شهر تهران

به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی انجام شد؛

اجرای برنامه های سلامت محور در مجموعه شهربانوی بوستان ولایت

همزمان با هفته ملی سلامت بانوان ایرانی ویژه برنامه های مختلفی با محوریت سلامت و ترویج خود مراقبتی در بین بانوان منطقه ۱۹ در حال اجرا است.

فرماندار شمیرانات خبر داد؛

تزریق دُز سوم واکسن به ۱۹۸۱ نفر از افراد بالای ۶۰ سال در شمیرانات

فرماندار شمیرانات از تزریق دُز سوم واکسن کرونا به ۱۹۸۱ نفر از افراد بالای ۶۰ سال در این شهرستان خبر داد.

به میزبانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛

بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس

رئیس و اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به میزبانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

برگزاری دوره های تخصصی رسانه

مرکز هدایت و حمایت سیمرغ طلایی دوره های تخصصی رسانه را برگزار می‌کند.

همزمان با هفته برگزاری چهارمین رویداد جایزه مصطفی(ص)؛

حضور بیش از ۴۰ دانشمند برجسته جهان اسلام در پارک فناوری پردیس

رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس گفت: در راستای ارتباط هر چه بیشتر دانشمندان جهان اسلام با اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور، برنامه ریزی شد تا بیش از ۴۰ دانشمند مسلمان از سراسر جهان از جمله برندگان جایزه مصطفی(ص) ۲۰۲۱، با حضور در پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت های علمی و فناورانه پارک و شرکت های عضو آشنا شوند.

روند ساخت مگنت‌هایی با خاصیت توپولوژیک

در نشستی از سلسله نشست‌های هشتمین دوره استپ (تبادل علم و فناوری/STEP) پروفسور زاهد حسن برگزیده جایزه مصطفی (ص) ۲۰۲۱، تحقیقات بیش از یک‌دهه‌ای برای ساخت مواد توپولوژیک که خاصیت‌ آهن‌ربایی هم داشته باشند را ارائه داد.

رئیس بنیاد حسین ابراهیم جمال پاکستان مطرح کرد:

بنیان‌گذاری جایزه مصطفی (ص)، اقدام مهمی در زمینه علاقه‌مندی نسل جوان به علم است

عزیز لطیف جمال رئیس بنیاد حسین ابراهیم جمال پاکستان، بنیانگذاری جایزه مصطفی(ص) توسط بنیاد مصطفی(ص) را اقدامی مهم دانست و آن را در علاقه‌مند کردن نسل جوان به دنبال کردن علم موثر دانست.

بنیانگذار موسسه تفکر انتقادی مطرح کرد:

اندیشکده‌های سیاست گذاری باید یافته‌های خود را به دولت‌ها منتقل کنند

عبدالله اَواد، بنیانگذار موسسه تفکر انتقادی در اردن و مهمان جایزه مصطفی (ص) ۲۰۲۱، با تاکید بر اجرایی شدن یافته‌های تحقیقات در حوزه سیاست‌گذاری گفت: محققان نباید فقط تحقیق کنند بلکه باید یافته‌های خود را به دولت‌ها منتقل کنند.

برگزیده جایزه مصطفی (ص) ۲۰۲۱ مطرح کرد:

جایزه مصطفی (ص) گامی در تحقق علم بدون مرز

برگزیده مقیم کشورهای اسلامی جایزه مصطفی ۲۰۲۱ گفت: جایزه مصطفی مرزهای علمی را جا به جا کرده و به واسطه اقدامات آن معنای عبارت علم بدون مرز تحقق یافته است و این جایزه توانسته وحدتی بین مسلمانان به وجود بیاورد و کمک شایانی در زمینه شناساندن دانشمندان و هم‌افزایی علم کند.

نتایج کنکور ارشد ۱۴۰۰ این هفته اعلام می‌شود

سخنگوی سازمان سنجش بیان کرد: نتایج نهایی پذیرش در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ این هفته اعلام می‌شود.