معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه ابوذر:

تفکر انقلابی و مدیریت جهادی موجب تحکیم امنیت ملی و پاسداری از منافع ملی است

معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر تصریح کرد: نمایشگاه هوافضای سپاه تجلی غرور ملی و اعتماد به نفس جوانان در جهش تولید و بومی‌سازی علوم با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ خزیمه معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه ابوذر در حاشیه بازدید از نمایشگاه هوا فضای سپاه پاسداران گفت: هدف از بازدید نمایشگاه نشان دادن دستاوردهای ارزشمند و شگفتی ساز نیروی هوا فضای سپاه پاسداران به بسیجیان نخبه علمی بود.

خزیمه اذعان داشت: این نمایشگاه تجلی غرور ملی و اعتماد به نفس جوانان در جهش تولید و بومی‌سازی علوم با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی است.

معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر گفت: نمایشگاه هوافضا که با اعتماد و تکیه بر توان داخلی و جوانان و نخبگان کشور تشکیل شده مکان مناسبی برای نشان دادن مسیرهای پیشرفت در عبور از تحریم‌ها و رسیدن به خودکفایی و اقتدار در عرصه فناوری در سامانه هایبر است. 

وی ادامه داد: تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در این حوزه‌ها موجب تحکیم امنیت ملی و پاسداری از منافع ملی گردیده و بازدارندگی همه‌جانبه برای کشور ایجاد کرده است به گونه‌ای که آرامش ملی و اعلام رضایت رهبری حکیم انقلاب اسلامی و حمایت و تحسین مردم را در پی داشته است.

گفتنی است در این بازدید که به همت خزیمه معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه ابوذر به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت، پرسنل و بسیجیان نخبه ابن ناحیه از چند حوزه از جمله صنایع موشکی، پهبادی، راداری، ماهواره‌ای و پرتاب ماهوار بازید کردند و متخصصین هر صنعت توضیحات لازم را ارائه و به سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دادند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱:۱۴

شناسه خبر: 100010

مطالب مرتبط :
بازدید علمی از نمایشگاه هوافضای سپاه (صنایع موشکی و پهباد) توسط بسیجیان حوزه ۲۵۶ عصمت

گزارش تصویری/

بازدید علمی از نمایشگاه هوافضای سپاه (صنایع موشکی و پهباد) توسط بسیجیان حوزه ۲۵۶ عصمت

به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۲۵۶ عصمت ناحیه مسلم بن عقیل، بسیجیان با حضور در نمایشگاه هوافضای سپاه از دستاوردهای ارزشمند و شگفتی ساز نیروی هوا فضای سپاه پاسداران بازدید کردند.

سومین جشنواره علمی پژوهشی (ایده های برتر) شهدای بسیج منطقه ۱۹

به مناسبت هفته بسیج؛

سومین جشنواره علمی پژوهشی (ایده های برتر) شهدای بسیج منطقه ۱۹

سومین جشنواره علمی پژوهشی (ایده های برتر) شهدای بسیج منطقه ۱۹ همراه با جوایز نفیس و لوح تقدر برگزار می‌شود.

بازدید علمی از نمایشگاه هوافضای سپاه (صنایع موشکی و پهباد) توسط پرسنل و بسیجیان نخبه ناحیه ابوذر

گزارش تصویری/

بازدید علمی از نمایشگاه هوافضای سپاه (صنایع موشکی و پهباد) توسط پرسنل و بسیجیان نخبه ناحیه ابوذر

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج و به همت معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر پرسنل و بسیجیان نخبه علمی این ناحیه از نمایشگاه هوافضای سپاه بازید کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب