یزد

گزارش تصویری/

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد

درحاشیه سفر یک روزه دکتر «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رییس بنیاد نخبگان کشور با دکتر «مهران فاطمی» استاندار یزد و هیات همراه، از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد بازدید کردند

بازدید «ستاری» از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد

بعدازظهر امروز درحاشیه سفر یک روزه دکتر «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رییس بنیاد نخبگان کشور با دکتر «مهران فاطمی» استاندار یزد و هیات همراه، از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد بازدید کردند.

گزارش تصویری/

افتتاح ساختمان فناوری دانشگاه یزد با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

ساختمان فناوری شماره ۳ دانشگاه یزد امروز با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و «مهران فاطمی» استاندار یزد و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

گزارش تصویری/

رونمایی از محصولات شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری یزد

از محصولات شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری یزد امروز با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و «مهران فاطمی» استاندار یزد و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

نماینده ولی فقیه در یزد مطرح کرد؛

باید یک فرد مرجع و عامل در رأس دانشگاه فرهنگیان باشد

آیت الله ناصری گفت: باید یک فرد مرجع و عامل در رأس دانشگاه فرهنگیان باشد، از معاونت علمی رئیس‌جمهور می خواهیم که تلاش کنند این دغدغه و تغییر دانشگاه فرهنگیان و سیستم آموزش و پرورش در بین مدیران ایجاد شود.

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور:

یزد سنبل توسعه و پیشرفت علمی است

وحدت یزد را سنبل توسعه و پیشرفت علمی دانست و گفت: با توجه به شاخص های علمی و دانشگاهی، سالهاست که یزد از نظر میزان افراد تحصیلکرده در رتبه اول کشوری است.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در دیدار با امام جمعه یزد:

توسعه چیزی جز فرهنگ نیست

ستاری در دیدار با نماینده ولی فقیه در یزد گفت: توسعه چیزی جز فرهنگ نیست اول باید فرهنگ حاکم بعد توسعه حاکم شود.

استاندار یزد مطرح کرد؛

شتاب جریان علم و فناوری با افتتاح کارخانه نوآوری درخشان یزد

فاطمی گفت: این پروژه؛ مرکز جوشش علم و فناوری خواهد بود و به مراتب نسبت به سایر پروژه ها کام مردم استان را شیرین تر می کند.

گزارش تصویری/

افتتاح فاز اول کارخانه نوآوری درخشان یزد با حضور «سورنا ستاری»

فاز اول کارخانه نوآوری درخشان یزد با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و «مهران فاطمی» استاندار یزد و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

توسط معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم صورت گرفت؛

افتتاح طرح توسعه شرکت دانش بنیان سرامیک هاي صنعتی در اردکان

طرح توسعه شرکت دانش بنیان سرامیک هاي صنعتی اردکان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم افتتاح شد.