کرمان

برگزاری دوره های آموزشی ترویجی در جنوب کرمان

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی اعلام کرد: دوره های آموزشی ترویجی در سطح شهرستان های منطقه بر اساس درخواست مدیریت های جهاد کشاورزی و پس از تصویب در کمیته آموزش برگزار می گردند .

رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان عنوان کرد؛

احداث ۱۹۰ کیلومتر بزرگراه و ۵۵۰ کیلومتر راه فرعی در رفسنجان پس از انقلاب

رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان گفت: بعد از انقلاب در حوزه شهرستان رفسنجان ۱۹۰ کیلومتر بزرگراه ایجاد شد، راه های اصلی قبل از انقلاب ۱۶۵ کیلومتر بوده که بعد از انقلاب همه این ۱۶۵ کیلومتر به بزرگراه تبدیل شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان خبر داد:

احداث ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی در منازل مددجویان کمیته امداد استان کرمان تا پایان سال

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از احداث نیروگاه‌های خورشیدی ۵ کیلوواتی در منازل مددجویان کمیته امداد سخن به میان آورد و اظهار کرد: تا کنون ۲۰۰ واحد از نیروگاه‌های خورشیدی ۵ کیلو واتی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) وارد مدار شده و تا اسفندماه سال‌جاری ۵۲۰ نیروگاه جدید دیگر که توسط خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد نصب می شودند، وارد مدار خواهند شد.

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری اولین مسابقات رقابتی،مهارتی رباتیک شهید زندی نیا در کرمان

اولین دوره مسابقات رباتیک شهید زندی نیا توسط مجتمع علمی تحقیقاتی آپنوپ با همکاری مرکز پژوهش های علمی آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و مرکز رشد بسیج علمی استان کرمان برگزار می شود.

مدیرکل ایمنی و بهداشت وزارت صمت:

معرفی مجتمع مس سرچشمه یکی از صنایع برتر کشور در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سال۹۶

مدیرکل ایمنی و بهداشت وزارت صمت گفت: مجتمع مس سرچشمه یکی از صنایع برتر کشور در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در سال ۹۶ معرفی شده و بزودی از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت لوح تقدیر خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی :

لزوم ارتقاء فضا و کیفیت خدمات درمانی در کرمان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به پایین بودن تخت‌های بیمارستانی استان کرمان نسبت به میانگین کشوری گفت: گسترش فضا و کیفیت خدمات درمانی در استان ضروری است.

فرمانده انتظامی کرمان:

کاهش سن مصرف مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: نرخ کاهش سن مصرف مواد به خطر جدی تبدیل شده این موضوع به خصوص در زمینه مصرف مواد صنعتی که بسیار وحشتناک و آسیب رسان است.

رتبه سوم نماینده استان کرمان در بخش یادداشت نویسی جشنواره ابوذر

منصور الهی سردبیر هفته نامه ثارالله کرمان رتبه سوم کشوری را در بخش یادداشت نویسی جشنواره ابوذر از آن خود کردند.

رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان خبر داد:

استفاده از اسید مس سرچشمه برای باغات پسته رفسنجان

رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان گفت: یک تیم محقق از دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برای استفاده از اسید مس سرچشمه برای باغات پسته وارد عمل شده است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

قلب سالم قلبی است که وجودش را احساس نکنیم

متخصص قلب و عروق و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: قلب سالم قلبی است که بتواند به صورت منظم و مناسب جریان های خون را به ارگان های حیاتی بدن فراهم کند.