ایلام

عوامل موثر در اختلالات نوشتاری کودکان

محققان اظهار کرده‌اند:دانش آموزان با اختلال یادگیری در یک یا چند حوزه اساسی روان‌شناختی در ارتباط با فهمیدن یا کاربرد زبان شفاهی یا کتبی ناتوانی نشان می‌دهند.

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه ایلام

طی آئینی با حضور مسئولان دانشگاه ایلام و جمعی ازدانشجویان از پژوهشگران برتر این دانشگاه تجلیل شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت:

کیت های تشخیصی اومیکرون در اختیار استان قرار گرفته است/ اهمیت دوز سوم واکسن در برابر کرونا

دکتر جمیل صادقی فر اظهار کرد: کیت های تشخیصی اومیکرون جهت رصد و شناسایی در اختیار استانها قرار گرفته و خوشبختانه تا کنون موردی از ابتلا به این سویه در ایران گزارش نشده است.

تلاش حداکثری مسئولان برای جذب اعتبارات عمرانی و زیرساختی

استاندار ایلام اظهار کرد: اعتبار طرح و پروژه‌های کلان استان به ویژه در حوزه آب و خاک، راه‌های ارتباطی خاصه ایلام -حمیل، مهران- دهلران اندیمشک و تونل کبیر کوه، اتصال ایلام به شبکه ریلی کشور افرایش یابد..

تاثیر محیط مدارس بر یادگیری و رفتار دانش آموزان

دانش آموزان برای طی مراحل یادگیری و پیشرفت تحصیلی ساعاتی در طول روز را در محیط مدرسه می گذرانند و به گفته روانشناسان نقش محیط بر روح و روان دانش آموزان بسیار تاثیرگذار است

توسعه پایدار گامی در جهت کاهش مشکلات زیست محیطی

کارشناس مسئول بهداشت و ایمنی دانشگاه تهران اظهار کرد: تمامی بخش ها از جمله صنعت، صنایع غذایی، کشاورزی، آب و خاک تحقق توسعه پایدار را در راس امورات خود قرار دهند تا شاهد کاهش مشکلات زیست محیطی باشیم.

تحول عظیم حوزه علم و فناوری در گرو اعتماد به نخبگان است

رئیس پارک علم و فناوری ایلام اظهار کرد: تحول عظیم و توسعه کشور در گرو تکیه بر توان نیروی انسانی خلاق، دانشمند و نوآور است، چراکه جوانان نخبه ایرانی موتور محرکه و پیشران توسعه پایدار کشور هستند و این جوانان به عنوان گنجینه بی بدیل کشور، باید مورد توجه قرار گیرند.

پیام قدردانی فرمانده سپاه استان ایلام از دست اندرکاران اجرایی کنگره شهدا

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با صدور پیامی از دست اندرکاران اجرایی کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام تجلیل و قدر دانی کرد.

راهکارهای رهایی از نشخوار خشم

نشخوار خشم يک فرآيند شناختی اجتناب ناپذير و تکرارشونده است که در جريان تجربه خشم ظاهر میشود و ممکن است با ارزيابی حوادث گذشته همراه گردد.

پیشرفت کشور در تمامی عرصه ها نشان از اراده راسخ ملت ایران است

فرمانده سپاه پاسداران اظهار کرد: ایران سرشار از منابع ، هوش، استعداد، مکتب، شور و شعور انقلابی است و با این ویژگی های ممتاز، از دشمنان ترس و واهمه ای ندارد و پیشرفت کشور در عرصه های علمی، فنی و اقتصادی نشات گرفته از اراده راسخ ملت ایران است.