کرمانشاه

سیامک فلاحی عنوان کرد:

دستگاه های CNC تولیدی شرکت قابلیت رقابت با محصولات وارداتی را دارد

رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان؛ دستگاه های CNC تولیدی شرکت ما قابلیت رقابت با محصولات وارداتی را دارد و در صورت حمایت مسئولین و متولیان صنعت کشور، شرکت آمادگی دارد محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر نماید که در زمینه ارزآوری نیز به توسعه کشور کمک کند.

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛

برای نخستین بار در کشور «جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی» تولید کرد

شرکت دانش بنیان کرمانشاهی برای اولین بار در کشور موفق به اختراع و تولید نوعی "جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی" شده که با نصب آن زیر ستون‌های ساختمان، حتی با وقوع زلزله ۸.۵ ریشتری هم تا ۹۰ درصد از ایجاد هرگونه تخریب در سازه جلوگیری می کند.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده فوم های آتشنشانی، حفاری وساختمان سازی درکشور

شرکت کیمیا فرآیند بیستون مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه اولین و تنها تولید کننده فوم بتن، فوم آتشنشانی و فوم حفاری در کشور است که در حال حاضر نیاز بازار کشور و صنایع نفت در زمینه این محصول را پوشش می دهد.

اسفند ماه برگزار می شود:

رویدادی در حوزه استارت آپ با رویکرد هوش مصنوعی

رویداد بزرگ ایده پردازی "سیمرغ " در شاخه های علوم پایه و پزشکی، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی و هنر، علوم نظامی و پدافند غیرعامل، علوم فنی و مهندسی، خدمات و ICT به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه؛ اولین تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشا سبزی و صیفی در کشور

یک شرکت دانش بنیان در استان کرمانشاه با تولید موفق تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشاء سبزی و صیفی، حالا به اولین و تنها تولید کننده این محصولات در کشور تبدیل شده و بیش از ۹۰ درصد بازار این محصولات در کشور را در انحصار خود دارد.

پروینی عنوان کرد:

استان کرمانشاه اولین میزبان رویداد کشوری " اتم"

دبیر برگزاری "اتم" در کرمانشاه، از برگزاری این رویداد علمی در دانشگاه رازی خبر داد.

موفقیت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در دریافت گرنت رشد

با درخواست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از پارک فاوا به منظور دریافت گرنت رشد واحدهای فناور مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات، این واحد ها پس از مراحل ارزیابی موفق به اخذ این گرنت شدند.

در گفتگو با دکتر زینی وند عنوان شد:

تشریح برنامه های فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه، برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ را تشریح کرد.

منصوب شد:

سرپرست معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه

طی حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی به عنوان سرپرست معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه منصوب شد.

معاونت علمی و پژوهشی برگزار کرد:

اردوی راهیان پیشرفت با حضور دانشجویان دانشگاه پیام نور

مرکز اورژانس اجتماعی کرمانشاه که مربوط به حوزه علوم انسانی است، مقصد اجرای اردوی راهیان پیشرفت بود تا دانشجویان با استماع روایت پیشرفت مسئولین این مرکز، با دستاوردها و پیشرفت های حاصل شده در حوزه حل مسائل اجتماعی توسط این مراکز آشنا شوند.