مازندران

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

شایعه تا واقعیت ایجاد کانال ویژه مالی انتقال دارو به کشور/ کاهش نیازمندی‌های واردات دارو نسبت به سال گذشته

وزیر بهداشت اعلام کرد اگر کانال مالی که غربی‌ها در ارتباط با انتقال دارو درباره آن بزرگ نمایی می‌کنند هم ایجاد نشود ما دارو و تجهیزات خودمان را وارد می‌کنیم

رئیس سازمان بسیج و پژوهشی مازندران مطرح کرد:

تقویت قدرت علمی کشور با ظهور و بروز انقلاب اسلامی ایران درجهان/ حمایت از ۴۰ طرح علمی و پژوهشی مازندران در سال جاری

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران، گفت: قدرت علمی کشور ما با ظهور و بروز انقلاب اسلامی تقویت شده ایران اسلامی مرزهای دانش جهان را فتح کرده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ساری:

قدرت‌های مدعی آزادی برای ورود مردم آزاده جهان در تحقیات علمی هم محدودیت ایجاد می‌کنند/سیاست‌های برد برد کشورهای استکباری تا جائی اعتبار دارد که به منافع ‌آنها لطمه وارد نشود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: قدرت‌های استکباری تنها به فکر منافع خویش هستند، گفت: آنها حتی در زمینه تولید محصولات علمی هم برای ملت‌های محدوده تعیین می‌کنند.

مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا

ساخت هزار و ۱۲۲ قطعه نیروگاه با استفاده از مهندسی معکوس در دوران تحریم/طرح کاهش مصرف شبانه روزی ۶ و نیم میلیون لیتر در نیروگاه به زودی عملیاتی می‌شود

مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا، گفت: ساخت هزار و ۱۲۲ قطعه نیروگاه به تعداد ۴۹ هزار و ۲۰۲ قعطه به روش مهندسی معکوس در سال ۹۰ عملیاتی شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

عقب نشینی سازمان بهداشت جهانی از موضع خویش در ارتباط با کرونا/ تشدید آمادگی برای شناسایی افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشور

سازمان بهداشت جهانی از موضع خویش در ارتباط با اعلام حالت فوق العاده نسبت به کرونا عقب نشینی کرده و اعلام کرد کشورها حساسیت خویش در برابر کرونا را تشدید کنند.

جنگ رسانه‌ای چینی‌ها برای مقابله با کرونا

چینی‌ها در وسط کارزار ویروس کرونا تلاش دارند توانمندی‌های فنی و ساختمانی خویش را به جهانیان با انتشار اخبار ساخت بیمارستان هزار تختخوابی در ۱۰ روز به رخ جهانیان بکشند.

راز سر به مهر استعفا یک رئیس در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

رئیس دانشکده پزشکی ساری در حالی بیش از یک ماه استعفا کرده است که متولیان امر در دانشگاه علوم پزشکی درباره علت استعفا و معرفی رئیس گامی خاصی بر نداشتند.

دستگاه دروکن چند منظوره در جویبار ساخته شد/ اذعان به سایه حمایت مادی معنوی بسیج علمی مازندران در تولید

نخبه جویباری از ساخت دستگاه دروکن چند منظوره خبر داد و گفت: با حمایت‌های سازمان بسیج علمی این طرح در رسانه ملی به خوبی معرفی شد.

برای بررسی علت مرگ پرندگان شکاری در میانکالا

رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مازندران سفر می‌کند

رئیس سازمان دامپزشکی کشور برای بررسی علت تلفات بیش از پنج هزار قطعه پرندگان شکاری صبح فردا به مازندران سفر می‌کند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور:

علت تلفات ۱۰ هزار پرنده شکاری میانکاله اعلام شد/روند تلفات پرندگان میانکاله در حال کاهش است/پایان بحران تلفات پرندگان را در روزهای آینده اعلام می‌کنیم

رئیس سازمان دامپزشکی مازندران، گفت:علت تلفات ۱۰ هزار پرنده شکاری در میانکاله بیماری بوتولیسم بوده و روزهای ‌آخر تلفات پرندگان در میانکاله را طی می‌کنیم.