چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری

طی پیامی

رئیس دانشگاه شهرکرد ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت

رییس دانشگاه شهرکرد به مناسبت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

فضای مجازی، جولانگاه خطرناک دشمن برای تسخیرهویت فرهنگی اجتماعی/ قربانی جوانان درتکنولوژی رسانه ای

با گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بستری فراهم شد که دامنه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان به خانواده‌هاوارد شده وفضایی گسترده و وسیع، نا امن برای همه اقشار بویژه کودکان، نوجوانان و جوانان به وجود آمده است.

چاقی آغاز راهی برای ابتلا به بیماریهاي غيرواگير

چاقی یکی از عوامل بيماري است که بدليل الگوي ناصحيح تغذيه و کم تحرکي دامن بشر امروزي را گرفته و يکي از راههاي مقابله با آن اصلاح تغذيه است.

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد:

کسب رتبه جهانی دانشمند‌ شهرکردی نشان از قدرت علمی ایران است

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: کسب رتبه جهانی توسط پروفسور مسعود فرزانه‌ دهکردی یکی از دانشمندان شهرکردی قدرت علمی ایران را در جهان به نمایش گذاشته است.

درمان درد بیکاری با پرورش گیاهان دارویی در بام ایران

چهارمحال و بختیاری ازجمله استان‌هایی است که با آب و هوای خوب می‌تواند در زمینه تولیدات گیاهی همچون گیاهان دارویی موفق عمل کند و اگر این پتانسیل‌ها به خوبی شناسایی و مورد توجه قرار گیرد، می‌توان امیدوار بود استان از بحران و جایگاه نخست بیکاری خارج شود و دیگر جوانان به دنبال یافتن شغل به استان‌های مجاور مهاجرت نکنند.

لزوم اجرای برنامه های خلاق آموزشی،فرهنگی و هنری در مدارس شاهد

گردهمایی یک روزه کارشناسان و مدیران مدارس شاهد استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش،معاونین و نمایندگان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در محل باشگاه فرهنگیان شهرکرد برگزار گردید .

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی ارتباط خانواده و دانشگاه در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد و در راستای ارتباط موثر خانواده و دانشگاه، دبیرخانه دائمی ارتباط خانواده و دانشگاه، در دانشگاه شهرکرد راه اندازی شد.

تحکم بنیان خانواده نیازمند سازماندهی، سیاستگذاری و برنامه ريزي مناسب است

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری چهارمحال و بختیاري با بيان ضرورت ايجاد کنترل هاي مناسب اجتماعي براي تحکم بنيان خانواده افزود: اين امر نيازمند سازماندهي، سياستگذاري و برنامه ريزي مناسب است.

آموزش یک پروسه هدفمند، گام به گام ، دارای محتوا و قابل ارزشیابی است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، از آموزش بعنوان يک پروسه هدفمند، گام به گام ، داراي محتوا و قابل ارزشيابي نام برد.

بر اساس رتبه‌بندی بین المللی تایمز؛

دانشگاه شهرکرد در میان برترین دانشکده‌های فنی و مهندسی جهان

بر اساس رتبه‌بندی بین المللی تایمز، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهرکرد در میان برترین دانشکده‌های فنی و مهندسی جهان قرار گرفت.