چهارمحال و بختیاری

نقش تکنولوژی های نوین در مبارزه با بیماری کرونا

از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های گوناگون در سراسر دنیا به دنبال ابداع ابزارهای متنوع برای پیشگیری از این بیماری همه گیر هستند.

رشد چشمگیر ذخیره‌سازی خون بندناف رویان در چهارمحال و بختیاری

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از رشد ۳۰ درصدی تعداد قراردادهای منعقد شده در اردیبهشت‌ ماه سال‌جاری نسبت به تعداد کل قراردادهای منعقد شده در بانک خون بند ناف رویان استان خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری؛

مهلت ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی دانش آموزان تا ۲ تیرماه ۹۹ تمدید شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری از تمدید مهلت ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی دانش آموزان تا ۲ تیرماه ۹۹ خبر داد.

کرونا همچنان در کمین جان گروه های پرخطر جامعه نشسته است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاري گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته کرونا جان دو بيمار مسن سال ديگر در اين استان را گرفت.

رونق بورس تهدید است یا فرصت؟

نقدینگی سرگردان جامعه که بعضاً آن را به عنوان هیولای نقدینگی تعبیر می‌کنند چند وقتی است بازار سرمایه را نشانه گرفته است.

رئیس آموزشکده فنی دختران شهرکرد:

رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای، تربیت نیروی کارآفرین است

رئیس آموزشکده فنی دختران شهرکرد رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای را تربیت نیروی کارآفرین دانست و گفت: در همین راستا آموزشکده فنی دختران شهرکرد در سال ۱۳۷۵ با چهار رشته گرافیک، طراحی و دوخت، حسابداری و کودکیاری و حدود ۱۰۰ نفر دانشجو شروع به کار کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهرکرد خبر داد

میزبانی دانشگاه شهرکرد در جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی دانشگاهیان

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهرکرد گفت: جشنواره فرهنگی-ادبی-هنری دانشگاهیان سراسر کشور با محوریت کرونا توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری با همکاری پنج دانشگاه کشور ازجمله دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار با اعضا ستاد برگزاری دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اظهار داشت: کتاب ازجمله مقوله‌های فرهنگ‌ساز است لذا نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیشترین رسالت را در عمق‌بخشی به فرهنگ دارد.

وقتی ناهنجاری‌ها در فضای مجازی اپیدمی می‌شود/ تیشه مردان زنانه‌پوش اینستاگرامی، بر ریشه خانواده‌ها

امروزه نه‌تنها دختران لباس پسران را به تن می‌کنند و شناسایی دختر از پسر مقدور نیست، بلکه اخیرا در فضای مجازی شاهد بروز پدیده‌ای نوظهور هستیم و برخی از پسران با پوشیدن لباس زنانه و فقط و فقط برای افزایش فالوور و بهره‌برداری‌های اقتصادی هویت جنسی خود را به فراموشی سپرده‌اند.

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری خبر داد

اجرای زودهنگام طرح غربالگری تنبلی چشم

سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح غربالگری تنبلی چشم که همه ساله از آبان ماه اجرا می شد امسال به دلیل شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا از نیمه تیرماه آغاز می شود.