کرمان

معاون ارتقا کسب‌وکارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران:

اختصاص ۲۵ درصد مشوق های صادراتی کشور به محصولات دانش‌بنیان/ کمتر از ۶۰۰ شرکت دانش‌بنیان صادراتی در ایران وجود دارد

سیدمحمدصادق قناد زاده گفت: در حال حاضر بیش از ۹ هزار شرکت دانش‌بنیان در ایران داریم که از این میان کمتر از ۶۰۰ شرکت صادراتی است و این معنی این است که ما بر پایه نیاز شرکت تشکیل ندادیم و شرکت‌ها حول ایده‌هایی که معمولاً تکراری هستند فعالیت می‌کنند.

در راستای توسعه علمی استان کروان صورت گرفت؛

تفاهم نامه سه جانبه در زیست بوم علم و فناوری به امضا رسید

تفاهم نامه سه جانبه ای بین دانشگاه شهید باهنر کرمان، شهرک صنعتی سدید و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان به امضا رسید.

رئیس سازمان بسیچ علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان:

ارتباط صنعت و دانشگاه حلقه گمشده زیست بوم علم و فناوری کشور

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان گفت: متاسفانه در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه وضعیت مناسبی نداریم و این تفاهم‌نامه زمینه را برای ارتباط تنگاتنگ هسته‌های علمی، واحدهای فناور و مجموعه‌هایی که در دانشگاه می‌توانند به‌عنوان حل‌کننده مسئله وارد حوزه فناوری استان شوند، فراهم می‌کند.

رئیس دانشگاه باهنر کرمان در حاشیه امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه:

مدل شهرک صنعتی سدید باید گسترش پیدا کند/ بسیاری از چالش‌های فضای کسب‌وکار با این تفاهم‌نامه حل می‌شود

دکتر حسین اکبری گفت: شهرک صنعتی سدید یک برکت و سرمایه هم برای استان و هم برای کشور است و ما اگر بتوانیم مدل‌های این مجموعه را افزایش و گسترش دهیم اتفاقات خوبی در استان رقم می‌خورد و منابعی که به سمت فعالیت‌های کاذب و غیرمولد انحراف پیدا کردند به سمت فعالیت‌های تولید که اشتغال را به دنبال دارد هدایت می‌شود.

بازدید مدیران علمی سازمان بسیج علمی استان کرمان از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان + تصاویر

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان امروز ۷ اسفندماه از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد که در این بازدید مدیران علمی شهرستان‌ها و تعدادی از جوانان مبتکر و مخترع استان کرمان حضور داشتند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان:

به دنبال پیاده سازی الگوهای موفق علمی و فناوری کشور در کرمان هستیم

رضا خواجه حسنی در بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان به دلیل تعامل خوبی که با زیست‌بوم علم و فناوری استان، دارد تلاش می‌کند تا بتواند الگوهای موفقی را از سراسر کشور در استان کرمان پیاده‌سازی کند.

ساعاتی پیش؛

بالگرد حامل وزیر ورزش در کرمان دچار سانحه شد/ مشاور وزیر در این حادثه جان باخت

ساعتی پیش بالگرد حامل وزیر ورزش هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت در حالی که نزدیک به نشستن بود سقوط کرد که در پی این حادثه برخی از سرنشینان بالگرد فوت و مصدم شدند.

یادداشت/

۲۲ بهمن خنثی شدن راهبرد دشمن

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند که ۲۲ بهمن همچنانکه تا کنون زنده نگه داشته شده، باید در آینده نیز زنده نگه داشته شود، انقلابِ زنده، انقلابی است که پیرایه‌ها و آرایش‌های خود را زنده نگه دارد و در هر دوره، با شناخت نیازها و خطرات، آن نیازها را برطرف و خطرات را خنثی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

رهبری فصل سوم تاریخ انقلاب است

حجت الاسلام تقوی گفت: رهبری فصل سوم تاریخ انقلاب است و مردم فصل دوم انقلاب را شکل می دهند، تاریخ انقلاب را باید خواند، به فصل‌های این تاریخ پرداخت چرا که اندیشه و تفکر انقلابی یک فصل از تاریخ است، تحول ایجاد می‌کند و مردم را به صحنه می‌آورد.

حضور با شکوه مردم دیار کریمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر

مردم دیار کریمان به ویژه دهه هشتادی ها و نودی ها امروز با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب زدند و به آن ها نشان دادند که پای آرمان های این انقلاب می مانند.