کرمانشاه

مهندس مهوش باقری عنوان کرد:

برگزاری دوره آموزشی نظام حل مسئله با حضور هسته های مسئله یاب پایگاه های علمی شهرستان کرمانشاه

فرمانده پایگاه علمی کوثرالمبین سپاه ناحیه کرمانشاه؛ از برگزاری کلاس علمی با موضوع "حل مسئله به روش علمی" با حضور هسته های مسئله یاب پایگاه های علمی خواهران در محل کانون شهدای تعلیم و تربیت بسیج خبرداد.

در پارک علم و فناوری برگزار شد:

برگزاری اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی

اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی با حضور رابط مرکز نوآوری شهید آشتیانی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و تیم های استارت آپ، در بزرگترین برج فناوری کشور برگزار شد.

دکتر کورش بابلی عنوان کرد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، گامی در راستای تسهیل خدمات به نخبگان بسیجی

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: با عقد تفاهم نامه همکاری این معاونت با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، از واحدهاي دانش بنيان نخبگان بسیجی حمایت و این واحدها به شرکت های صنعتي مرتبط جهت تجاري سازي ايده و فناوري حاصله، معرفی خواهند شد.

دکتر کورش بابلی عنوان کرد:

سرعت تغییرات در فناوری‌های روز دنیا، ایجاد مراکز نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری شهید آشتیانی در استان، آن را گامی مهم در راستای دسترسی به پیشرفت و رسیدن به تمدن اسلامی دانست و افزود: سرعت تغییرات در فناوری‌های روز دنیا و مسائل اجتماعی جامعه، ایجاد مراکز نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است.

دکتر محمدرضا واحدی عنوان کرد:

وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی این وزارتخانه نیازمند خانه تکانی است

رئیس اندیشکده آموزش خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه با انتقاد از عملکرد سنوات گذشته مقام عالی وزارت و شورای عالی آموزش و پرورش، از خانه تکانی این وزارت خانه سخن گفت و خواستار حضور نخبگان جوان، متخصص، متعهد، انقلابی و جهادی برای رشد و پویایی این وزارتخانه شد.

دکتر حسین مظهری عنوان کرد:

مسأله حجاب، سنگر مقاومت در مقابل کفر جهانی است

رئیس کارگروه حقوقی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه با حضور در جشنواره "گوهر فاطمی عفاف و حجاب" به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در حال حاضر مسأله "حجاب"، سنگر مقاومت در مقابل کفر جهانی است و اولین گام دشمن نیز انهدام این سنگر است که باید در این زمینه کار‌های فرهنگی اثرگذاری همچون برپایی اینگونه جشنواره‌ها انجام گیرد.

دکتر پیمان لطیفی اظهار نمود:

تعلل مسئولین و سران قوا در اجرای طرح شفافیت و مدیریت الکترونیک قابل توجیه نیست

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه؛ مطالبه نخبگان جامعه در حال حاضر، شفافیت و مدیریت الکترونیک در تمامی عرصه ها، به خصوص در بحث مالی است که متاسفانه قوای سه گانه در اجرای آن تعلل نموده و در راستای شفافیت مالی و مدیریت الکترونیک، اقدامات موثری صورت نپذیرفته و خیلی کُند پیش می رود.

سرهنگ مرادی خواه اعلام کرد:

افتتاح آزمایشگاه گیاهان دارویی در شهرستان صحنه

مدیر بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه از تاسیس آزمایشگاه گیاهان دارویی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان خبر داد.

دکتر لطیفی عنوان کرد:

مدیریت؛ مهم ترین حلقه مفقوده آبادانی استان کرمانشاه

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه گفت: مدیریت ناکارآمد، یکی از پرظرفیت ترین استان های کشور را به کلکسیونی از مصائب تبدیل کرده است.

درجلسه شورای جهاد علمی مطرح شد:

لزوم بهره مندی از پتانسیل نخبگان و استعداد های درخشان شهرستان

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود عنوان کرد: با افزایش تعداد پايگاه های علمی و تعداد هسته هاي علمي تحت پوشش آنها و استفاده از ظرفیت پایگاه های مقاومت بسيج محلات می توان در شناسايي نخبگان و استعدادهاي درخشان بهره مند شد.