چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری خبر داد

تولید ماهیان گرم‌آبی به روش پرورش در قفس برای اولین بار در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری میزان تولید ماهی به روش پرورش در قفس، در استان چهارمحال و بختیاری را ۱۷۰۰ تن عنوان کرد و گفت: برای اولین بار در این استان ماهیان گرم‌آبی نیز به روش پرورش در قفس به تولید رسیده‌اند و روانه بازار شده است.

کارشناس جامعه‌شناسی:

جایگزینی حیوان خانگی به جای فرزند نشانه انزوای جوامع در غرب است/ امید به آینده انگیزه زوج‌ها برای فرزندآوری را تقویت می‌کند

کارشناس جامعه‌شناسی با اشاره به اقدام برخی از شخصیت‌های معروف در فضای مجازی برای کاهش فرزندآوری یا جایگزینی حیوان خانگی با فرزند افزود: این افراد با الگوگیری از غرب اقدام به این کار می‌کنند بدون در نظر گرفتن این نکته که این نارسایی‌ها در جوامع غربی به واسطه انزوا عارض آن‌ها شده است.

مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری:

رزمایش مقابله با عملیات بیوتروریسم در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: رزمایش مقابله با بیوتروریسم در زمینه "مبارزه با عرضه خارج از شبکه سموم دفع آفات نباتی" در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

همایش جنگ نرم و پدافند غیر عامل در حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختياري از برگزاري همايش جنگ نرم و پدافند غير عامل در حوزه سلامت همزمان با آخرين روز از هفته پدافند غير عامل خبر داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

توجه به پدافند غیر عامل در حوزه سلامت ضرورت دارد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت توجه به پدافند غيرعامل اظهار داشت: پدافند غير عامل در حوزه سلامت از اهميت بيشتري برخوردار است.

۱۱.۶ درصد جمعیت بالای ۳۰ سال چهارمحال و بختیاری فشار خون دارند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شناسایی افراد مبتلا به فشار خون گفت: ۱۱.۶ درصد جمعيت بالاي ۳۰ سال استان داراي فشار خون هستند.

کسب مجوز برگزاری آزمون زبان انگلیسی MHLE در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، از کسب مجوز اين دانشگاه براي برگزاري آزمون زبان انگليسي MHLE از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي کشور خبر داد.

رئيس كميته پدافند غيرعامل دانشگاه شهرکرد:

فعالیت ۱۱ کارگروه پدافند غیرعامل در چهارمحال و بختیاری/ شناسایی مشکلات و خطرات دانشگاه‌های استان توسط دانشگاه شهرکرد

رئيس كميته پدافند غيرعامل دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه شهرکرد در رویکرد جدید پدافند غیرعامل در سال ۹۸ تمام مشکلات خطرات و آسیب‌های دانشگاه‌های استان را به‌عنوان دانشگاه مادر استان شناسایی می‌کند و پس از احصا موارد و بررسی آنها، به‌صورت تخصصی راهکار علمی ارائه می‌کند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سفارتخانه آمریکا در هر کشوری منشا بدبختی است/آمریکایی‌ها همواره به دنبال چپاول ملت‌ها و منافع خود هستند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سفارت‌خانه آمریکا در هر کشوری منبع و منشاء بدبختی آن کشور است و بستری برای چپاول منابع ملت‌ها و تحقیر آن‌ها می‌باشد و به بند کشیدن ملت‌ها کارکرد سفارتخانه‌های آمریکا است.

استقرار نظام مدیریت سبز در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور

معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از ابلاغ دستور استقرار نظام مديريت سبز در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي کشور (دانشگاه سبز) از سوي وزارت متبوع خبر داد.