گیلان

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرانزلی در گفتگو با علم و فناوری خبر داد؛

کمک ۳۱۵میلیون تومانی خیرین و مردم بندرانزلی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌مومنانه

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرانزلی گفت: به همت خیرین و مردم مومن و شریف شهرستان بندرانزلی ۹۰۰ بسته‌ معیشتی به ارزش تقریبی ۳۱۵ میلیون تومان تهیه شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در گفتگو با علم و فناوری عنوان کرد؛

مقابله با کرونا از نقطه صفر | آغاز مرحله اول کمک مومنانه در گیلان از امروز با ۵۰ هزار بسته کمک معیشتی

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز چهارشنبه در مرحله اول تقسیم کمک های مومنانه ۵۰.۰۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش ۱۵۰میلیارد ریال به کسانی که تحت پوشش هیچ نهادی قرار ندارند و در اثر کرونا با مشکلات معیشتی مواجه شده اند واگذار خواهد شد.

یخبندان بهاره و خسارات کشاورزی در گیلان | باغداران توصیه های هواشناسی را جدی نمی گیرند!

به نظر می رسد جدی گرفتن توصیه های هواشناسی برای باغداران و کشاورزان علاوه بر اینکه محصولاتشان را از آسیب های فصلی بیمه خواهد کرد به تبع آن ها را از لحاظ اقتصادی نیز متضرر نخواهد ساخت.

واکاوی بی توجهی این روزهای مردم گیلان به کرونا | وقتی اطلاعات ضد و نقیض سردرگمی و بی اعتمادی می آورد

یک روانشناس ضدو نقیض های تبلیغاتی درباره کرونا را عامل بی توجهی کنونی مردم گیلان نسبت به ابتلا به این بیماری بر می شمرد.

ماهواره نور و آغاز افول هژمونیک امریکا

خودکفایی ایران در عرصه فضایی و ماهواره ای تهدیدی جدی بر هژمون چندصد ساله امریکاست!افول هژمونی که با تمامی ابزارهای انسانی و غیرانسانی کوشید ملت ها را ازدسترسی به جدیدترین علوم و پیشرفته ترین متد فناوری بازدارد اما هرروز بیش از دیروز با شکست مواجه شد!

شبکه اجتماعی شاد؛ هجمه ها و پویش ها

اجرای شبکه اجتماعی شاد و برگزاری کلاس ها با واکنش های متفاوتی در کشور از سوی مردم و برخی اصحاب رسانه مواجه شد.

قسمت اول؛

جهان پس از کرونا | تاکید برآموزش های مجازی و گسترش کلاس های الکترونیک

جهان پس از کرونا، جهان دیگری خواهد بود. کرونا و چالش های بوجود آمده از سوی آن، ثابت کرد باید برای فراهم آوردن زیرساخت های آموزش مجازی و تحصیل از راه دور تمهیداتی اندیشیده شود. اگرچه برگزاری کلاس های آنلاین با واکنش های متعددی مواجه شد اما قطعا نمی توان از سیر پیشرفت تکنولوژی در جهان کاست و در برابر آن ایستاد.

مدیرکل انتقال خون گیلان خبر داد؛

راه اندازی بخش اهدای پلاسما در گیلان | گیلوندان در کمک به همنوعان خود بشتابند

مدیرکل انتقال خون گیلان با بیان اینکه نیاز به اهدای خون برای کمک به بیماران به شدت احساس می شود از مردم فهیم استان گیلان خواست به یاری بیماران بشتابند.

دنیای حبابی شاخ های مجازی؛

چرا شبکه های اجتماعی از کاه کوه ساخته اند

اکثر کسانی که امروز فالوئرهای میلیونی دارند کاهی بودند که در کانون توجه من و شما کوه شده اند و اگر آوار شوند خسارات زیادی به همراه خواهند داشت. فناوری قطعا شمشیر دولبه ای است که اگر درست استفاده شود کاربردها و مزیتهایش به مراتب از خساراتش بیشتر خواهد بود.

متخصص آلرژی در گفتگو با علم و فناوری؛

تب عامل متمایز کننده آلرژی و آسم از عفونت های ویروسی است | مردم شستن بینی را جدی بگیرند

یک متخصص آلرژی و ایمونولوژی با بیان اینکه طی ماه های اخیر بسیاری ها علائم کرونا را با آلرژی و آسم اشتباه گرفته اند گفت: تب متوالی همراه با بدحالی ظن ابتلا به کرونا را افزایش می دهد.