همدان

علم فناوری گزارش می دهد؛

عدم مراجعه ۱۱ هزار پزشک برای دریافت شماره نظام پزشکی/ سرانه درمان در ایران کمتر از آمارهای جهانی!

طی سال های اخیر متأسفانه در کشور به ویژه در مناطق محروم با کمبود پزشکان متخصص روبه رو بوده ایم که یکی از دلایل آن شتاب گرفتن مهاجرت پزشکان از کشور و روی آوردن آن ها به کارهای غیر پزشکی می باشد.

علم و فناوری بررسی می کند؛

افزایش چشمگیر مراکز غیر مجاز بیت کوین در کشور/ چرا مزارع استخراج ارز دیجیتال در ایران رو به رشد است ؟

طی ماه های اخیر تعداد مزارع استخراج ارزهای دیجیتال به صورت چشمگیر افزایش داده است به طوری که مدیرعامل برق منطقه ‌ای استان البرز تنها در این شهر خبر از شناسایی ۳۰۰ تا ۵۰۰ واحد غیرمجاز استخراج ارز دیجتال داده است که این موضوع در صورت تداوم باعث افزایش ۱۴ الی ۱۵ برابری مصرف برق در کشور می شود.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

آخرین آمار استفاده از فناوری های نوین در کشور/ ۱۸ میلیون خانوار ایرانی از اینترنت استفاده می کنند

سازمان فناوری اطلاعات، آخرین آمار استفاده خانوارهای ایرانی از اینترنت، تلفن ثابت و همراه ، تلویزیون و رایانه را اعلام کرد که خوشبختانه نسبت به سال گذشته با رشد همراه بوده است.

نظام رتبه بندی سایمگو اعلام کرد؛

خاورمیانه در دستان محققان ایرانی/ رتبه نخست تولیدات علمی در سال ۲۰۱۸ به ایران رسید+جدول

بر اساس آخرین رده بندی نظام رتبه بندی سایمگو در سال ۲۰۱۸، جمهوری اسلامی ایران ، در زمینه تولیدات علمی در خاورمیانه به مقام نخست و در سطح جهان به رتبه شانزدهم رسید.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

با اپلیکیشن «پاساژ» از ۶۰۰۰ فروشگاه ایرانی به صورت آنلاین خرید کنید+لینک دانلود

اپلیکیشن «پاساژ» برنامه ای حرفه ای است که با استفاده از آن علاوه بر آنکه می توانید کالای مورد نظر خود را با بهترین قیمت از بین ۶۰۰۰ فروشگاه ایرانی انتخاب نمایید؛ قادر به فروش کالای خود به صورت آنلاین خواهید بود.

علم و فناوری بررسی می کند؛

آیا ایران به سلاح پیشرفته A۲ / AD دست یافته است ؟ / قدرت نظامی ایران بلای جان تروریست های آمریکایی در منطقه

روزنامه لبنانی البناء در یادداشتی از دستیابی ایران به دو سلاح پیشرفته و سری خبرداده که یکی از این سلاح ها را A۲ / AD معرفی کرده که باعث وحشت تروریست های آمریکایی در منطقه شده است.

علم و فناوری بررسی می کند؛

چرا ایران بزرگترین کلکسیون دار پهپادهای آمریکایی به شمار می رود ؟/با غنیمت های نیروی هوافضای سپاه از تروریست های آمریکایی آشنا شوید+فیلم و عکس

جمهوری اسلامی ایران طی سال های اخیر با غنیمت گرفتن ۶ پهپاد پیشرفته آمریکایی به تنها کشوری در جهان تبدیل شده است که موفق به شناسایی و غنیمت گرفتن این تعداد پهپاد آمریکایی شده است که این نشان از پیشرفت های گسترده نیروی هوافضای سپاه کشورمان دارد.

یک تیر و دونشان؛

انجام خدمت سربازی و دریافت حقوق و کسب تجربه / از طرح «سربازی نخبگان فناور» چه می دانید ؟+جزئیات

طرح «سربازی نخبگان فناور» ، طرحی برای افراد تحصیل کرده می باشد که با استفاده از آن می توانند به جای حضور در پادگان های نظامی در شرکت های دانش بنیان مشغول به فعالیت شوند و از حقوق، مزایا و حق بیمه بهرمند شوند.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

با برترین دانشگاه های جهان در رشته برق در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید/جایگاه دانشگاه های ایران در بین رتبه بندی جهانی تایمز + جدول

پایگاه رتبه بندی تایمز ،در جدیدترین بررسی خود، به معرفی برترین دانشگاه ‌های جهان در رشته مهندسی برق و الکترونیک در سال ۲۰۱۹ پرداخته است که خوشبختانه نام ۲۳ دانشگاه از کشورمان نیز در این رتبه بندی به چشم می خورد.

علم و فناوری بررسی می کند؛

آیا سیارک «۲۰۰۶ QV۸۹» به زمین برخورد می کند ؟ / در صورت اصابت شهاب سنگ چه بلایی بر سر انسان می آید؟+فیلم

"آژانس فضایی اروپا" لیست تمامی اجرام آسمانی را که احتمال برخورد به زمین را دارند اعلام کرد که در آن نام سیارکی به نام " ۲۰۰۶ QV ۸۹" به چشم میخورد که احتمال برخورد آن در شهریور ماه وجود دارد.