اردبیل

مراسم قرآن و عترت در مدرسه رزمندگان اسلام استان اردبیل به روایت تصویر

برگزاری مراسم قرآن و عترت با حضور جانشین سپاه حضرت عباس (ع) و مسئولین آموزش و پرورش در مدرسه رزمندگان استان اردبیل برگزار شد.

ترمیم موثرتر تاندون با یک ماده زیستی چند منظوره

یک ماده زیستی با چهره جانوس که محکم به تاندون‌های آسیب دیده می‌چسبد و به سر خوردن آن‌ها کمک می‌کند، همچنین به آرامی داروهایی را به سلول‌های تاندون آزاد می‌کند که می‌تواند ترمیم بیماران را در صدمات متعدد بهبود بخشد.

حسگر راننده آسیب‌دیده می‌تواند راه را برای وسایل نقلیه ایمن‌تر هموار کند

حسگرهای متصل به صندلی حرکات قسمت بالایی بدن را تشخیص می‌دهند. این حسگرها می‌توانند روزی در خودروها برای تشخیص آسیب‌دیدگی راننده مورد‌استفاده قرار گیرند.

توسط مخترع بسیجی اردبیلی تحقق یافت؛

کابرد فناوری نانو در صنعت ساختمان

مخترع بسیجی اردبیلی فناوری نانو را در صنعت ساختمان به کار گرفت و در دوران رکود اقتصادی بدون توجه به تحریم با حرکات بسیجی خود تولیدات را به شش نوع محصول رساند.

جذب و ذخیره کربن ایمن تر نقش مهمی در مقابله با بحران آب و هوا

جذب و ذخیره کربن (CCS ) یک فناوری حیاتی برای کاهش اثرات زیست محیطی انتشار دی اکسید کربن (CO۲) است و نقش مهمی در مقابله با بحران آب و هوا خواهد داشت.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان در عرصه های انقلاب اسلامی است و تنها با روایت درست و به هنگان وقایع می توان برجسته سازی های دشمنان ، دروغ پراکنی های انها و تیره و تار نشان دادن وضعیت توسط دشمنان مقابله و انها را خنثی کرد.

آغاز دوره آموزشی شمس، شاگردان مکتب سلیمانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های اردبیل

دوره آموزشی شمس، شاگردان مکتب سلیمانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان و مسئولین دانشگاه در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.

توسط دانشمند ایرانی صورت گرفت؛

تعیین محدودیت زمانی که آب یخ می زند

محقق ایرانی دانشگاه هیستون توانست محدودیت زمانی که آب یخ می زند را تعیین کند.

"دیوار توربین بادی" تولید برق را به یک ویژگی زیبایی شناختی تبدیل می کند

این "دیوار جنبشی" از مجموعه ای از تیغه های چرخشی تشکیل شده است که به صورت جداگانه می چرخند و یک مینی ژنراتور را به حرکت در می آورد که برق تولید می کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل مطرح کرد:

دشمن شناسی ارمغان بصیرت است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در اجتماع مردم اردبیل در مصلی امام خمینی (ره) اردبیل مطرح کرد: ایمان و عقل بصیرت ایجاد می کند و دشمن شناسی ارمغان بصیرت است.