شهر تهران

شروع کلاس های پاییزه مرکز فرآموز میلاد

مركز فرآموز میلاد به منظور تداوم آموزش های مهارتی خود و افزایش مهارت های اعتماد به نفس در کودکان دوره های آموزشی در قالب کارگاه های عملی برگزار می‌کند.

همزمان با هفته ملی سلامت بانوان انجام شد؛

از برپایی میز خدمت تا برگزاری کلاس های مجازی در راستای سلامت بانوان

ویژه برنامه های متنوعی در راستای سلامت بانوان در سطح جامعه با محوریت ترویج فعالیت بدنی برای شادابی و تندرستی زنان ایران برگزار شد.

در راستای توسعه برند تولیدات فناورانه منتشر شد؛

فراخوان محصولات فناورانه B۲C برای حضور در پایگاه فروش محصولات پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس در حال راه‌اندازی پایگاه محصولات فناورانه B۲C (محصولاتی که مشتریان نهایی آنها، عموم مردم باشند) در تهران می‌باشد‌.

درد شکمی می‌تواند ناشی از آپاندیسیت باشد

دکتر جوان دلشاد تصریح کرد: درد ناشی از آپاندیسیت ظرف چند ساعت ظاهر می‌شود و هر چه شدت التهاب بیشتر باشد علائم و درد آن نیز بیشتر خواهد شد.

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی:

مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی اذعان داشت: مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر برگزار و شرکت کنندگان در محیط متناسب با استعداد خود مشغول به کار می‌شوند تا به درآمدزایی برسند.

با هدف آمادگی در برابر تهدیدات نوین؛

برگزاری مانور پدافند غیر عامل

شهردار منطقه ۱۳ تهران از برگزاری مانوری با محوریت خرابكاری و حمله تروريستی در محدوده ايستگاه اصلی تقليل فشار شماره ۵ تهران به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

چند روش بازاریابی برای به حداکثر رساندن سود کسب و کار

در دنیای امروز داشتن محصولات و خدمات با کیفیت کافی نیست باید یک برنامه بازاریابی قوی برای خود طراحی کنید تا بتوانید مصرف کنندگان را تشویق کنید به جای رقبا، شما را انتخاب کنند.

گزارش تصویری/

برگزاری کارگاه ایجاد محله اسلامی و مواسات مادری در ناحیه حضرت ولی عصر ( عج )

کارگاه ایجاد محله اسلامی و مواسات مادری با حضور فاطمه کلالی کارشناس مسائل اجتماعی با هدف حل آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی، خنثی سازی توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم و ترویج سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

گزارش تصویری/

جلسه هم اندیشی معاونین علمی حوزه و پایگاه های علمی ناحیه شهید رجایی

به همت معاون علمی پژوهشی پایگاه حضرت ابوالفضل (ع) جلسه هم اندیشی معاونین علمی حوزه و پایگاه های علمی ناحیه شهید رجایی برگزار و حاضرین در خصوص مسائل علمی مشورت و گفتگو کردند.

بوم واره؛ طرح بسته حمایتی کسب‌ و کارها

بیش از ۲ هزار استارتاپ در سامانه "بوم واره" که یکی از زیرخدمت‌ های درگاه "ایران نوآفرین" است ثبت ‌نام کرده و از خدمات رایگان و نیم بهای این سامانه استفاده می‌کنند.