کرمانشاه

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد:

یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی، کارکرد علمی-آموزشی آن است

دکتر پیمان لطیفی، یکی از کارکردهای مهم مساجد در تمدن اسلامی را کارکرد علمی-آموزشی مساجد بر شمرد و گفت: این کارکرد هدایتگر و آغازگر بسیاری از جنبش های علمی در جامعه اسلامی بوده است چراکه مسجد به عنوان اولین نهاد آموزشی در جهان اسلام، همواره نقشی مهم و اساسی در پیشبرد علم و دانش به عهده داشته است.

با حضور سرهنگ بهشتی راد برگزار شد:

جلسه هم اندیشی مدیران بسیج علمی و پژوهشی استان کرمانشاه

اولین جلسه هم اندیشی و توجیهی برنامه های سال ۱۴۰۱ و تبیین شعار سال با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) در سالن جلسات معاونت علمی و پژوهشی و فناوری سپاه استان کرمانشاه برگزار گردید.

در یادمان بازی دراز برپا شد:

موکب سید الشهداء( علیه السلام) با ویژه برنامه های فرهنگی و نشست مطالبه گری

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در راستای گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز، در قالب برنامه اردوهای جهادی خود، اقدام به برپایی موکب خدمت رسانی، روشنگری و مطالبه گری نمود.

دکتر احمد تاجه میری از رئیس جمهور درخواست کرد:

ایجاد آزمایشگاه دفاع زیستی در غرب کشور

رئیس اندیشکده دفاع زیستی خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم حیاتی بودن طرح ایجاد آزمایشگاه دفاع زیستی در غرب کشور، از رئیس جمهور درخواست کرد که در سفر به استان کرمانشاه، تخصیص بودجه لازم برای این طرح را در دستور کار قرار دهد.

سعید جمشیدی عنوان کرد:

راه اندازی اولین خط تولید تجهیزات پزشکی در کشور

سازنده لباس و کلاه هوشمند از راه اندازی اولین خط تولید تجهیزات پزشکی در استان کرمانشاه و کشور با نام شرکت سولاریوس با همکاری چند شرکت داخلی در راستای اشتغالزایی در استان کرمانشاه خبر داد که با اجرای این طرح برای بیش از ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزاران نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال آفرینی می شود.

در قاب دوربین خواهید دید:

روایت تصویری جلسه هم اندیشی تبیین و ارائه راهکار های عملی شعار سال ۱۴۰۱

دغدغه های جامعه نخبگان استان کرمانشاه در راستای هم اندیشی جهت تبیین شعار " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" و ارائه راهکار های عملی تخقق این فرمان راهبری رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به روایت تصویر

در جلسه تبیین شعار سال مطرح شد:

تشکیل قرارگاه تخصصی " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" در استان

دکتر نامدار یوسفوند، رئیس دانشکده علوم دانشگاه رازی استان کرمانشاه در جلسه تبیین شعار سال ۱۴۰۱ که صبح امروز در سالن جلسات سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار شد، تشکیل قرارگاه تخصصی با کارگروه های متشکل از نیروهای جوان نخبه، متخصص و توانمند در عرصه "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان را پیشنهاد داد.

دکتر لطیفی خبر داد:

اجرای طرحی مسجد محور در زمینه سلامت روحی_ روانی و جسمانی

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه از اجرای طرحی با محوریت مسجد، در زمینه سلامت روحی_ روانی و جسمانی آحاد جامعه که دچار آسیب شده اند و جلوگیری از آسیب های اجتماعی خبر داد که در سال ۱۴۰۱ تفاهم نامه اجرای آن منعقد می گردد.

دکتر لطیفی خبر داد:

ابلاغ یاران صلح برای اعضای خانه نخبگان بسیج

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به تفاهم نامه این مرکز با معاونت توسعه حل اختلاف دادگستری کل استان کرمانشاه، مقرر شد برای اعضای خانه نخبگان بسیج ابلاغ یاران صلح صادر گردد تا این افراد نخبه به عنوان یاران صلح و سازش با شوراهای حل اختلاف همکارای نمایند.

سفر هیات نظارت سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور به کرمانشاه

تیم ارزیابی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در راستای مستند سازی فعالیت های علمی و پژوهشی جامعه نخبگان بسیجی استان کرمانشاه در قالب برنامه ای یک روزه به این استان سفر کرد و از نزدیک به بررسی و ارزیابی توانمندی های معاونت علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) پرداخت.