چهارمحال و بختیاری

وقتی ناهنجاری‌ها در فضای مجازی اپیدمی می‌شود/ تیشه مردان زنانه‌پوش اینستاگرامی، بر ریشه خانواده‌ها

امروزه نه‌تنها دختران لباس پسران را به تن می‌کنند و شناسایی دختر از پسر مقدور نیست، بلکه اخیرا در فضای مجازی شاهد بروز پدیده‌ای نوظهور هستیم و برخی از پسران با پوشیدن لباس زنانه و فقط و فقط برای افزایش فالوور و بهره‌برداری‌های اقتصادی هویت جنسی خود را به فراموشی سپرده‌اند.

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری خبر داد

اجرای زودهنگام طرح غربالگری تنبلی چشم

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح غربالگری تنبلی چشم که همه ساله از آبان ماه اجرا می شد امسال به دلیل شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا از نیمه تیرماه آغاز می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری خبر داد

اعلام آمادگی فنی و حرفه‌ای استان برای تعامل با کتابخانه های عمومی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری ضمن بیان نقش و اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: آماده تعامل همه جانبه با کتابخانه های عمومی هستیم.

برگزاری ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس

ویژه‌برنامه نقش دانشگاه شهرکرد در دفاع مقدس برگزار شد.

نماینده مردم لردگان در مجلس:

جبران کسری بودجه با جلوگیری از فرار مالیاتی

نماینده مردم لردگان در مجلس ، اصلاح سیاست‌های مالیاتی را یکی از راه‌های جبران کسری بودجه دانست و گفت: درصورت جلوگیری از فرار مالیاتی علاوه‌بر کسب درآمد برای کشور، می‌توان فشار را از دوش اقشار کم درآمد جامعه، تولیدکنندگان و کارآفرینان برداشت.

نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی ؛

شبکه های بازرگانی در چهارمحال و بختیاری باید تقویت شود

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت بازرگانی را در استان چهارمحال و بختیاری باید ارتقاء و زنجیره ارزش را در این استان باید شکل داد.

برگزاری همایش دانشجویی ابعاد و اثرات کرونا بر منابع طبیعی و محیط زیست ایران در شهرکرد

همایش دانشجویی ابعاد و اثرات کرونا بر منابع طبیعی و محیط زیست ایران در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.

خاطرات جمعی از مردم شهرکرد از لحظه شنیدن خبر رحلت امام خمینی (ره)

رحلت امام خمینی (ره) داغی بر قلب خرداد

چهاردهم خرداماه ملت ایران مقتدا و پیشوای خود را از دست دادند و تا همیشه این غم در دلشان ماند، اما لحظه پر غم از دست دادن امام خمینی (ره) برای هر کس به‌گونه‌ای به ثبت رسیده که تا ابد از یادش نخواهد رفت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری خبر داد

آماده‌باش یگان حفاظت منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری برای مقابله با آتش‌سوزی احتمالی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس گفت: آتش به استان‌های همجوار رسیده است، اما از جنگل‌های این استان دور است و با وجود این فاصله، یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری در کل مرزهای این استان آماده‌باش و درحال گشت‌زنی هستند که درصورت وقوع حریق اقدام به اطفاء حریق کنند.

پذيرش اولين پژوهشگر پسا دكتري در دانشگاه شهركرد

اولین پژوهشگر پسا دکترا (دكتر پيمان سلطاني فارغ التحصيل دوره دكتري از كشور ايتاليا) براساس موافقت‌نامه بين دانشگاه شهرکرد و مركز تعاملات بين‌المللي علم و فناوري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در قالب "برنامه همكاري با متخصصان و كارآفرينان ايراني خارج از كشور" با همکاری معاونت پژوهش و فناوري و دفتر همكاري‌هاي علمي و بين‌المللي دانشگاه، دردانشگاه شهرکرد پذیرش شد.