شهر تهران

پیشرفت و آبادانی شهر تهران این بار به همت شرکت های دانش بنیان

شهرداری تهران اختیارات، امکانات و نیازهای که دارد را اختیار شرکت های خلاق و دانش بنیان قرار می‌دهد تا نیازهای شهر بر پایه تولیدات ایرانی، نوآورانه و خلاقانه برطرف شود.

به همت معاون علمی پایگاه شهید هنری؛

طرح شهید فخری‌ زاده ویژه کنکور ۱۴۰۱ در حال برگزاری است

در طرح شهید فخری زاده کارگاه‌های هدایت ‌تحصیلی و شغلی جهت آشنایی با رشته‌های دانشگاهی، آشنایی با آینده‌ی شغلی و انتخاب رشته پس از آزمون وجود دارد.

در همایش شناخت مدل های شخصیتی و برنامه توسعه فردی مطرح شد؛

انسان به‌ عنوان مهمترین نقش‌آفرین عرصه مدیریت و کسب‌ و کار همواره نیازمند توسعه فردی است

افراد برای معنا بخشیدن به زندگی فردی خود و نیز برای عملکرد مؤثر و کارا در زندگی حرفه‌ای خویش، نیازمند توسعه فردی و افزایش مهارت‌ها و ظرفیت‌های روحی، روانی و عملکردی خویشتن هستند.

به همت معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه حبیب بن مظاهر؛

اولین جشنواره و جایزه علمی ناحیه حبیب بن مظاهر برگزار شد

اولین جشنواره و جایزه علمی ناحیه حبیب بن مظاهر با حضور فرمانده ناحیه برگزار و از فعالان علمی، نخبگان و رتبه های برتر کنکور سراسری تقدیر شد.

مدیر عامل پرداخت یار زیبال:

پرداخت یار زیبال در پرداخت کسب و کار همیشه در دسترس

مدیر عامل پرداخت یار زیبال بیان کرد: درگاه پرداخت اینترنتی زیبال یک درگاه همیشه در دسترس، امن و بدون قطعی به جای چند درگاه است که در سریعترین زمان با راهنمایی های گام به گام قابلیت پرداخت آنلاین را برای وبسایت یا اپلیکشن فراهم می‌کند تا در زمان و هزینه ها صرفه جویی کند.

گزارش تصویری/

بازدید بسیجیان حوزه ۲۰۲ ناحیه ولیعصر (عج) از باغ کتاب تهران

به همت معاون علمی پژوهشی حوزه ۲۰۲ ناحیه ولیعصر (عج) با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و انس با کتاب از باغ کتاب تهران بازدید شد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی:

پژوهش کلید حل مشکلات برای یافتن راه حل های خلاقانه و فناورانه

فرمانده ناحیه شهید محلاتی بیان کرد: پژوهش کلید حل مشکلات برای یافتن راه حل های خلاقانه و فناورانه و همچنین بازدهی اختراعات و نوآوری های تازه می‌باشد.

گزارش تصویری/

برگزاری اختتامیه اولین جشنواره علمی بسیج ناحیه شهید محلاتی و تجلیل از برگزیده ها

مراسم اختتامیه جشنواره علمی بسیج ناحیه شهید محلاتی همراه با معرفی و تقدیر از برگزیده های جشنواره و با حضور فرمانده ناحیه برگزار شد.

همراه با راه اندازی فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی توسط پارک فناوری پردیس و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران؛

تفاهم‌ نامه حمایت از بومی‌ سازی اقلام راهبردی و تحریمی صنعت پتروشیمی امضا شد.

تفاهم نامه همکاری پیاده‌ سازی اقتصاد دانش‌بنیان، حمایت از بومی‌سازی اقلام راهبردی و تحریمی صنعت پتروشیمی و راه‌اندازی فن بازار تخصصی این صنعت توسط پارک فناوری پردیس و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران منعقد شد.

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

معاون هماهنگ کننده سپاه تهران بزرگ از اتو دانش بازدید کرد

سردار توکلی معاون هماهنگ کننده سپاه تهران بزرگ به همراه سرهنگ کریمی فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر از اتو دانش و اجرای برنامه های علمی آن در امامزاده حسن (ع) بازدید کرد.