کرمانشاه

به همت پایگاه علمی کوثرالمبین برگزار شد:

دوره آموزشی با موضوع " پرخاشگری در کودکان و راه های درمان آن "

پایگاه علمی کوثر المبین دوره آموزشی مجازی با موضوع " پرخاشگری در کودکان و راه های درمان آن " را با حضور دکترفرخی از اساتید روانشانسی برگزار نمود.

از سوی ستاد نماز جمعه اعلام گردید:

نماز جمعه این هفته برگزار نخواهد شد

دبیرستاد نماز جمعه استان کرمانشاه اعلام نمود، با توجه به شیوع پیک چهارم کرونا و در راستای رعایت دستور العمل های ستاد مبارزه با کرونا، نماز جمعه این هفته در کرمانشاه برگزار نخواهد شد.

در جلسه عصر امروز مطرح شد:

سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره نخبگان کرمانشاهی خواهد شد

سرهنگ پیمان نوروزی، جانشین معاونت علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، با یاری خدا و همت جامعه نخبگان استان، سال ۱۴۰۰، سال درخشش دوباره استان کرمانشاه و نخبگان کرمانشاهی در جشنواره های ملی و بین اللملی خواهد شد.

بسیج علمی و پژوهشی ناحیه دانشجویی برگزار نمود:

دومین نشست سیاسی و بصیرتی با موضوع " انتخابات "

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه دانشجویی کرمانشاه دومین نشست سیاسی و بصیرتی با موضوع " انتخابات " را ظهرامروز در محل ناحیه بسیج دانشجویی برگزار نمود.

در نشست بصیرتی عنوان شد:

انتخاب رئیس جمهور اصلح، اقتدار داخلی و خارجی را برای کشور به ارمغان می آورد

مهوش باقری گفت: انتخاب رئیس جمهور انقلابی، دلسوز، شجاع، ولایت مدار، معتقد به توان داخل و حامی جوانان، اقتدار داخلی و خارجی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

گفتگوی علم و فناوری با جوان نخبه و مخترع کرمانشاهی؛

مخترع بسیجی با ۱۲ اختراع شاخص: آوازه نام ایران را در جهان طنین‌انداز خواهم کرد

مهندس جوان و مبتکر کرمانشاهی که ۱۲ اختراع شاخص را در کارنامه درخشان خود دارد، می‌گوید: همچنان سعی می‌کنم اختراعات علمی خود را ادامه داده تا آوازه نام ایران را در جهان طنین‌انداز کنم.

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری منتشر شد:

چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه ۹۹

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری را با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه سال ۱۳۹۹ منتشر نمود.

با حضور فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی صورت پذیرفت:

تجلیل از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

سرهنگ الفتی، فرمانده بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور در حوزه بسیج خواهران حضرت فاطمه (س) شهرستان، از بانوان بسیجی فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل نمود.

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

داشتن صداقت با مردم، زمینه اعتماد آنها را فراهم می‌نماید

دکتر پیمان لطیفی رئیس خانه نخبگان بسیج کرمانشاه در نشست تخصصی همایش تمدن‌سازان جوان کرمانشاه گفت: اعتمادسازی برای مردم زمانی محقق خواهد شد که مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم صادق باشند.

در دیدار با جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه نبی اکرم (ص) پیشنهاد شد:

راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

سرهنگ نوروزی جانشین معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در دیدار با رئیس و معاون نخبگان بسیج استان پیشنهاد راه‌اندازی کارگروه عفاف و حجاب در خانه نخبگان را مطرح نمود.