کرمانشاه

افتتاح شد:

آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد "امامت" در شهرستان صحنه

به همت معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه ناحیه صحنه و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، آزمایشگاه گیاهان دارویی مرکز رشد " امامت" در مکان جدید این مرکز در دانشگاه آزاد، افتتاح گردید.

در کرمانشاه برگزار شد:

دوه آموزشی کارآفرینی با هدف توانمندسازی بانوان بسیجی

مدیریت علمی و پژوهشی حوزه مقاومت بسیج خواهران فجر، دوره آموزشی کارآفرینی را با هدف توانمند سازی، خود اشتغالی، الگـوسازی و معرفی مـشاغل جـدید، شـناسایی و معرفی فرصت های کارآفرینی ویژه بانوان بسیجی را با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای پایگاهای مقاومت محلات برگزارکرد.

خانه نخبگان برگزار کرد:

جلسه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از بستر فضای مجازی

خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در راستای احیای دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، جلسه ای آموزشی با رویکرد استفاده از بستر فضای مجازی را با حضور دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در سالن جلسات این مرکز برگزار نمود.

جوان دهه هفتادی درخواست کرد:

مسئولین کشوری باید مانع از مهاجرت نخبگان فهیم کشورمان به کشورهای دیگر شوند

رضا نوری، مخترع جوان و سازنده هواپیمای بدون سرنشین از مسئولین کشوری خواستار دیده شدن جوانان و نخبگان این مرز و بوم در عرصه تولید علم و دانش شد و گفت: مسئولین باید مانع از مهاجرت نخبگان فهیم کشورمان به کشورهای دیگر شوند و قدر نخبگان ایرانی را بدانند که همچون نگینی در جهان می درخشند .

به کار خود پایان داد:

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نخبگان بسیجی استان کرمانشاه

همزمان با ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کرمانشاه، نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های نخبگان بسیجی نیز افتتاح که پس از ۸ روز فعالیت، امروز به کارخود پایان داد.

در قاب دوربین خواهید دید:

روایت تصویری تجلیل از نخبگان بسیجی شهرستان جوانرود

مراسم تجلیل از برترین های علمی بسیج شهرستان جوانرود با حضور فرماندهی سپاه این شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

در هفته بسیج انجام شد:

تجلیل از برترین های علمی بسیج شهرستان جوانرود

به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جوانرود، مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی شهرستان در قالب جشنواره جهادگران علم و فناوری، با حضور مسئولین و نخبگان شهرستان برگزار گردید.

سپاه ناحیه دالاهو برگزار کرد:

جشنواره جهادگران علم و فناوری گرامیداشت هفته بسیج

مراسم تجلیل از نخبگان و تلاشگران عرصه های علمی و پژوهشی شهرستان دالاهو با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی ساداتی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان در حسینیه سپاه ناحیه دالاهو برگزار گردید.

لیلا ایران پناه عنوان کرد:

تدوین سند چشم انداز خانه نخبگان بسیج شهرستان در ۱۴ سرفصل

مسئول خانه نخبگان بسیج شهرستان صحنه از تدوین و برنامه ریزی سند چشم انداز این مرکز در قالب ۱۴ سرفصل سخن گفت و بر عملیاتی نمودن این سند چشم انداز با همکاری نخبگان و مسئولین شهرستانی و استانی تاکید نمود.