خراسان شمالی

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:

تحریم بهانه هست، با مدیریت جهادی مشکلات حل می شود /منشأ مشکلات همینجاست آدرس غلط ندهید

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج:: امروز رسانه های بیگانه سعی در تضعیف اراده ما دارند و آدرس غلط به ما می دهند و تمام مشکلات را ناشی از تحریم می دانند اما تحریم بهانه است و باید خودمان با مدیریت جهادی این مشکلات را رفع کنیم.

اجازه ندهیم شبهات ما را از قطار انقلاب پیاده کند

سردار علی استادحسینی جانشین قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت‌زدایی (قرب کوثر) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی همانند قطاری در حال حرکت است و باید بکوشیم تا شبهات ما را از این قطار پیاده نکند، این انقلاب و نظام بی صاحب نیست و مردم ما محکم پای آرمان ها ایستاده اند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بسیج با شرکت برق در جهت کاهش مصرف انرژی

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار از انعقاد تفاهم‌نامه با اداره برق استان در جهت اصلاح الگوی مصرف انرژی خبر داد.گفت: در همین راستا سازمان های بسیج اقشار و بسیج جامعه زنان که با کلیه زنان بسیجی خراسان شمالی ارتباط دارند یک تفاهم نامه ای را با اداره شرکت توزیع برق خراسان شمالی منعقد کردن که به واسطه این تفاهم نامه ما موارد آموزشی بتوانیم به زنان و بانوان بسیجی خودمان آموزش بدهیم که به واسطه این اموزش نتیجه کاهش و اصلاح مصرف انرژی باشد.

اصلاح الگوی مصرف برق تکلیف بسیج استان است

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار گفت: وقتی که می دانیم با اصلاح الگوی مصرف برق و صرفه جویی منابع به توسعه کشور کمک خواهد شد این تبدیل به یک تکلیف در مجموعه بسیج استان می شود.

۱۴کانون و دفتر بسیج بزشکی در استان،ماموریت محرومیت زدایی را انجام می دهند

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی با بیان این که سازمان بسیج جامعه پزشکی یکی از اقشار ۲۲ گانه بسیج است که به منظور جذب و ثبت‌نام از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی جهت شرکت در برنامه‌های محرومیت‌زدایی و برنامه‌های علمی ایجاد شده است گفت: در حال حاضر ۱۴ کانون و دفتر بسیج پزشکی فعال داریم .

کشاورزی نوین گامی در جهت جهش تولید

مسوول سازمان بسیج جامعه کشاورزی خراسان شمالی گفت: امیدواریم بتوانیم شعار جهش تولید که توسط رهبرمعظم انقلاب در سال۹۹ نامگذرای گردیده است به جامع عمل برسانیم که این امر با استفاده از ظرفیت بی نظیر بسیج وبا روحیه انقلابی بسیجیان امکان پذیر خواهد بود.

عمق استراتژیک ما فراتر از مرزهاست/تغییر چهره استعمار در دنیا

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشارگفت:در چهل سال گذشته در مولفه نظامی و امنیتی قدرت ایجاد کردیم و و عمق استراتژیک ما فراتر از مرزهاست و در حوزه تجهیزات و تسهیلات نظامی به نقاط ارزشمندی رسیدیم.

آموزش به تنهایی نیاز جوانان را مرتفع نمی کند/تجاری سازی بیش از ۲۰درصد طرح های نوآورانه

هادی محمدزاده گفت: بیش از ۱۰۰طرح نوآورانه حمایت شده داریم که ۲۰درصد این طرح ها به تجاری سازی رسیده است و رساندن ایده و ابتکارات جوانان در مسیر ثروت آوری مورد توجه ماست و تلاش بسیاری داریم تا مبتنی بر نیاز ها و مزیت های استان حرکت کنیم

انعقاد یک تفاهمنامه برای کمک صنعت کشاورزی

سپاه و دانشگاه آزاد آستینها را بالا زدند

با انعقاد یک تفاهمنامه فی مابین دانشگاه آزاد و سپاه جواد الائمه خراسان شمالی از این پس کشاورزان می توانند با هزینه کمتری از آزمایشگاه خاک شناسی دانشگاه آزاد بهره ببرند.

رئیس جهاد کشاوری شهرستان اسفراین: توانستیم راندمان آبیاری را از ۳۰درصد به ۶۵درصد افزایش دهیم/۹۵ درصد کشاورزان خراسان شمالی دیپلم به پایین هستند

جلسه هم افزایی هماهنگی اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین برگزار شد.