اردبیل

رزمایش اقتدار جهادگران در اردبیل برگزار شد.

۲ هزار گروه جهادی بسیجی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که در این رزمایش ۳۰۰ گروه جهادی بسیج فعالیت‌های متنوعی را در طول این هفته انجام می‌دهند.

هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان اردبیل برگزار شد

جشنواره جهادگران علم و فناوری اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)، استاندار اردبیل، مقامات استانی، روسای دانشگاه، رئیس پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان استان، اساتید، نخبگان، مخترعان و اقشار بسیجی در سالن ولایت برگزار شد.

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اردبیل به روایت تصویر

جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اردبیل با حضور استاندار، مقامات استانی، مسئولین علمی استان، نخبگان و مخترعین بسیجی در سالن ولایت برگزار شد.

توسط فناور ایرانی تحقق یافت؛

پارچه نوآورانه ارتباط دیجیتالی بین پوشندگان، دستگاه های نزدیک را امکان پذیر می کند

محققان دانشکده مهندسی هنری ساموئلی UCI به سرپرستی فناور ایرانی خود نحوه ادغام فرامواد پیشرفته را در منسوجات انعطاف‌پذیر برای ایجاد سیستمی با قابلیت ارتباط بدون باتری بین لباس‌ها و دستگاه‌های مجاور توضیح می‌دهند.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل مطرح کرد:

جشنواره جهادگران علم و فناوری فرصتی برای حمایت از نخبگان

جشنواره جهادگران علم و فناوری برای پارک علم و فناوری استان فرصت خوبی است تا بتواند از بسیجیان در این حوزه و همچنین نخبگان و مبتکران از نزدیک حمایت و یا خدمات پارک را معرفی کند.

میکروربات‌های شکل‌دهنده داروها را به سلول‌های سرطانی می‌رسانند

یک ریز ربات ماهی جدید می تواند روزی با یک لقمه دارو در بدن شنا کند و هنگامی که با سلول های سرطانی روبرو می شود به طور خودکار آنها را تف کند.

ساخت یک حسگر سریع برای تشخیص میزان سم عسل

دانشمندان روسی یک حسگر سریع برای تشخیص نیتروبنزن در غذا و لوازم آرایشی ایجاد کرده اند.

درخشش فناوران اردبیلی در مسابقات اختراعات جهانی

فناوران اردبیلی مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در نمایشگاه های بین المللی اختراعات جهان موفق به کسب عناوین اول و دوم شدند.

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری زمینه ای برای شناسایی مخترعان و فناوران برتر استان اردبیل

جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف ارج نهادن به مقام والاي نوآوران و فناوران، ترويج فرهنگ كارآفريني، دانش بنيان و تجاري سازي نتايج تحقيقات به شناسايي مخترعان و فناوران برتر استان مي پردازد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل مطرح کرد:

اجرای برنامه های متنوع در هفته بسیج با شعار بسیج پاره تن مردم

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیلاظهار داشت: برنامه های هفته بسیج امسال با شعار (بسیج پاره تن مردم) از ۲۹ آبان ماه الی ۵ آذر در سراسر استان اردبیل برگزار می شود.