کرمان

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

دشمن از مسجد به عنوان مرکز تفکر و ترویج اسلام ترس دارد/ کشور و انقلاب ما با انس با قرآن بیمه می شود

سردار محمدعلی نظری گفت: دشمنان ما در قالب‌های مختلف در تلاش هستند تا نسل جوان، دانش‌آموزان و دانشجویان ما را از قرآن و مساجد دور کنند؛ لذا افرادی که به‌صورت تخصصی در قرآن تدبر و آن را حفظ می‌کنند باید اطرافیان خود را با آیات الهی که راهگشا و بن‌بست شکن است آشنا کنند چرا که کشور و انقلاب ما با قرآن بیمه می شود.

آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیجیان استان کرمان به روایت تصویر

عصر امروز ۶ بهمن‌ماه آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیجیان استان کرمان در تالار برق شهر کرمان برگزار شد.

معاون تعلیم‌وتربیت بسیج سپاه ثارالله استان کرمان

حضور بیش از ۱۰ هزار شرکت کننده در بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیجیان استان کرمان

حجت‌الاسلام محمدحسین شاه مرادی پور گفت: در بیست و نهمین دوره مسابقات عترت و قرآن بسیجیان استان کرمان بیش از ۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر از رده‌های مختلف شرکت کردند که در چهار محور اصلی فردی، گروهی، خانوادگی و ایده پردازی برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان؛

معلمان کار و فناوری بایدسفیران فناوری در مدارس باشند/ کانون های شکوفایی و خلاقیت سکوی پرتاب دانش آموزان به سمت فناوری است

رضا خواجه حسنی گفت: مربیان و معلمان و حوزه کار و فناوری اگر با ادبیات روز حوزه فناوری کشور و دنیا آشنا شوند می توانند دانش آموزان را به آن سمت هدایت کنند و بسیج آمادگی لازم را دارد تا با کمک پارک علم و فناوری این معلمان را به سمت حوزه فناوری هدایت کرده تا سفیران فناوری در مدارس استان شوند.

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان متولیان اصلی زیست بوم علم و فناوری استان کرمان/ تصاویر

ظهر امروز چهارم بهمن‌ماه تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای مبنی بر راه اندازی کانون های شکوفایی و خلاقیت در سطح استان کرمان میان پارک علم و فناوری، اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان با هدف تقویت زیست‌بوم علم و فناوری منعقد شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان:

صادرات ۳۰ میلیون دلاری محصولات شرکت های دانش بنیان استان کرمان/ جمعیت دانش آموزی ظرفیت بالقوه فناوری و تولید دانش بومی است

دکتر فرشید کی نیا گفت: ازآنجایی‌که بیشترین جمعیت خلاق و بااستعداد استان در آموزش‌وپرورش است؛ لذا باید روی این جمعیت دانش‌آموزی که ظرفیت بالقوه آینده دانشجویی و فعالان حوزه فناوری هستند کارکرد تا درحوزه باروری خلاقیت و ایجاد زمینه برای تولید دانش بومی آماده شوند.

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان متولیان اصلی زیست بوم علم و فناوری استان کرمان؛

کانون های شکوفایی و خلاقیت در سطح استان کرمان راه اندازی می شود

تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین پارک علم و فناوری، اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان مبنی بر ایجاد کانون‌های شکوفایی و خلاقیت با هدف توسعه و تقویت زیست‌بوم فناوری استان کرمان منعقد شد.

برای اولین بار در جهان توسط جوان نخبه ایرانی ساخته شد،

دستگاه سیلندر پاک‌کن لیزری

جوان ۳۵ساله کرمانی موفق شده با کمک تیم ۳ نفره خود، برای اولین‌بار در جهان دستگاه سیلندر پاک‌کن لیزری بسازد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

شهید سلیمانی یک الگو و شخصیت قابل تکثیر است/ تمام نقشه های فریبکارانه دشمن با دلدادگی جوانان به حاج قاسم از بین رفت

سردار سلامی در اجلاسیه سومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم یک نقطه نیست؛ بلکه یک جریان و ستاره دنباله‌دار است و تمام گفتار‌های فریبکارانه دشمن با ۱۰ روز دلدادگی جوانان به این شخصیت عظیم شسته و غسل داده شد.

برگزاری اجلاسیه سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان + تصاویر

اجلاسیه سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی همزمان با آخرین روز دهه مقاومت با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده شهید سلیمانی، مسؤولان استانی، نظامی و انتظامی و جمع کثیری از خانواده معزز شهدا و اقشار مختلف مردم در محل مصلای امام علی(ع) کرمان برگزار شد.