چهارمحال و بختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری؛

ضرورت نهادینه کردن پژوهش و تحقیق در مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: فرهنگ تحقیق‌وپژوهش بایستی در مدرسه‌ها نهادینه شود و از ظرفیت معلمان محقق و پژوهشگر در این زمینه استفاده شود.

استفاده از ماسک را باید از خانه‌های خود شروع کنیم

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از ماسک را بايد از خانه‌هاي خود شروع كنيم و هر فردي به محض آنكه بخواهد از خانه خارج شود از ماسك استفاده كند.

ضرورت استفاده از اپلیکشن‌ها در بخش کشاورزی و دامپروری

پیشرفت تکنولوژی در زمینه صنایع کشاورزی و دامپروری از گذشته تا به امروز سیر تحول عظیمی را پیموده و استفاده از فناوری‌های نوین سبب کاهش ضایعات و افزایش بهره‌وری در این زمینه گردیده و با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و هوشمند کردن هرچه بیشتر حوزه کشاورزی و دامپروری می توان قدم موثری در افزایش و جهش تولیدات در بخش کشاورزی برداشت.

یادداشت/

روابط راهبردی تهران پکن یا قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین

این روزها از گوشه و کنار، خودی و غیرخودی زمزمه قراردادی موسوم به ۲۵ ساله ایران و چین در انظا ر و اکناف و در فضای مجازی دست به دست می شود که جمهوری اسلامی ایران همانند رژیم قاجار جزایر خود را به چین واگذار نموده و یا اجاره داده است.

برای خرید یک پاور بانک مناسب چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم

برای خرید یک پاور بانک مناسب و با کیفیت لازم است که چند نکته را مدنظر بگیریم چراکه نسبت به میزان استفاده از گوشی های هوشمند نیز پاوربانک های با مشخصات مختلف وجود دارد.

از علم تا عمل/شرکت دانش تجهیز تنها تولید کننده تجهیزات شبیه سازی آزمایشگاه در ایران

مدیرعامل شرکت دانش بنیان دانش تجهیز فرزانه گفت: شرکت دانش بنیان دانش تجهیز اولین و تنها تولیدکننده تجهیزات شبیه سازی آزمایشگاه در ایران بوده که این یک تکنولوژی پیشرفته در دنیا است.

افزایش پایش حیات وحش و دام در مناطق حفاظت شده چهارمحال و بختیاری

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از افزایش پایش کارشناسان برای شناسایی و جلوگیری از شیوع بیماری‌های مشترک حیات وحش و دام‌های اهلی در مناطق حفاظت شده استان خبرداد.

کتاب « حیوانات در ادبیات داستانی کودکان» وارد بازار نشر شد

کتاب « حیوانات در ادبیات داستانی کودکان » به همت انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری چاپ و منتشر شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

آینده مَسکن برای جوانان تماشایی است!

جوانان چهارمحال و بختیاری همچون دیگر جوان ها از افزایش بی رویه قیمت مسکن گلایه دارند و از مسئولین می خواهند که هرچه سریعتر به این معظل بزرگ رسیدگی کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری رو به افزایش است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: آمار مبتلایان سرپایی در چهارمحال و بختیاری همچنان بالاست.