چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری

رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری؛

فضای مجازی جولانگاه اقدامات نمایشی

رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: هدف دشمن در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای از بین بردن بنیان خانواده است از این رو نیاز است که خانواده ها دقت بیشتری در این خصوص داشته باشند.

عضویت ۱۸۰۰ پرستار در سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری گفت : هم اکنون ۱۸۰۰ نفر از پرستاران استان عضو سازمان بوده و بيش از نيمي از اعضاء فعال هستند.

هفتمین کنگره بزرگداشت شهدا "با محوریت گام دوم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت" برگزار می شود

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در امور ایثارگران گفت: از برگزاری هفتمین کنگره بزرگداشت شهدا "با محوريت گام دوم، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت" در بيست و دومين روز از اسفندماه ۹۸ خبر داد.

اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاري

هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری؛ از اهداي اعضاي بيمار مرگ مغزي، مرحوم ابوالحسن ظفريان در اين استان خبر داد.

رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد:

فرهنگ دانش‌بنیان باید در بدنه آموزش‌وپرورش نهادینه شود

مجتبی بنیادیان با تأکید بر لزوم توسعۀ ایده‌پردازی از دوران دانش‌آموزی، گفت: فرهنگ دانش‌بنیان باید در بدنه آموزش‌وپرورش نهادینه شود.

ثبت اختراع اره هیزم بر زاگرس تنها خواسته من از مسئولین؛

صفر تا صد ساخت اره هیزم بر زاگرس با خودم بود /مسئولین هیچ گونه حمایتی از من نکرده اند

طراح اره هیزم بر زاگرس گفت: از صفر تا صد ساخت این دستگاه با هزینه های خودم بوده است ، تا کنون مسئولین هیچ گونه حمایتی از من نکرده و تنها خواسته من از آن ها این است که کمکم کنند تا بتوانم طرحم را ثبت کنم .

دیابت چهارمین علت مرگ و میر در جهان و تهدید جدی براي سلامت جوامع

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، از دیابت بعنوان چهارمین علت مرگ و مير در جهان و تهديدي جدي براي سلامت جوامع ياد کرد.

درخشش نام دانشگاه شهرکرد در میان دانشگاه‌های برتر در رتبه‌بندی جهانی ISC ۲۰۱۹

دانشگاه شهرکرد در میان دانشگاه های برتر در رتبه‌بندی جهانی (ISC) ۲۰۱۹ قرار گرفت.

۶۷ درصد نوجوانان در چهارمحال و بختیاری از کمبود آهن و ویتامین دی رنج مي‌برند

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد گفت: بر اساس آخرین یافته‌های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، هم اکنون ۶۷ درصد نوجوانان استان از کمبود آهن و ویتامين دي رنج مي‌برند كه اين رقم در كشور ۷۲ درصد است.

از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد

در مراسم اختتامیه هفته پژوهش سال جاری از۲۰ پژوهشگر و فناور برتر، تجلیل به عمل آمد که در این میان ۵ پژوهشگر برتر از افراد تحت حمایت بنیاد نخبگان استان هستند.