گیلان

گروه های جهادی انزلی، خستگی ناپذیر در جدال با کرونا

انزلی نیز همانند تمامی شهرستان های استان گیلان، از همان نخستین روزهای ورود کرونا با تمام ظرفیت های مسئولین، سپاه،‌بسیج و گروه های جهادی پای کار بود. از برگزاری پویش های مردمی برای دریافت وجوه جهت تامین مایحتاج خانواده های نیازمند و کمک به بیماران صعب العلاج گرفته تا کمک های مومنانه و پویش مهر رضوی.

فرمانده سپاه ناحیه تالش در گفتگو با علم و فناوری؛

همدلی نیروهای نظامی و جهادی و همراهی مردم عامل موفقیت مهارکرونا در گیلان شد

فرمانده سپاه ناحیه تالش گفت: اقدامات نیروهای نظامی و جهادی ایران و همراهی مردم در مقابله با کرونا نشان داد که ایرانیان در روزهای سخت در کنار هم هستند.

وقتی کرونا میهمان ناخوانده ی " گدابهار گیلان" می شود

بهار برای گیلانی ها همواره با مشکلات اقتصادی همراه بود. همه آن ها درگیر کار در مزارع می شدند و برنج را به رنج! لباس سبز بر تن می کردند. امسال اما بهار حکایت دیگری دارد. کرونا،‌این میهمان ناخوانده که آمده و جاخوش کرده اقتصاد همه ی دنیا را تحت شعاع قرار داده است و کارگران فصلی گیلانی نیز از این قضیه مستثنا نیستند.

نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس؛

پروتکل بهداشتی به شالی کاران عرضه خواهد شد | هنوز در مرحله مدیریت کرونا هستیم نه مهار و کنترل

قربانی با اشاره به آغاز فصل زراعی گفت:‌ پروتکل بهداشتی در حوزه‌های کشاورزی ازجمله برنج و چای که دو محصول اصلی استان گیلان هستند آماده شده که هرچه سریع‌تر ابلاغ می‌شود تا شالی‌کاران بر همین اساس فعالیت‌های خود را آغاز کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد؛

پنجره واحد توسعه‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در استان ایجاد می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان حضور شرکت‌های دانش بنیان در کنار مراکز تولیدی را موجب ارتقای جایگاه علمی و صنعتی کشور دانست و گفت:پنجره واحد توسعه‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در استان ایجاد می‌شود.

استاندار گیلان خبر داد؛

خودکفایی گیلان در تامین محصولات بهداشتی مورد نیاز داروخانه ها

استاندار گیلان از خودکفایی گیلان در تامین محصولات بهداشتی مورد نیاز داروخانه های این استان خبرداد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبرداد؛

رتبه اول گیلان در تولید گل‌گاوزبان در کشور | ارز آوری ۵۰ هزار دلاری با صادرات این گیاه دارویی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با علام خبر آغاز برداشت گیاه دارویی گل گاو زبان در رودسر گفت: گیلان رتبه اول تولید گل‌گاوزبان در کشور را دارا است.

طی حکمی از سوی یادگار امام؛

یک گیلانی رئیس پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی شد

یک گیلانی به عنوان رئیس پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی منصوب شد.

کارشناس بهداشت عمومی در گفتگو با علم و فناوری؛

هنوز هم نباید لحظه ای از کرونا غافل شد

کارشناس بهداشت عمومی گفت: اگرچه این روزها تعداد مراجعان به طرز قابل توجهی کاهش یافته اما خواهش ما این است که مردم همچنان بهداشت فردی را رعایت کنند و لحظه ای از کرونا غافل نشوند. آنجایی که می گویند یک لحظه غفلت و یک عمر پشیمانی دقیقا همین جاست!

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت عنوان کرد؛

تاکید بر نشاء مکانیزه شالی برای پیشگیری از شیوع کرونا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت با تاکید بر نشاء مکانیزه شالی برای پیشگیری از شیوع کرونا،گفت:کشاورزانی که امکان نشاء مکانیزه ندارند از کمترین کارگربومی و افراد خانواده خود کمک بگیرند.