معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر:

مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ صفرخانی معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر جلسه طرح طراوت را با حضور مسئولین علمی حوزه و پایگاه‌ های تابعه در پایگاه علمی شهید همرنگ جمعی حوزه ۳۲۹ برگزار کرد‌.

در این جلسه معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر با تاکید بر اهمیت شناسایی نخبگان علمی در سطح پایگاه ها و بخصوص مدارس گفت: نخبگان بعد از شناسایی باید به خانه نخبگان معرفی شوند تا در راستای حمایت از طرح ‌ها و ایده های آنها در جهت حل مسائل همکاری لازم را داشته باشند.

صفرخانی خاطر نشان کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

وی در ادمه در خصوص تشکیل و تقویت هسته‌ های علمی در فرم توانمندسازی، مسئله یاب، فناور با وجود استعدادهای موجود در پایگاه ها و همچنین توضیحات لازم در خصوص ابلاغ برنامه های سالانه نکاتی را بیان کرد.

در پایان معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر از حضور "اتو دانش" اتوبوس علمی سپاه تهران بزرگ در دبیرستان حدیث کساء در روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ خبر داد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶:۳۶

شناسه خبر: 100009

مطالب مرتبط :
حضور پر شور اتودانش در کنار دانش آموزان با استعداد مدرسه حدیت کساء

گزارش تصویری/

حضور پر شور اتودانش در کنار دانش آموزان با استعداد مدرسه حدیت کساء

به مناسبت گرامیداشت دستاوردهای علمی بسیج در ۴۲ سالگی بسیج، اتو دانش مهمان دانش آموزان مدرسه حدیت کساء با مدیریت حوزه ۳۳۴ بشری ناحیه مالک اشتر شد.

نخستین جشنواره ایده پردازی اتودانش با آموزش ساخت گلایدر برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج؛

نخستین جشنواره ایده پردازی اتودانش با آموزش ساخت گلایدر برگزار شد

با هدف ایجاد بستر مناسب برای پرورش خلاقیت آینده سازان کشور تیم کارگاه خلاقیت و پژوهش اتودانش مهمان نوجوانان خلاق و ایده پرداز ناحیه مالک اشتر در مسجد روح الله شد.

کارگاه مهارت های کسب و کار برگزار شد

به همت معاون علمی حوزه ۳۲۲ ناحیه مالک اشتر؛

کارگاه مهارت های کسب و کار برگزار شد

با توجه به اهمیت و کیفیت  آماده سازی  شغلی به منظور ایجاد اشتغال های پایدار برای جامعه هدف کارگاه مهارت های کسب و کار در سرای محله مظاهری برگزار شد.

دوره ی نخبه پروری شهید چمران

ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان؛

برگزاری سیزدهمین دوره ی نخبه پروری شهید چمران در استان یزد

پورطاهری معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی استان یزد از برگزاری سیزدهمین دوره ی نخبه پروری شهید چمران ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان یزد خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب