مازندران

طرح روی میز نبخه مازندرانی برای پرورش زالو؛

خون از زنجیزه غذایی زالو حذف می‌شود

نخبه مازندرانی از تولید نوعی جلبک برای تغذیه زالو خبر داد و گفت: با عملیاتی شدن این پروژه خون از زنجیره غذایی جبلک حذف می‌شود.

پاسخ درباره روزه داری در ایام شیوع کرونا؛

آیا روزه داری باعث ضعف سیستم ایمنی بدن می‌شود؟

معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل درباره روزه داری در ایام شیوع کرونا و بحث کاهش سیستم ایمنی بدن پاسخ داد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

کمک ۳۰۰ میلیارد ریالی مردم و خیران مازندران در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه/ پیگیری برگزاری رزمایش طی دو مرحله دیگر

فرمانده سپاه کربلای مازندران از کمک ۳۰۰ میلیارد ریالی مردم مازندران و خیران در نخستین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خبر داد و گفت: این رزمایش در دو مرحله دیگر پیگیری می شود.

ماهواره‌ای که رسانه‌های غربی را تلخکام کرد/ هرچه ایران موفق‌تر عصبانیت آمریکا بیشتر

قرار گرفتن ماهواره ایرانی در مدار زمین و اعتراف رسانه‌های غربی که در ابتدا سعی در عدم پوشش این موفقیت داشتند کام رسانه‌های معاند را تلخ کرد

رئیس کل دادگستری مازندران:

واگذاری کارخانه چوب و کاغذ اقدام قانونی و قابل اجرا است/ اجازه نمی‌دهیم کارخانه به افراد فاقد وجاهت مالی فروخته شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران هم در بحث فروش کارخانه چوب و کاغذ مازندران ورود کرده و اعلام کرد: واگذای کارخانه چوب و کاغذ اقدام قانونی و قابل اجرا است اما باید افراد داری اهلیت مالی این مجموعه تولیدی بزرگ را در اختیار بگیرند.

کارشناش ارشد جامعه شناسی:

پیروزی جوامع پس از کرونا بستگی به انگیزه مصم جامعه دارد

کارشناس ارشد جامعه شناسی گفت:کسانی در بحران اجتماعی به ویژه در حال حاضر و پسا کرونا پیروز خواهند شد که از جمعیت آماری بیشتر، انگیزه‌ ای مصمم‌تر و وابستگی کمتری برخوردار است.

تولید کننده محلول نگهدارنده گل‌های شاخه بریده

محلول نگهدارنده گل‌های شاخه‌ بریده به بازارهای داخلی راه پیدا کرده است/ برنامه‌ریزی برای صادرات به کشورهای تولید کننده گل

نخبه مازندرانی که موفق به تولید محلول گل‌های شاخه بریده شده است،گفت: محلول نگهدارنده گل‌های شاخه بریده به بازارهای داخلی راه پیدا کرده و مورد توجه بزرگترین تولید کننده گل در مازندران قرار گرفته است و بنا داریم این محصول را به دیگر کشورها صادر کنیم.

گام به گام در راستای جهش تولید

اطمینان خاطر نیروگاه شهید سلیمی برای تامین نیازمندی‌های برق کشور/ برنامه‌ریزی برای تولید برق کشور در فصل پر مصرف سال

تداوم فعالیت جهادگونه مهندسان صنعت برق در اوج شیوع کرونا نیروگاه برق شهید سلیمی نکا از جمله مجموعه‌های تولیدی است که تعطیل بردار نیست، پرسنل این مجموعه در دوران شیوع کرونا ضمن تامین نیازمندی‌های برق کشور برنامه‌ریزی برای تولید برق ایام تابستان با تعمیرات اساسی با تکیه بر توانمندی داخلی در دستور کار خویش قرار دادند.

چند صدائی فعالیت‌های آموزشی کشور در دوران فعالیت ویروس کرونا/ مقاومت برای پذیرش فعالیت‌های ‌آموزشی در سامانه شاد

چند صدائی فعالیت‌های ‌آموزشی دانش آموزان در دوران کرونا ویروس زمینه سردرگمی دانش ‌آموزان و والدین را این روزها به همراه دارد

ویروس واگذاری به جان مازندران افتاد

نگرانی از نساجی‌زه شدن کارخانه چوب و کاغذ مازندران

واگذاری بزرگترین کارخانه چوب و کاغذ مازندران یکی از نگرانی‌های این روزها جامعه کارگری در استان مازندران است و با مطرح شدن این موضوع نگرانی از تکرار واقع تلخ نساجی در بین افکار عمومی مازندران موج می‌زند.