خوزستان

همایش روز ملی بسیج اساتید در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزارشد

همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید ، همایش روز ملی بسیج اساتید در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

امضا شد؛

تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی دزفول و اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی این شهرستان

رئیس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول ۳۰ خردادماه ۱۴۰۲ در جریان امضای تفاهم‌نامه در محل این دانشگاه گفت: در راستای کنگره بین‌المللی جندی‌شاپور رسالتی به این دانشگاه محول شده است که براساس آن، مرکز پژوهشی تأسیس شود.

اتصال دانشگاه صنعتی دزفول به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت الکترونیک

رئیس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی دزفول گفت: این دانشگاه به درگاه ملی خدمات هوشمند دولت الکترونیک متصل شد.

تأثیر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بر اشتغال‌زایی/ ۱۲ درصد دانشجویان کشور در رشته‌های فنی و حرفه‌ای تحصیل می‌کنند

دبیر هیئت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان خوزستان، توسعۀ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را ابزاری نیرومند برای شتاب‌دهی به فرآیند تولید دانست و بر تأثیر مستقیم این آموزش‌ها بر اشتغال‌زایی و توسعۀ کشور تاکید کرد.

جشن هزارمین عمل کاشت حلزون شنوایی در اهواز برگزار شد

صبح روزشنبه ۲۷ خردادماه ۱۴۰۲ جشن هزارمین عمل کاشت حلزون شنوایی و بیش از یک دهه فعالیت تحت عنوان آوای دلنشین با حضور دکتر نادر صاکی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، مهران کریمیان، مدیر کل بهزیستی استان خوزستان، سید غلامعلی جعفری، معاون توانبخشی بهزیستی استان،جمعی از اساتید، مدیران و خانواده‌های دارای فرزند ناشنوا در محل اداره کل بهزیستی استان خوزستان برگزار شد.

۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان خوزستان اختصاص می یابد

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در جریان سفر یک روزه خود برای بازدید از دستاوردهای زیست‌بوم نوآوری استان خوزستان، با استاندار خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان تاکید کرد؛

توسعه اقتصاد دانش بنیان تنها راه نجات کشور است

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: توسعه اقتصاد دانش بنیان تنها راه نجات کشور است؛ هرجا که حمایت‌ها را در کنار اندیشه‌های خلاق و کارهای نو همراه و این زنجیره را از صفر تا صد پشتیبانی و بازار را تامین کردیم، توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

کسب سه رتبه برتر در حیطه جوانی جمعیت توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کسب سه رتبه برتر در نخستین رویداد جایزه جوانی جمعیت استان خوزستان در سال ۱۴۰۲ توسط دانشگاه خبر داد.

ازسه عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در جمع بانوان تاثیرگذار خوزستان تجلیل شد

در آیینی با حضور علی‌اکبر حسینی‌محراب، استاندار خوزستان، از بانوان تاثیرگذار استان خوزستان تقدیر شد.

درگفتگو با سرگروه تیم متانیکو مطرح شد؛

مصاحبه ای با موضوع "طرح سامانه جامع خدمات صنعتی ایران"

علی بنا سرگروه تیم متانیکو که درسال گذشته بعنوان واحد فناورنمونه مرکز رشد شهرستان دزفول شناخته شد؛ اظهار داشت: تیم متانیکو از خرداد۱۴۰۱ با عنوان طرح سامانه جامع خدمات صنعتی ایران فعالیت خود را در مرکز رشد شهرستان دزفول آغاز کرد.