آذربایجان غربی

تعامل بیشتر با نمایندگان مردم استان در مجلس برای حل مشکلات مردم ضروری است / اعتبارات ملی برای اجرای پروژه ای استانی جذب شود

استاندار آذربایجان غربی گفت: ما صدای رسای مردم استان خواهیم بود تا بتوانیم دغدغه های مردم را در سطح ملی مطرح و سهم استان را از منابع و اعتبارات کشور دریافت کنیم.

ارومیه ؛ میزبان هفتمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری

معاون علمی و پژوهشی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:همزمان با هفته بسیج هفتمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری در ارومیه برگزار می شود.

همزمان با هفته بسیج؛

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد

همزمان با هفته بسیج هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد.

صنعت ابزی پروری ظرفیتی پنهان در اقتصاد کشور/آغاز رها سازی بچه ماهیان به منابع ابی کشور

با رها سازی انواع بچه ماهیان استخوانی تولید شده در مرکز بازسازی ذخایر ژنتیکی ابزیان شهید کاظمی شهرستان پلدشت رونق پیدا کرده است.

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه با هدف حمایت از جذب و استقرار شرکت های فناور و دانش بنیان

به منظور اجرای سیاستهای کلان کشور و تحقق اهداف توسعه اقتصاد دانش بنیان و توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی، تفاهم نامه سه جانبه مابین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شرکت شهرک های صنعتی منعقد شد.

ساخت دستگاه کنترل از راه دور ادوات کارخانجات توسط فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

برای اولین بار در کشور فناوران شرکت ربات سازان ارومیه رسا مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به طراحی و ساخت دستگاه کنترل از راه دور ادوات کارخانجات(شن-ماسه- سیمان و مواد مشابه) شدند.،

دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به پیشرفت آذربایجان‌غربی دارد / راهکارهای مناسب برای رفع موانع توسعه ارائه و اجرایی شود

استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به پیشرفت و توسعه آذربایجان‌غربی دارد، گفت: در سنوات گذشته اقدامات موثر و مناسبی در سطح استان انجام شده ولی حلقه‌های پیشرفت همچنان مفقود هستند که بایستی شناسایی شده و به شکوفایی برساند.

افزایش تعاملات دلیلی بر استفاده هر چه‌بهتر از ظرفیت‌های بین‌المللی/مشکلات و موانع تجار و سرمایه‌گذاران بین‌المللی احصا شود

استاندار آذربایجان غربی بر جلوگیری از خام فروشی و فرآوری محصولات استانی تاکید کرد و گفت: خام فروشی می‌تواند ضربه‌ای مهلک به پیکره اقتصاد وارد کند ولی با فرآوری محصولات می‌توان سبب افزایش اشتغال و سرمایه‌گذاری هدفمند برای آینده شد.

دومین رویداد بین المللی کارآفرینی (تاک ۲) با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار می‌شود

دبیر کمیته علمی رویداد و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری دومین رویداد بین المللی مجازی کارآفرینی تاک ۲ با همکاری پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام (ره) استان خبر داد.

تولید مینی بیل جدید توسط فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت اوجا آرکا گستر چی چست مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از مینی بیل جدید خود بنام ARKA-MB-۷۵ رو نمایی کرد.