چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری

چه غذایی بخوریم تا سالم بمانیم

رئیس گروه تغذیه مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر لزوم خود مراقبتي تغذيه اي براي حفظ سلامت افراد افزود: آشنايي با مفهوم تعادل، تنوع و تناسب در برنامه غذايي روزانه از مباحث مطرح شده در بحث خود مراقبتي تغذيه اي است.

برگزاری مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد

مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد به مناسبت روز گزینش برگزار شد.

یادداشت/

سرقت علمی یا پایان نامه آماده

دانشجویانی که به دلایل مختلف ناتوان از طی مراحل مختلف پایان نامه نویسی هستند به جای اینکه خود درپی یافتن پرسش تحقیق برآینددست به سرقت علمی می زنند یااین مهم رادرازای پرداخت بها به دیگری می سپارند.

تحلیلی بر سیاست های پارک علم و فناوری/

عدم استقبال مدیران از ایده و نوآوری جوانان قابل تامل است

عدم استقبال شایسته مدیران از ایده ها ونوآوری های جوانان تلاشگر در پارک علم و فن آوری بخصوص در استان چهار محال و بختیاری ، قابل بررسی و تامل است .

غمنامه امیر دلها در شهرکرد؛

شهید سلیمانی عمرش را در جهاد فی سبیل الله گذراند / آمریکایی ها نتیجه جنایت خود را می بینند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: شهید سلمانی عمرش را در راه خدا گذراند و رزوی بزرگ این سردار پرافتخار نیل به شهادت و رسیدن به یاران خود بود.

۲۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت چهارمحال و بختیاری در دوره‌های آموزشی شرکت کردند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون دوره‌های ‌آموزشی در زمینه‌های مختلف برای ۲۵۲۱ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان برگزار شده است.

تعریف مدل کسب و کار و آموزش کارآفرینی فناورانه نیاز اصلی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای است

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به مهارت محور بودن دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای، تعریف مدل کسب و کار و آموزش کارآفرینی فناورانه نیاز اصلی این دانشجویان برای ایجاد اشتغال و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور است.

رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری؛

فضای مجازی جولانگاه اقدامات نمایشی

رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای از بین بردن بنیان خانواده است از این رو نیاز است که خانواده ها دقت بیشتری در این خصوص داشته باشند.

عضویت ۱۸۰۰ پرستار در سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری گفت : هم اکنون ۱۸۰۰ نفر از پرستاران استان عضو سازمان بوده و بيش از نيمي از اعضاء فعال هستند.

هفتمین کنگره بزرگداشت شهدا "با محوریت گام دوم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت" برگزار می شود

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در امور ایثارگران گفت: از برگزاری هفتمین کنگره بزرگداشت شهدا "با محوريت گام دوم، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت" در بيست و دومين روز از اسفندماه ۹۸ خبر داد.