کرمانشاه

مهندس رضا زارعی عنوان کرد:

حمایت از شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی، اولویت اصلی شرکت شهرک های کشاورزی استان کرمانشاه است

مدیر شرکت شهرک های کشاورزی شعبه استان کرمانشاه گفت:ما یک شرکت و بهتر است بگویم تنها شرکت توسعه ای بخش کشاورزی در بدنه دولت هستیم که مشغول ایجاد زیرساخت و فراهم نمودن زمینه سرمایه گذاری برای کلیه سرمایه گذاران با اولویت شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی استان هستیم.

سرهنگ نوروزی عنوان کرد:

مهارت حل مساله یکی از مهارت‌های اساسی در پروسه توانمندسازي افراد است

جانشین معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه، یکی از مهارت‌های اساسی در پروسه توانمندسازي افراد، مهارت حل مساله است و بی تردید طرح پرسش‌های مناسب، شاه کلید حل مسایل است.

در کرمانشاه برگزار شد:

۸ کارگاه آموزشی مدیریت تحقیق و پرسشگری

کارگاه آموزشی ۲ روزه، مدیریت تحقیق و پرسشگری با هدف آشنایی مدیران علمی بسیج نواحی و بسیجیان پایگاه های مقاومت شهرستان ها با روش های تحقیق، تقویت مهارت پرسشگری در افراد، بررسی فواید و آثار آن در زندگی فردی و اجتماعی آنان در کرمانشاه در حال اجراست.

دکتر پیمان لطیفی گفت:

رسانه ها در زمینه ایجاد وحدت و پیوند بین مردم و مسئولان ایفای نقش کنند

رئیس خانه نخبگان بسیج سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) خواستار ایفای نقش رسانه ها در زمینه ایجاد وحدت و پیوند بین مردم و مسئولان شد و عنوان کرد: اعتمادسازی، روشنگری، ایجاد انگیزه برای رشد و شکوفایی تمامی بخش های تولید و اشتغال در حوزه صنعت، کشاورزی، گردشگری، دامداری و ... و همچنین ایجاد روحیه امید و خودباوری در مردم، از وظایف رسانه و فعالان این عرصه است.

استاندار کرمانشاه در جمع نخبگان مطرح کرد:

رفع مشکل بیکاری و توجه به اشتغال دانش آموختگان و فارغ التحصیلان نخبه استان از اولویت های استانداری است

مهندس بهمن امیری مقدم، رفع مشکل بیکاری و توجه به اشتغال دانش آموختگان و فارغ التحصیلان نخبه استان را یکی از اولویت های کاری خود برشمرد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های طبیعی بالای استان، این کار با جدیت پیگیری می شود.

دکتر نیکزاد عباسی عنوان کرد:

کاهش ورودی پرونده ها به مراجع قضایی، با اجرای طرح مسجد محور پیشگیری از وقوع جرم

معاون پیشگیری از وقع جرم دادگستری استان کرمانشاه گفت: با اجرای طرح مسجد محور پیشگیری از وقوع جرم و فرهنگ سازی موازین دینی و الهی و اجتماعی برای مردم، شاهد کاهش آسیب های اجتماعی، وقوع جرم و مراجعات و پرونده ها به مراجع قضایی خواهیم بود.

سرهنگ نوروزی عنوان کرد:

گام بلند رسانه ای معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در معرفی دستاوردهای نخبگان

جانشین معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه، در حاشیه جلسه هم اندیشی عقد تفاهم نامه با سازمان صدا و سیمای استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد که این تفاهم نامه، گام بلندی در راستای معرفی جامعه نخبگان و دستاوردهای علمی آنان از طریق رسانه ملی است.

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی، کارکرد علمی-آموزشی آن است

دکتر پیمان لطیفی، یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی را کارکرد علمی-آموزشی مساجد بر شمرد و گفت: این کارکرد هدایتگر و آغازگر بسیاری از جنبش های علمی در جامعه اسلامی بوده است چراکه مسجد به عنوان اولین نهاد آموزشی در جهان اسلام، همواره نقشی مهم و اساسی در پیشبرد علم و دانش به عهده داشته است.

با حضور سرهنگ بهشتی راد برگزار شد:

جلسه هم اندیشی مدیران بسیج علمی و پژوهشی استان کرمانشاه

اولین جلسه هم اندیشی و توجیهی برنامه های سال ۱۴۰۱ و تبیین شعار سال با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) در سالن جلسات معاونت علمی و پژوهشی و فناوری سپاه استان کرمانشاه برگزار گردید.

در یادمان بازی دراز برپا شد:

موکب سید الشهداء( علیه السلام) با ویژه برنامه های فرهنگی و نشست مطالبه گری

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در راستای گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز، در قالب برنامه اردوهای جهادی خود، اقدام به برپایی موکب خدمت رسانی، روشنگری و مطالبه گری نمود.