خراسان شمالی

شناخت درستی از نخبه در مسئولین کشور وجود ندارد/ساختار موجود از نوع ساختار آمیبی است/نیاز به یک ساختار سارنترال داریم

هادی محمد زاده، مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، با اشاره به نقش بسیار نافذ نخبگان در توسعه کشور و کارکرد واقعی نخبگان اشاره کرده اند که در ادامه می خوانیم.

درخشش فناوران دانشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور

فناوران دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در پنجمین فن بازار ملی سلامت خوش درخشیدند.

بازتاپ یک گزارش:

وقتی آبروی کودکان حفظ می شود/عملیات پارتیزانی سپاه پس از انتشار یک گزارش

پیرو گزارش منتشر شده در خبرگزاری علم و فناوری مبنی بر چشم انتظاری  دانش آموزان نیازمند بجنوردی ، قرارگاه پیشرفت آبادانی از خرید و اهدای  لوازم تحریر ونوشت افزار  به ارزش ۱۵۰هزار تومان برای هر دانش آموز نیازمند خبر داد؛ خبری که توانست لبخند شیرینی را برلبان این دانش آموزان بنشاند.

پرداخت بیش از ۷۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی

مدیر صندوق کار آفرینی امید خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از ۷۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط این صندوق پرداخت شده است.

نابینایی و مرگ در انتظار مصرف کنندگان متانول

پزشک فوق تخصص نفرولوژی و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با تأکید بر آگاه سازی جوانان و خانواده ها نسبت به مصرف متانول گفت: مسمومیت با متانول در واقع به دنبال مصرف الکل های دست ساز ایجاد می شود

۸۰۰نفر دانش آموز نیازمند بجنورد چشم انتظار کمک خیران

مهر گذشت هم اکنون در آبان ماه به سر می بریم اما متاسفانه هنوز هم در استان خراسان شمالی دانش آموزانی هستند که منتظر حمایت و نگاه خیران و نیکوکاران هستند، این دانش اموزان هنوز نتوانسته اند نوشت افزار لازم، لباس یا فرم مدارس کیف و کفش تازه تهیه کنند. داش اموزانی هستند که شروع سال تحصیلی را با کفش های پاره، کیف کهنه و لباس کهنه خواهر و بردار خود جشن گرفتند، متاسفانه در اول سال تحصیلی ذوق و شوق بر لبانش خشکید.

كلاه‌برداري با طعم ISI:

کلاه بردارن دروازه های علمی را شکستند/دانشجویان دکترا دانشگاه آزاد قربانیان جدید

برخي از افراد سودجو از عدم آگاهي دانشجويان سوءاستفاده كرده و پول‌هاي كلاني را بابت چاپ مقالات در مجله‌هاي خارجي دريافت مي‌كنند. خبرگزاري علم و فناوري به بررسي اين مساله در جامعه علمي پرداخته است.

مسمومیت ۶جوان با متانول طی روزهای اخیر

۶جوان بجنوردی از ششم آبان ماه تا کنون به مسمومیت با متانول دچار شدند.

طرح مطالعاتی پدافندغیرعامل خراسان شمالی تا پایان امسال به اتمام می رسد

مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان شمالی گفت: طرح مطالعاتی پدافندغیرعامل استان و مرکز استان در حال انجام است و تا پایان امسال به اتمام می رسد.

محسن محمدی:

تاریخ تولد لاکچری مادر به قیمت جان فرزند

مادری که در روز های پایان تولد فرزندش است با ورق زدن تاریخ و مشاهده ۹۸.۸.۸ به ذهنش می رسد که زایمان رو چند روزی زودتر در برنامه بگذارد تا تاریخ تولد فرزندش در روز خاص باشد.