شهر تهران

درد شکمی می‌تواند ناشی از آپاندیسیت باشد

دکتر جوان دلشاد تصریح کرد: درد ناشی از آپاندیسیت ظرف چند ساعت ظاهر می‌شود و هر چه شدت التهاب بیشتر باشد علائم و درد آن نیز بیشتر خواهد شد.

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی:

مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر

مسئول مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی اذعان داشت: مسابقات مکاترونیک در راستای پرورش استعدادهای برتر برگزار و شرکت کنندگان در محیط متناسب با استعداد خود مشغول به کار می‌شوند تا به درآمدزایی برسند.

با هدف آمادگی در برابر تهدیدات نوین؛

برگزاری مانور پدافند غیر عامل

شهردار منطقه ۱۳ تهران از برگزاری مانوری با محوریت خرابكاری و حمله تروريستی در محدوده ايستگاه اصلی تقليل فشار شماره ۵ تهران به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

چند روش بازاریابی برای به حداکثر رساندن سود کسب و کار

در دنیای امروز داشتن محصولات و خدمات با کیفیت کافی نیست باید یک برنامه بازاریابی قوی برای خود طراحی کنید تا بتوانید مصرف کنندگان را تشویق کنید به جای رقبا، شما را انتخاب کنند.

گزارش تصویری/

برگزاری کارگاه ایجاد محله اسلامی و مواسات مادری در ناحیه حضرت ولی عصر ( عج )

کارگاه ایجاد محله اسلامی و مواسات مادری با حضور فاطمه کلالی کارشناس مسائل اجتماعی با هدف حل آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی، خنثی سازی توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم و ترویج سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

گزارش تصویری/

جلسه هم اندیشی معاونین علمی حوزه و پایگاه های علمی ناحیه شهید رجایی

به همت معاون علمی پژوهشی پایگاه حضرت ابوالفضل (ع) جلسه هم اندیشی معاونین علمی حوزه و پایگاه های علمی ناحیه شهید رجایی برگزار و حاضرین در خصوص مسائل علمی مشورت و گفتگو کردند.

بوم واره؛ طرح بسته حمایتی کسب‌ و کارها

بیش از ۲ هزار استارتاپ در سامانه "بوم واره" که یکی از زیرخدمت‌ های درگاه "ایران نوآفرین" است ثبت ‌نام کرده و از خدمات رایگان و نیم بهای این سامانه استفاده می‌کنند.

مدیر عامل شرکت توسعه کسب و کار فرابین:

اینترنت اشیاء؛ ایده ای برای تحقق رویاهای کسب و کاری

مدیر عامل شرکت توسعه کسب و کار فرابین بیان کرد: اینترنت اشیا یک محصول یا یک پلتفرم نیست بلکه ایده ای است که افراد می‌توانند به کمک آن، ایده های کسب و کاری خود را سریع تر و ارزان تر اجرا کنند، نه اینکه درگیر پیچیدگی های تکنولوژیکی شوند.  

در گفتگو با یک جراح و متخصص کلیه و مجاری ادرار مطرح شد؛

بزرگی پروستات نشانه بیماری نیست

بزرگی خوش خیم پروستات نشانه بیماری نیست بلکه این بزرگ شدن جزئی از سیر سنی مردان است.

صافکاری بدون رنگ مهارتی نوین در تعمیر خودرو

صافکاری PDR، روشی نوین برای بازیابی سطح آسیب دیده بدون رنگ به حالت اولیه خود، با کمترین هزینه و در کمترین زمان می‌باشد.