شهر تهران

معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر:

مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

گزارش تصویری/

تقدیر و تشکر فرمانده ناحیه حبیب بن مظاهر از تیم بازی ساز پایگاه مکتب الزهراء(س)

فرمانده ناحیه حبیب بن مظاهر از تیم بازی ساز پایگاه مکتب الزهراء(س) که در رویداد تولید محتوای دیجیتال استانی، بخش تولیدبازی تلفن همراه رتبه برتر را کسب کرده بودند، تقدیر و تشکر کرد.

گزارش تصویری/

بازدید علمی از نمایشگاه هوافضای سپاه (صنایع موشکی و پهباد) توسط پرسنل و بسیجیان نخبه ناحیه ابوذر

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج و به همت معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر پرسنل و بسیجیان نخبه علمی این ناحیه از نمایشگاه هوافضای سپاه بازید کردند.

معاون سازمان نظام پرستاری تهران خبر داد؛

فاجعه اشتغال پرستاران جعلی در برخی از مراکز درمانی خصوصی تهران

معاون اجرایی سازمان نظام پرستاری تهران از اشتغال پرستاران جعلی در مراکز درمانی خصوصی خبر داد و گفت: متأسفانه افرادی با داشتن مدارک جعلی نه تنها به منازل مردم بلکه در برخی از مراکز خصوصی نیز راه یافته اند و این مراکز نظارت کافی بر کارکنان خود ندارند.

به همت مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی؛

برگزاری کارگاه پرورش هوش و مهارت‌ های نوزادان

کارگاه پرورش هوش و مهارت‌ های نوزادان در جهت ارزیابی مهارت های نوزادان ۲ تا ۱۲ ماهه برگزار می‌شود.

همزمان با بیست سالگی پارک فناوری پردیس؛

نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف ارائه فرصت‌ های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ ها و شرکت‌ های صنعتی، از ۶ الی ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

قائم‌ مقام دبیر شبکه D۸-TTEN مطرح کرد؛

جایزه انتقال فناوری زمینه ساز پیشرفت هشت کشور در حال توسعه اسلامی است

قائم‌ مقام دبیر شبکه D۸-TTEN با بیان اینکه انتقال فناوری زمینه توسعه اقتصادی کشورهاست، افزود: در این زمینه جایزه انتقال فناوری یا همان TTA یکی از ابتکارات و رویدادهای شبکه تبادل و انتقال فناوری دی ۸ است که در این طرح به بهترین قرارداد انتقال فناوری جایزه ای به مبلغ ۵ هزار دلار اهدا خواهد شد.

در پیشگیری از پوکی استخوان مطرح شد؛

قرص ویتامین D نقش کلیدی در جذب کلسیم و جنگ با پوکی استخوان ایفا می‌کند

دکتر محمدرضا مهاجری با بیان اینکه درمان پوکی استخوان، تراکم استخوان را افزایش و شکستگی آن را کاهش می‌دهد تصریح کرد: با مصرف کلسیم و غذاهای کلسیم دار، قرص ویتامین D و همچنین ورزش کردن به جنگ با پوکی استخوان برویم.

وزیر بهداشت:

۱۷ فرآورده طبیعی برای درمان کرونا مجوز گرفت

وزیر بهداشت با اشاره به قدمت طب ایرانی و با بیان اینکه وزارت بهداشت از طب ایرانی مستند بر کریکلوم مشخص حمایت می‌کند، گفت: در رابطه با کرونا انتظار داریم دانشمندان طب ایرانی فعال‌تر شوند و بر همین اساس نیز برای اولین بار از مشارکت متخصصین طب ایرانی در کمیته علمی کشوری کرونا استفاده کردیم.

برگزاری یادواره شهید طهرانی مقدم در میدان صادقیه

دانش آموزان و پرسنل دبیرستان شهید طهرانی مقدم واقع در میدان صادقیه در شب دهمین سالروز شهادت این شهید والامقام مراسم یادبودی را برگزار کردند.