گیلان

آیا من کرونا دارم؟ | از تست آنلاین کرونا بهره مند شوید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : مردم می توانند از تست آنلاین کرونا بهره مند شوند، این تست به صورت آنلاین و بر اساس به روزترین الگوریتم تشخیصی منتشر شده است

کتاب "اسناد گیلان در دوره مشروطیت" منتشر شد

کتاب «اسناد گیلان در دوره مشروطیت (مجلس دوم تا پنجم شورای ملی)» پژوهش دکتر عباس پناهی عضو هیات علمی دانشگاه گیلان در انتشارات کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

ارسال تجهیزات حفاظت شخصی توسط وزارت دفاع به استان گیلان

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از ارسال تجهیزات حفاظت شخصی توسط وزارت دفاع به استان گیلان خبر داد.

۸ واحد صنعتی استان گیلان برای تولید محصولات ضدعفونی فعال شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گیلان از ارتقای سطح تولید مواد بهداشتی ضدعفونی و ماسک در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۸ واحد صنعتی در استان گیلان برای تولید محصولات ضدعفونی فعال هستند.

استاندار گیلان خبرداد؛

۲ بیمارستان دولتی رشت در اختیار کامل مبتلایان کروناست

استاندار گیلان با بیان اینکه بیمارستان های رازی و حضرت رسول اکرم(ص) رشت با ظرفیت کامل در اختیار بیماران مبتلا به کروناویروس هستند، گفت: آمادگی استقرار یکصد تخت توسط بخش درمان تامین اجتماعی و ۲۰۰ تخت هلال احمر وجود دارد.

بهبود ۳۳ بیمار مشکوک به کرونا در انزلی

رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرانزلی گفت: از ۷۳ بیمار حاد تنفسی مشکوک به ویروس کرونا ۳۳ نفر پس از طی دوره درمان مرخص شدند.

نماینده وزیر بهداشت در گفتگو با شبکه خبر عنوان کرد؛

پرهیز از تردد غیر ضروری مردم | سفر به گیلان همچنان ادامه دارد

شادنوش با اشاره به اینکه طی روزها و هفته های گذشته بارها تاکید شده است از سفر غیر ضروری به گیلان اجتناب شود، اظهار داشت: متاسفانه این روند هنوز متوقف نشده است.

گفتگو با یک کرونایی بهبود یافته | آنقدرها هم که فکر می کردم وحشتناک نبود

در راستای تب تند و داغ ویروس کرونا، با یک مبتلا همکلام شدیم. احمد - ت، جوان ۲۸ ساله گیلانی که پس از ۱۰ روز بستری در یکی از بیمارستان های استان گیلان، اینک مرخص شده و به زندگی عادی برگشته است.

تب سنجی و پالایش مسافران ورودی به آستارا

بیش از ۲ هزار مسافر ورودی به آستارا در منطقه حیران این شهرستان تب سنجی شدند.

سامانه اینترنتی توزیع بسته‌های بهداشتی در رشت آغاز به کار کرد

فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان با اشاره به راه‌اندازی سامانه اینترنتی توزیع بسته‌های مواد بهداشتی به نشانی www.bsj-gilan.com گفت: مردم شهر رشت می‌توانند جهت دریافت این بسته‌ها به این سامانه مراجعه کنند.