یزد

هوش مصنوعی و تاثیر آن در توسعه اقتصاد دیجیتال

پنل تخصصی هوش مصنوعی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان یزد با حضور مسئولان و دانشجویان،‌شرکت های دانش بنیان و علاقمندان به هوش مصنوعی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد در نمایشگاه فن بازار یزد تاکید کرد؛

لزوم استفاده از نوآوری ها در مدیریت مصرف آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد در پنل تخصصی با موضوع مدیریت مصرف آب در صنعت کاشی با بیان اینکه در اکثر کارخانجات صنایع کاشی و سرامیک استان،از سیستم بازچرخانی پساب جهت مدیریت مصرف استفاده می شود بر استفاده از نوآوری و الگوهای خوب مدیریت مصرف آب درصنایع تاکید کرد.

عکس: ندا دهقانی زاده

گزارش تصویری/ بازدید استاندار یزد از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

دکتر مهران فاطمی با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار از غرفه های شرکت های دانش بنیان و سازمان های دولتی و غیر دولتی و همچنین مراکز فناور استان یزد بازدید کرد و مشکلات و دغدغه های آنان را از نزدیک بررسی و با نخبگان گفت و گو کرد.

گفت و گوی علم و فناوری با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

یکی از مشکلات شرکت های دانش بنیان، بحث تجاری سازی است

مهندس «محمد علی شاه حسینی» گفت: یکی از مشکلات شرکت های دانش بنیان، بحث تجاری سازی و فروش محصولات است که برگزاری این نمایشگاه یکی از فرصت های مغتنم برای به همرسانی حوزه عرضه و تقاضاست.

استاندار یزد:

شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه است

دکتر مهران فاطمی گفت: شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه، حمایت از مجموعه های فعال در این اکوسیستم و نیز حرکت دقیق، عالمانه و مجاهدانه در حوزه علم و فناوری است.

استاندار یزد:

یکی از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان مسائل مربوط به بازار است

دکتر فاطمی گفت: یکی از مشکلات اصلی شرکت های دانش بنیان مسائل مربوط به بازار است که باید بیش از پیش به این مقوله توجه شود.

حضور شرکت آب منطقه ای یزد در نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، غرفه دستاوردهای علمی و پژوهشی شرکت آب منطقه ای یزد در قالب نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان در محل نمایشگاه های دائمی یزد بازگشایی شد.

امام جمعه یزد در بازدید از نمایشگاه پژوهش و فناوری:

ایران باید به قطب علم و فناوری در منطقه و جهان تبدیل شود

آیت الله ناصری گفت: کشور ما همواره مهد تمدن بوده و این جایگاه باید احیا شود و در کنار آن ایران باید به قطب علم و فناوری تبدیل شود.

گزارش تصویری/ بازدید دکتر « فاطمی» از غرفه سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان یزد

استاندار یزد از غرفه سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان یزد در نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان یزد که با استقبال پرشور مردم یزد در اولین روز برگزاری نمایشگاه همراه بود بازدید کرد.

گزارش تصویری/ آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه های دائمی استان برگزار شد.