کرمان

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» رونمایی شد

همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» با حضور سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور در کرمان رونمایی شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع اصحاب علم، فرهنگ و هنر استان کرمان:

مکتب شهید سلیمانی؛ یک مکتب علمی، فرهنگی‌ و هنری است/ دشمن نمی تواند مکتب شهید سلیمانی را متوقف کند

سردار غلامرضا سلیمانی، مکتب شهید سلیمانی را یک مکتب فرهنگی‌، علمی و هنری خواند و گفت: این مکتب یک فرهنگ متعالی و رهایی‌بخش است و از همین منظر شهید سلیمانی را یک‌ مصلح بزرگ جهانی می‌دانیم؛ درست است او را در میدان‌های جهاد شناختیم، اما حقیقت این است که شخصیت کامل شهید سلیمانی و وجوه متعالی شخصیت ایشان در درجه اول فرهنگی، اجتماعی و علمی و هنری است.

یادداشت/

وقتی حاج قاسم پَر کشید

سخت بود شنیدنش که سردار قاسم سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت توسط بالگردهای دولت تروریست آمریکا آسمانی شد اول تصور کردیم مثل صدها خبر دروغی که هر روز امپراطوری رسانه‌ای تروریست در حال انتشار است؛ اما وقتی از قاب شبکه خبر تصاویر را دیدیم باورمان شد که دیگر مالک‌اشتر علی؛ سردار بزرگ سپاه اسلام پرکشید و به آرزوی دیرینه‌اش رسید.

روایت عرصه تولید دانش‌بنیان در موکب حکایت حرم در گلزار شهدای کرمان

مجموعه دانش‌بنیان بهیار صنعت سپاهان، هم‌زمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی؛ روایت عرصهٔ تولید دانش‌بنیان در موکب حکایت حرم را در گلزار شهدای کرمان در دستور کار خود قرار داده است.

بازدید معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه جیرفت؛

دانشگاه جیرفت در منطقه جنوب کرمان نیازمند توسعه بیشتر است

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه جیرفت بازدید و بر توسعه امکانات رفاهی در این دانشگاه تأکید کردند.

ساعت به وقت حاج قاسم؛

شور سلیمانیِ جهان در گلزار شهدای کرمان+ تصاویر

همزمان با لحظه شهادت حاج قاسم سلیمانی به وقت ساعت ۱:۲۰ بامداد ۱۳ دی ماه؛ خیل عظیمی از زائران ایرانی و خارجی با حضور در گلزار شهدای کرمان در مسیر مکتب سلیمانی گام برداشتند.

ویزیت رایگان پزشکان کرمانی همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

همزمان با سومین سالگرد سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، گروه جهادی جامعه پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون در مناطق حاشیه ای شهر کرمان و ۹ شهرستان استان کرمان امروز و فردا خدمات پزشکی رایگان ارائه می دهند.

اولین رویداد مسئله‌محور گیاهان دارویی و طب ایرانی شهرستان رابر برگزار می شود

اولین رویداد مسئله‌محور گیاهان دارویی و طب ایرانی شهرستان رابر همراه با ارائه و سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های برتر و ارائه نیازهای و چالش‌های اولویت‌دار برگزار می‌شود.

برگزاری اولین اردوی راهیان مقاومت دانشگاهیان پیام‌نور کشور در کرمان

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه پیام‌نور استان کرمان گفت: اولین اردوی راهیان مقاومت پیام نوری های کشوردر روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ دی‌ماه در پایتخت مقاومت جهان اسلام برگزار می‌شود و پیش‌بینی می شود که حدود ۱۲۰۰ دانشجو از استان‌های مختلف در این اردو شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت مس:

جهش بلند صنعت مس با اجرای نخستین معدن هوشمند ایران/ افزایش ذخایر معدنی از طریق حفاری اکتشافی در پهنه‌های معدنی

علی رستمی در نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک، هدف‌گذاری برای جهشی بلند در صنعت مس و اجرای نخستین معدن هوشمند در کشور را از جمله برنامه‌های این شرکت در جهت هوشمندسازی صنعت مس برشمرد.