کرمانشاه

امیری عنوان کرد:

اجرای طرح راهیان پیشرفت، بستری مناسب برای آگاهی دانشجویان از دستاوردهای علمی در صنایع، کارخانه ها و دیگر مراکز صنعتی است

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اظهار داشت: اجرای رویداد علمی راهیان پیشرفت، علاوه بر فراهم کردن زمینه آشنایی علمی دانشجویان با رشته های تخصصی خود و بسترهای کسب و کار، مایه ترغیب دانشجویان در هدف دار کردن فعالیت های علمی و افزایش روحیه خودباوری است که طی سه مرحله سمینار تخصصی، بازدید علمی و برنامه ترویجی گفتمانی برگزار می شود.

در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد:

مسابقات ورزشی و فرهنگی همزمان با روز نهم دی ماه

مدیریت بسیج علمی و پژوهشی سپاه ناحیه ثلاث باباجانی در راستای گرامیداشت حماسه نهم دی ماه، اقدام به برگزاری مسابقات کتابخوانی و مسابقه فوتسال جام ۹ دی نمود.

دکتر بابلی گفت:

حماسه ۹ دی ماه مردم ایران، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه حماسه ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ ملت را، روز جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

در استان کرمانشاه برگزار شد:

مراسم تجلیل از برگزیدگان عرصه دانش و پژوهش

لشکر ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه در راستای گرامیداشت هفته پژوهش، مراسم تجلیل از فعالان عرصه پژوهش را برگزار نمود.

فرشته ازره عنوان کرد:

مجموعه شرکت نفت کرمانشاه و تأسیسات نفتی آن، شرایط و معیارهای لازم برای ثبت در فهرست آثار ملی کشور را داراست

دبیر اندیشکده علوم اجتماعی خانه نخبگان بسیج سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه گفت: ثبت ملی پالایشگاه و تأسیسات و تجهیزات صنعتی نفت از "نفت شهر" مرز ایران و عراق تا "کرمانشاه" در فهرست آثار ملی، می تواند بسترهای مناسب برای گردشگری صنعتی با تکیه بر تاریخ نفت را در کرمانشاه فراهم آورد و گامی مهم برای تحول در صنعت گردشگری غرب کشور به خصوص کرمانشاه باشد.

افتخاری دیگر در راه است:

کودک دهه نودی که می تواند یکی از نوابغ ریاضیات شود

با حمایت مادی و معنوی به موقع مسئولین از "آلما دارابی" که دارنده مقام سوم کشوری در رشته ریاضیات المپیاد ملی "ویراکاپ ۱۴۰۰" است، می توان شاهد درخشش یکی دیگر از دختران این مرز و بوم در علوم ریاضیات بود که بتواند الگویی موفق برای دختران ایران اسلامی باشد.

باحضور سرهنگ مرادی خواه انجام شد:

بازدید از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان صحنه

همزمان با هفته پژوهش، برنامه بازدید اعضای پایگاه علمی خواهران شهیده آزاده مرادی از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان صحنه با حضور مدیر علمی و پژوهشی سپاه این شهرستان صورت پذیرفت.

سرهنگ نوروزی عنوان کرد:

مدیری می تواند به توانمندسازی افراد خود همت گمارد که ابتدا به توانمندسازی خود پرداخته باشد

جانشین معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه، یکی از مهمترین وظایف مدیران در هر سازمان و ساختاری را، توانمندسازی خود و کارکنان آن سازمان برشمرد و اظهار داشت: مدیری می تواند به توانمندسازی افراد خود همت گمارد که ابتدا به توانمندسازی خود پرداخته باشد. بنابراین هر مدیری قبل از توانمندسازی کارکنان خود، باید به توانمندسازی خویش بپردازد.

افتتاح شد:

آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد "امامت" در شهرستان صحنه

به همت معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد " امامت" در مکان جدید این مرکز در دانشگاه آزاد، افتتاح گردید.

در کرمانشاه برگزار شد:

دوه آموزشی کارآفرینی با هدف توانمندسازی بانوان بسیجی

مدیریت علمی و پژوهشی حوزه مقاومت بسیج خواهران فجر، دوره آموزشی کارآفرینی را با هدف توانمند سازی، خود اشتغالی، الگـوسازی و معرفی مـشاغل جـدید، شـناسایی و معرفی فرصت های کارآفرینی ویژه بانوان بسیجی را با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای پایگاهای مقاومت محلات برگزارکرد.