آذربایجان غربی

ساخت پک آموزشی سرو کنترل DC توسط فناوران پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت ورنا زیرساخت یکتا رسا، مستقر در مرکز رشدجامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از ساخت پک آموزشی سرو کنترل DC توسط فناوران این شرکت خبر داد.

کسب مدال طلای جشنواره جهانی تکنوفست ترکیه توسط فناور ارومیه ای

رضا محمودی شیخ سرمست مدیرعامل شرکت پرتو انرژی صدرا مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به کسب مدال طلای نمایشگاه تکنوفست ترکیه شد.

سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) برگزار می شود

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با محوریت محصولات غالب کشاورزی و دامپروری استان خبر داد.

نفرات برتر سی و سومین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) معرفی شدند

سی و سومین رویداد شتاب آذربایجان با همکاری و اسپانسرینگ شرکت گیاهان دارویی شلیرا و حضور دکتر منصورفر رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

حضور آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی اکسپو ۲۰۲۱ دبی

در این رویداد توانمندی های حوزه های صنعت، فناوری، گردشگری و تجاری به نمایش گذاشته می شود که همواره بستری برای رشد و مطرح شدن ایده های خلاقانه از سرتاسر کره زمین بوده و از تاریخ ۱۳ الی ۱۹ دی در کشور امارات برگزار می شود.

در شرایط خشکسالی دامداران عشایری باید مورد حمایت قرار گیرند

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : با توجه به عدم بارش ها در سال جاری و خشکسالی به وجود آمده، دامداران عشایری باید مورد حمایت قرار گیرند تا دسترنج آنها که به صورت دام سبک و سنگین می باشد بر اثر خشکسالی تلف نشود.

اجرای ۱۵۴ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی از اجرای ۱۵۴ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

برای نخستین بار در کشور

تولید دستگاه اتوکلاو پخت لاستیک

برای نخستین بار در کشور دستگاه اتوکلاو پخت لاستیک در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی تولید شد

فناوران شرکت اروم نیرو توان موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع برای محصول هود قالی شدند

مدیرعامل شرکت اروم نیرو توان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از دریافت گواهی ثبت اختراع برای دستگاه هود قالی توسط فناوران این شرکت خبر داد.

افزایش سرمایه گذاری در حوزه معادن استان

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: طی ۵ ماهه نخست سال جاری ۲۴ فقره پروانه اکتشاف برای محدوده های جدید کشف شده در استان صادر گردیده است. همچنین ۶ محدوده اکتشافی در مرحله گواهی کشف و ۲۱ معدن جدید در این بازه زمانی وارد چرخه تولید شدند.