گرامیداشت هفته بسیج در آذربایجان غربی

هفته بسیج با برگزاری برنامه های مختلفی در آذربایجان غربی گرامی داشته شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ؛‌  هفته بسیج مراسم مختلفی در آذربایجان غربی برگزار شد . مسئولان برنامه های هفته بسیج در استان را هم اعلام کردند .

* ارومیه ـ جشنواره سرود

جشنواره سرود سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه بانوان بسیجی در سپاه ارومیه برگزار شد. سرهنگ نجمی معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این جشنواره نقش بانوان در پیشرفت کشورمان را اساسی عنوان کرد . در این جشنواره ۲۵ گروه سرود شرکت کرده بودند و از این میان ۳ گروه منتخب به مرحله استانی راه یافتند.

* ارومیه ـ  برنامه های هفته بسیج

همزمان با هفته بسیج ۸۰ عنوان برنامه توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه برگزار خواهد شد.

* خوی ـ اجرای 300 برنامه

سردار علایی فرمانده سپاه خوی از اجرای  300 برنامه فرهنگی ، قرآنی و ورزشی در 42 عنوان همزمان با هفته بسیج در این شهرستان خبر داد . حجت الاسلام قاسم خانی امام جمعه خوی هم گفت : ترویج و توسعه فرهنگ و تفکر بسیجی ضامن پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است .

* چالدران ـ اجرای 100 برنامه

جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج

سرهنگ قهرمان درستی فرمانده سپاه چالدران گفت : بیش از  100 برنامه مختلف فرهنگی ، هنری ، ورزشی و بصیرتی و عمرانی در این شهرستان اجرا خواهد شد .

* باروق ـ برنامه های هفته بسیج

سرهنگ آذریان فرمانده ناحیه بسیج باروق از برگزاری برنامه های متنوع همچون تکریم خانواده معظم شهدا و برنامه های ورزشی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان خبر داد .

* تکاب ـ یادواره شهدا

یادواره ۴۵۳ شهید شهرستان تکاب و نخستین سالگرد شهدای مدافع سلامت شهید یادگار فتاحی و مصطفی نوروزی با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان در تکاب برگزار شد .

* تکاب ـ شورای فرهنگ عمومی

همچنین حجت الاسلام رحیمی امام جمعه تکاب در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان گفت : باید به نحو مطلوب و بهینه از ظرفیت بسیج در راستای بسترهای فرهنگی و تربیتی کودکان، نوجوانان و جوانان استفاده شود. امیر ستوده فر فرماندار تکاب نیز گفت : ترویج فرهنگ بسیجی توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی را به‌دنبال دارد.

* سردشت  ـ اجرای 100 برنامه

اجرای ۱۰۰ برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سردشت

سرهنگ قاسم نصیری فرمانده سپاه سردشت گفت: به مناسبت هفته بسیج، ۱۰۰ برنامه منتنوع فرهنگی از جمله  یادواره شهدا، اعزام تیم های پزشکی و گروه های جهادی به مناطق محروم در این شهرستان اجرا خواهد شد .

* پیرانشهر ـ  شیوه نامه های بهداشتی

سرهنگ مرتضوی جانشین فرمانده سپاه پیرانشهر گفت : با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در این شهرستان برنامه های هفته بسیج با یک چهارم ظرفیت و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی اجرا خواهد شد .

* اشنویه ـ  طرح های عمرانی

سرهنگ ولیزاده معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه اشنویه از بهره برداری 6 طرح عمرانی و محرومیت زدایی همزمان با هفته بسیج در این شهرستان خبر داد .

* سلماس ـ  برنامه های هفته بسیج

سرهنگ شاکر معاون هماهنگ كننده فرمانده سپاه سلماس از اجراي بیش از یکصد برنامه مختلف فرهنگي، هنري و ورزشي به مناسبت هفته بسيج در اين شهرستان خبر داد.

* ماکو ـ اجرای 120 برنامه

سرهنگ غلام عباس مراد زاده جانشین فرمانده سپاه ماکو گفت : همزمان با هفته بسیج 120 برنامه در این شهرستان اجرا می شود .

* ماکو ـ یادواره شهدای سلامت

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج نخستین سالگرد شهدای مدافعان سلامت ماکو برگزار شد . در این یادواره از  فیلم حجت با موضوع شهدای مدافع سلامت رونمایی و از عوامل تولید این فیلم تجلیل شد .

*سردشت  ـ خدمات پزشکی رایگان

سرهنگ قاسم نصیری فرمانده سپاه سردشت گفت: بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج دو تیم پزشکی به 7 روستای مرزی و کم برخوردار این شهرستان اعزام و به صورت رایگان خدمات پزشکی و بهداشتی را ارائه کردند.

*نقده ـ راهیان نور

خانم امانی فرمانده حوزه بسیج خواهران حضرت زینب (س) نقده گفت: در آستانه هفته بسیج 250 نفر از خواهران بسیجی این حوزه از یادمان شهید بروجردی بازدید کردند.

 

زمان انتشار: دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 100074

مطالب مرتبط :
۲۵

فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان:

۷۴۶ برنامه در هفته بسیج در هرمزگان اجرا می شود/آبرسانی به ۱۹روستا

سردار اباذر سالاری گفت: در هفته بسیج امسال از ۲۹ آبان تا ۵ آذر با شعار بسیج پاره تن مردم، ۷۴۶ عنوان برنامه در سراسر استان به اجرا در می‌آید.

هفته بسیج

ویژه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان آباده تشریح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده گفت: شصت سرفصل برنامه و یکصد و چهل ریزبرنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان آباده اجرا خواهد شد.

اجرای ​تمام برنامه ها بسیج براساس بیانیه گام دوم انقلاب است /برگزاری ۴۲ عنوان برنامه در هفته بسیج

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی

اجرای ​تمام برنامه ها بسیج براساس بیانیه گام دوم انقلاب است /برگزاری ۴۲ عنوان برنامه در هفته بسیج

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته بسیج ۴۲ عنوان برنامه محوری در کلیه رده های مقاومت سراسرخراسان جنوبی برگزار خواهدشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب