چهارمحال و بختیاری

دریچه‌های خروجی تالاب گندمان برای ذخیره آب بسته شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: درپی کاهش بارندگی، برای تامین و نگهداشت آب در تالاب گندمان، دریچه‌های خروجی آب این تالاب بسته شد.

بوکسور چهارمحالی:

توجه مسئولان مهم‌ترین خواسته ورزشکاران

علی جمالی جوان اهل چهارمحال و بختیاری است که توانسته در رشته بوکس موفق شود اما همچون سایر ورزشکاران دغدغه‌های جدی برای ادامه ورزش دارد.

شرکت‌های دانش‌بنیان از لیزینگ صادراتی بهره می‌برند

توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش بنیان از جمله اقداماتی است که می‌تواند تسهیل‌گر جهش در تولید محصولات دانش بنیان باشد. بیش از ۴۷۰۰ شرکت دانش بنیان در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره‌مند شوند.

به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری

کارگاه مجازی «مدیریت خشم و استرس» برگزار شد

به منظور توان‌افزایی و مهارت‌آموزی مستعدان برتر و با هدف پیشگیری از آسیب­ های فردی و اجتماعی، کارگاه آموزشی «مدیریت خشم و استرس» به صورت مجازی توسط بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری براي مخترعین و مستعدان برتر استان برگزار كرد.

روش‌های مقابله با سرمازدگی در باغات سامان طراحی شد

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار سه روش مهار و جلوگیری از سرمازدگی باغات در شهرستان سامان طراحی و به صورت آزمایشی در برخی باغات اجرا شد.

مشق عشق یک معلم؛

فداکاری در سنگر تعلیم و تربیت/ روایت ترسناک از گرفتاری میان گله گرگ، سوز نیش عقرب و عبور از رودخانه!

معلم بودن در روستاهای چهارمحال و بختیاری نسبت به دیگر روستاهای کشور تفاوت‌هایی دارد، تفاوت‌هایی که تا پای از دست دادن جانت پیش می‌رود،تفاوت‌هایی مثل دوره شدن توسط گله گرگ‌ها، عبور با کابل از روی رودخانه ای وحشی و... .

مربی تیم ملی ووشو:

جدال ورزش و کرونا/ با رعایت پرتکل‌های بهداشتی می‌توان ورزش کرد

مربی تیم ملی ووشو با اشاره به آسیب‌های بیماری کرونا به ورزش، به ویژه ورزش قهرمانی، از ورزشکاران خواست تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمریناتی انجام دهند تا با افت بدنی مواجه نشوند.

آمار مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری افزایش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري گفت: پس از چند روز متوالي، شيب نزولي آمار مبتلايان جديد به بيماري کوويد ۱۹، امروز شاهد افزايش قابل توجه تعداد مبتلايان به اين بيماري هستيم.

یادداشت/

بورس در ایران گوی سبقت را از کشورهای دیگر ربود

شاخص بورس در این چند ماه اخیر با یک شیب ملایم در حال صعود به قله های قیمتی است در حالی که کل دنیا شاخص بورسشان منفی بوده است.

طی پیامی/

رئیس دانشگاه شهرکرد روز معلم را تبریک گفت

رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی، ۱۲ اردیبهشت ماه، روز معلم را تبریک گفت.