مازندران

تولید محلول ضد عفونی کننده توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

محلول ضد عفونی کننده ویروس با همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تولید و در اختیار متولیان درمانی قرار گرفته است.

طی یک بیانه غیر رسمی

شکارچیان کشتار ۲۷ هزار پرنده در میانکاله را گردن گرفتند/ محیط زیست پیگیر جدی ماجرا شد

طی یک بیانیه غیر رسمی تعدادی از شکارچیان کشتار ۲۷ هزار پرنده در میانکاله را برعهده گرفتند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

ترخیص ۳۰ بیمار درمان شده مشکوک به کرونا ویروس در مازندران/ابتلای قطعی ۲۵ نفر به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: ۳۰ بیماری مشکوک به کرونا ویروس پس از دریافت اقدامات درمانی در مراکز دانشگاه علوم پزشکی مازندران ترخیص شدند.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

افزایش تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در کشور/ آزمایش کرونا ۱۹ فوتی کشور مثبت اعلام شد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا کشور به ۲۲ آزمایشگاه طی هفته آینده می‌رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

نباید اجازه دهیم تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یابد/ تصحیح خبر استاندار درباره تست کرونا در مبادی ورودی استان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران،گفت: درست است که میزان مرگ و میر کرونا پائین است اما اگر فراگیری این بیماری زیاد شود همان تعداد دو درصد مرگ و میر در تعداد بالای مبتلایان بسیار زیاد است.

پدر علم عفونی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

کرونا چگونه متولد شد/ بیماران خفیف کرونا در منزل قابل درمان هستند/کرونا جهان را درگیر می‌کند/کرونا دل رحم‌تر از آنفولانزا

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و متخصص بیماری‌های عفونی گفت: ۸۵ درصد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در منزل ممکن است درمان شوند، خطرات کرونا بسیار کمتر از آنفولانزا است

مسافران ورودی مازندران باید تست کرونا بدهند

تمهیدات لازم برای جلوگیری از بیمارن مبتلا به کرونا در مبادی ورودی مازندران/شناسایی ۶ نفر مشکوک به کرونا در مازندران

استاندار مازندران گفت: تمهیدات لازم برای جلوگیری از بیماران مبتلا به کرونا در مبادی ورودی مازندران در نظر گرفتیم و از فردا مسافران ورودی به مازندران باید تست کرونا بدهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد

پرهیز از سفرهای غیر ضرور به مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مسافران و هموطنان درخواست کرد در حال حاضر از سفرهای غیر ضرور به مازندران پرهیز کنند.

یک محقق دانشگاهی اعلام کرد

انحراف فکر روش غیردارویی کنترل درد

یک محقق دانشگاهی اعلام کرد: یکی از این روش های غیردارویی کنترل درد که نیاز به مهارت شناختی پیشرفته ندارد و برای کودکان مناسب بوده انحراف فکر است.

حسین‌زادگان: تقویت خط تولید ماسک در مازندران/ تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس هر دو روز یک بار

استاندار مازندران گفت: برای تامین نیازمندی‌های ماسک در استان دو واحد تولیدی ماسک در استان مکلف شدند که ظرفیت خط تولیدی خویش را افزایش دهند.