کرمانشاه

گزارش تصویری مراسم تجلیل از نخبگان بسیج علمی استان کرمانشاه

تجلیل از مخترعین، مبتکرین، پژوهشگران و تلاشگران عرصه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی استان کرمانشاه به روایت تصویر

دکتر بابلی عنوان کرد:

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در کرمانشاه برگزار می گردد

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، از برگزاری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف تجلیل از مخترعین، مبتکرین، پژوهشگران و تلاشگران عرصه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در سی ام آبان ماه خبر داد.

پرستو عباسی پیشنهاد داد:

ایجاد نمایشگاه توانمندی های مرکز رشد، باهدف ایجاد امید و نشاط علمی در نخبگان

مسئول مرکز رشد گیاهان دارویی" امامت" شهرستان صحنه عنوان کرد: برپایی نمایشگاه های توانمندی مراکز رشد، برگزاری بازدیدهای علمی، برقراری تعاملات و تبادلات علمی با مراکز رشد دیگر شهرستان ها، زمینه ساز ارتقاء دانش نخبگان، ایجاد امید و نشاط علمی در آنان و همکاری و انگیزه‌ بالای نخبگان در عرصه جهاد علمی است.

رحمتی عنوان کرد:

برگزاری کلاس های تقویتی در پایگاه های علمی بسیج، زمینه ساز اعتماد و رضایت والدین است

فرمانده پایگاه علمی شهیده "طیبه زمانی" شهرستان کنگاور درضمن تشریح فعالیت های این پایگاه علمی، برگزاری کلاس های تقویتی در پایگاه های علمی بسیج را زمینه ساز رشد و ارتقای علمی بسیجیان برشمرد که رضایت دانش آموزان و والدین آنان را فراهم می نماید.

۲۳ آبان برگزار می گردد:

نشست علمی پژوهشی " تشکیل کمپین های ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی" در فضای مجازی و رسانه

معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه، نشست علمی " تشکیل کمپین های ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی" در فضای مجازی و رسانه را به صورت مجازی و آنلاین برگزار می نماید.

مخترع نوجوان عنوان کرد:

می خواهم افتخاری برای دختران ایران زمین باشم

مهسا قزوینه؛ دختر دهه هشتادی می کوشد با ارائه طرح ها و اختراعات علمی خود، الگویی موفق برای دختران ایران اسلامی باشد.

در بیانیه خانه نخبگان بسیج آمده است:

دعوت آحاد مردم به حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه

دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، با تبریک یوم الله ۱۳ آبان ماه، همگان را برای پیوستن به دریای خروشان ملت ایران در راهپیمایی این روز تاریخ ساز، دعوت نمود.

دکتر تاجه میری پیشنهاد داد:

تاسیس و راه اندازی آزمایشگاه دفاع زیستی در استان کرمانشاه

عضو بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه؛ نبود ارتقاء انطباق زیرساخت ها و آزمایشگاه های شناسایی و تشخیص عوامل بیوتروریسم در حوزه دفاع زیستی که یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین اقدامات فعلی در کشور می باشد، طرح ایجاد آزمایشگاه دفاع زیستی در غرب کشور را می طلبد.

سرهنگ مرادی خواه عنوان کرد:

امضای هشتمین تفاهم نامه در هشتمین ماه سال

معاون بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه از عقد هشتمین تفاهم نامه همکاری این معاونت با مرکز فنی و حرفه ای شهرستان در راستای هم افزایی علمی و قدم نهادن در مسیر جهش علمی در شهرستان صحنه خبر داد.

صابر حیدره عنوان کرد:

راه برون رفت صنایع تولیدی شهرستان سنقر از رکود، ارائه تسهیلات آسان و عدم دریافت وثیقه‌های سنگین است

مدیر بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان سنقر گفت: ارائه تسهیلات آسان و عدم دریافت وثیقه‌های سنگین، زمینه تزریق سرمایه به واحدهای تولیدی و صنعتی را فراهم و ضمن افزایش تولید، شرایط اشتغال‌زایی را نیز مهیا می کند و این راهی درجهت برون رفت صنایع تولیدی شهرستان از رکود است.