شهر تهران

یک کارشناس علوم اجتماعی:

ارتباط موثر رابطه‌ای است که طرف مقابل پیام شما را با حداکثر دقت ممکن دریافت و درک کند

یک کارشناس علوم اجتماعی با بیان اینکه ارتباط موثر، رابطه‌ای است که در آن طرف مقابل، پیام شما را با حداکثر دقت ممکن دریافت و درک کند، اظهار کرد: کسب مهارت خودآگاهی، همدلی، کاهش استرس و مدیریت زمان و مکان بهترین راه برای برقراری ارتباط موثر است.

مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی حامی در جهت شکوفایی استعدادهای برتر

مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی ضمن شناسایی و پرورش استعدادهای افراد با کارگروه‌های تخصصی در فضاهای اجرایی و عملیاتی آنها را تبدیل به نوآور یا کارآفرین برتر کشور می‌کند.

از افتخارات یک پزشک نخبه ایرانی؛

بقای عمر بیماران کنسر استیج چهار به بیش از ۵ سال

آیدین اصلانی دکترای حرفه‌ای پزشکی عمومی با اعتماد و تلاش و تکیه به دانش بومی توانست بقای عمر بیماران کنسر (سرطانی) استیج چهار را به بیش از ۵ سال افزایش داده و امید به زندگی را در آنها زنده کند.

گزارش تصویری/

برگزاری کلاس نهج‌البلاغه

کلاس نهج البلاغه حوزه ۲۱۹ فلق ناحیه مقداد با حضور دکتر رضا رضائی‌ نیارکی برگزار شد.

خبرنگار

زهرا نظیمی

زهرا نظیمی کارشناسی فقه و حقوق از دانشگاه سراسری آشنایی و تسلط به ICDL فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عکاس و خبرنگار خبرگذاری علم و فناوری تهران بزرگ

خبرنگار و عکاس؛

ملیحه نظیمی

ملیحه نظیمی متولد تهران کارشناس حقوق با ۱۰ سال سابقه خبرنگاری حرفه ای و عکاسی در حوزه های مختلف و همچنین مربی آموزش خبرنگاری و فعال فضای مجازی

همزمان با هفته پژوهش؛

هفتمین دوره جشنواره و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم برگزار می‌شود

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری تهران بزرگ هفتمین دوره جشنواره علمی و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم برگزار می‌شود.

در راستای تجاری سازی محصولات نوآورانه؛

دکتر مجید صحراگرد مدیر شعبه شرکت پیشگامان و دبیر کارگروه شناسایی و ارزیابی تجاری طرح های فناور شد

طی حکمی از سوی معاون هماهنگ کننده سپاه تهران بزرگ دکتر مجید صحراگرد به مدیر شعبه شرکت پیشگامان و دبیر کارگروه شناسایی و ارزیابی تجاری طرح های فناور منصوب شد.

طراحی و ساخت بازی رومیزی پنجه شیر بر اساس قدرت موشکی کشور

پورحامدی مبتکر و خلاق ایرانی با هدف پرورش کودک‌های قدرتمند بازی رو میزی هیجان‌ انگیز و استراتژیک پنجه شیر را بر اساس قدرت موشکی کشور طراحی و تولید کرده است که بچه‌ها با بازی آن احساس قدرت و اعتماد به نفس زیادی خواهند داشت.

تولید اسپکولوم، دستگاه پزشکی معاينه زنان توسط نخبه ایرانی

علی شریعت جوان مبتکر ایرانی توانست با تکیه بر توان دانشی خود موفق به تولید تجهیزات پزشکی چون محافظ سرنگ دندان‌پزشکی و دستگاه معاينه زنان شود و وابستگی را دور بزند.