شهر تهران

اولین دوره جشنواره اتو دانش تمدید شد

با توجه به استقبال پرشور و درخواست های متعدد مهلت ارسال آثار اولین دوره جشنواره اتودانش تا روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

آغاز مرحله استانی سومین رویداد بزرگ سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در تهران بزرگ

از طراحان رشته‌های پویانمایی، نرم افزارها و بازی‌های ویژه تلفن همراه دعوت می‌شود تا در سومین رویداد بزرگ سراسری تولید محتوای دیجیتالی بسیج شرکت کنند.

چرا واکسن ایرانی فخرا وارد چرخه واکسیناسیون نشد؟

مدیر پروژه واکسن کرونای فخرا با بیان اینکه ایمنی زایی واکسن فخرا ۹۴ درصد است، گفت: وزارت بهداشت قول خرید ۱.۵ میلیون واکسن را داد اما به این قول عمل نکرده و ما دربلاتکلیفی قرار داریم.

چرا با اینکه ۷۰ درصد جامعه واکسن زده‌اند صدای پیک ششم کرونا شنیده می‌شود؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی کرنا با بیان اینکه تا همه افراد واکسن نزنند به ایمنی نخواهیم رسید خطاب به افرادی که واکسن نمی‌زنند گفت: هیچ دارو و واکسنی بی عوارض نیست اما کسانی که واکسن نمی‌زنند در مقابل دیگران مسئول هستند.

شروع کلاس های پاییزه مرکز فرآموز میلاد

مركز فرآموز میلاد به منظور تداوم آموزش های مهارتی خود و افزایش مهارت های اعتماد به نفس در کودکان دوره های آموزشی در قالب کارگاه های عملی برگزار می‌کند.

همزمان با هفته ملی سلامت بانوان انجام شد؛

از برپایی میز خدمت تا برگزاری کلاس های مجازی در راستای سلامت بانوان

ویژه برنامه های متنوعی در راستای سلامت بانوان در سطح جامعه با محوریت ترویج فعالیت بدنی برای شادابی و تندرستی زنان ایران برگزار شد.

در راستای توسعه برند تولیدات فناورانه منتشر شد؛

فراخوان محصولات فناورانه B۲C برای حضور در پایگاه فروش محصولات پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس در حال راه‌اندازی پایگاه محصولات فناورانه B۲C (محصولاتی که مشتریان نهایی آنها، عموم مردم باشند) در تهران می‌باشد‌.

درد شکمی می‌تواند ناشی از آپاندیسیت باشد

دکتر جوان دلشاد تصریح کرد: درد ناشی از آپاندیسیت ظرف چند ساعت ظاهر می‌شود و هر چه شدت التهاب بیشتر باشد علائم و درد آن نیز بیشتر خواهد شد.

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی:

مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی اذعان داشت: مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر برگزار و شرکت کنندگان در محیط متناسب با استعداد خود مشغول به کار می‌شوند تا به درآمدزایی برسند.

با هدف آمادگی در برابر تهدیدات نوین؛

برگزاری مانور پدافند غیر عامل

شهردار منطقه ۱۳ تهران از برگزاری مانوری با محوریت خرابكاری و حمله تروريستی در محدوده ايستگاه اصلی تقليل فشار شماره ۵ تهران به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل خبر داد.