شهر تهران

در پیشگیری از پوکی استخوان مطرح شد؛

قرص ویتامین D نقش کلیدی در جذب کلسیم و جنگ با پوکی استخوان ایفا می‌کند

دکتر محمدرضا مهاجری با بیان اینکه درمان پوکی استخوان، تراکم استخوان را افزایش و شکستگی آن را کاهش می‌دهد تصریح کرد: با مصرف کلسیم و غذاهای کلسیم دار، قرص ویتامین D و همچنین ورزش کردن به جنگ با پوکی استخوان برویم.

وزیر بهداشت:

۱۷ فرآورده طبیعی برای درمان کرونا مجوز گرفت

وزیر بهداشت با اشاره به قدمت طب ایرانی و با بیان اینکه وزارت بهداشت از طب ایرانی مستند بر کریکلوم مشخص حمایت می‌کند، گفت: در رابطه با کرونا انتظار داریم دانشمندان طب ایرانی فعال‌تر شوند و بر همین اساس نیز برای اولین بار از مشارکت متخصصین طب ایرانی در کمیته علمی کشوری کرونا استفاده کردیم.

برگزاری یادواره شهید طهرانی مقدم در میدان صادقیه

دانش آموزان و پرسنل دبیرستان شهید طهرانی مقدم واقع در میدان صادقیه در شب دهمین سالروز شهادت این شهید والامقام مراسم یادبودی را برگزار کردند.

نقش انسولین در دیابت و درمان آن؛

انسولین، کلید ورود قند به سلول ها

دکتر سعید کلباسی با بیان اینکه انسولین، کلید ورود قند به سلول ها است، تصریح کرد: انسولین هورمونی است که از لوزالمعده ترشح و با چسبیدن به گیرنده‌های سطح سلول ها، کانال‌های عبور آنها را باز کرده و باعث ورود قند به سلول ها می‌شود تا از دیابت جلوگیری شود.

بازدید معاون مدیر کل استان و سرپرست اداره حفاظت محیط زیست تهران از موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست تهران بیان کرد: با توجه به خدمات علمی و آموزشی این موزه در زمینه علوم طبیعی و ارتقای سطح آگاهی مردم، این ذخایر ارزشمند را در تعاملات با گروه های تحقیقاتی و انجمن های مردم نهاد محیط زیستی معرفی خواهیم کرد.

همزمان با هفته جهانی کارآفرینی؛

تورهای بازدید عمومی و صنفی از پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی و با هدف آشنایی ساکنین شهرستان پردیس با فضا و دستاوردهای پارک، تورهای بازدید عمومی و صنفی از پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

همزمان با هفته جهانی کارآفرینی؛

رویداد پردیس‌ ویکند در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود

همزمان با هفته جهانی کارآفرینی رویداد آموزشی تجربی پردیس ویکند با هدف رشد ایده های خلاقانه دانشجویان و دانش آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

مسئول کانون نخبگان ناحیه ابوذر:

خانه نخبگان بستری است برای سازماندهی و بکارگیری نخبگان شناسایی شده توسط پایگاه های بسیج

مسئول کانون نخبگان ناحیه ابوذر گفت: خانه نخبگان بستری است برای سازماندهی و بکارگیری نخبگان شناسایی شده توسط پایگاه های بسیج تا با شکوفایی استعدادها و پتانسیل های موجود در راستای حل مشکلات از آنها کمک گرفت.

گزارش تصویری/

برگزاری جلسه مشترک معاونین و نخبگان علمی ناحیه ابوذر

جلسه مشترک بین معاونین علمی و پژوهشی حوزه های ناحیه ابوذر با کانون نخبگان و اعضای کارگروه های علمی این ناحیه با هدف هم افزایی برگزار شد.

پارک فناوری پردیس به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی برگزار می‌کند؛

کارگاه آموزشی نوآوری در کسب و کارهای خانگی

اداره کل سرمایه‌ گذاری و بومی‌ سازی فناوری پارک فناوری پردیس کارگاه آموزشی "نوآوری در کسب و کارهای خانگی" را برگزار می‌کند.