گزارش خبرنگار علم و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای علمی بسیج

روزی که فرمانده لبخند رضایت بر لب داشت

دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران موجب رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران را به همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه افتتاح نمایشگاه اسوه از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران بازید کرد.

در غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران، بیش از 40 نخبه با ارائه بیش از 70 طرح حضور پیدا کردند.

گفت و گوی مستقیم نخبه‌های عضو سازمان بسیج علمی و قول‌های پیگیری سردار مسلمی برای رفع مشکلات و دغدغه‌های نخبگان از جمله اقدامات فرمانده سپاه کربلای مازندران بوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران سردار مسلمی را در بازدید از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران همراهی می‌کرد.

تعدادی از طرح‌های ارائه شده نخبگانی در غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران در حوزه کشاورزی است که نخبگان سازمان بسیج علمی از شهرهای آمل و جویبار در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

محصولات عرضه شده برای توسعه کشاورزی مربوط به نشا برنج، طرح هوشمند سازی اراض کشاورزی، اداوات مربوط به کاشت انوع بذر بوده است.

نکته قابل توجه تاکید همه نخبگان علمی و پژوهشی استان مازندران مبنی بر حمایت از سوی سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران بوده است.

دستگاه رابچر دیسک که قابلیت استفاده در نیروگاه‌های برق کشور را دارد مورد توجه خبرنگاران صدا و سیما شبکه طبرستان قرار گرفته و گزارش آن در شبکه سراسری نیز منتشر شده است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران به عنوان سخنران مراسم افتتاحیه در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران دیگر سخنران این مراسم بوده است که درباره توانمندی‌های بسیج در استان مازندران نسبت به ارائه گزارش اقدام کرده است.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در کنار فرمانده سپاه کربلای استان نخبگان حاضر در نمایشگاه را به مسئولان اجرای استان معرفی می‌کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران و همچنین مدیرکل فناوری ارتباطات از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران بازدید کردند.

کاهش بروکراسی اداری و حمایت‌های سازمان از جمله دغدغه‌های نخبگان بسیجی استان مازندران است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تا ظهر در نمایشگاه اسوه حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران نمایشگاه اسوه تا روز پنج آذرماه در محل حسینه عاشقان کربلای ساری برپا است.

برگزاری جشنواره جهادگران علمی استان مازندران از دیگر اقداماتی است که توسط سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 100103

مطالب مرتبط :
استاندار

حضور استاندار مازندران در غرفه جهادگران علمی مازندران

فعالیت سازمان بسیج علمی و پژوهشی در نمایشگاه اسوه مورد توجه حسینی پور استاندار مازندران قرار گرفته است.

سردار مسلمی

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

دستاوردهای سازمان بسیج علمی مورد تحصین حاضران در نمایشگاه قرار گرفت

فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی مورد تحصین بسیاری از بازدید کنندگان در نمایشگاه اسوه قرار گرفته است.

فلاح

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران:

اقدام اثرگذار سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در حمایت از نخبگان/ جهاد علمی از مسیر بسیج میسر می‌شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران، گفت: اقدام اثرگذار سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در حمایت از نخبگان قابل تحصین است.

تولید روزانه حدود ۱۵ تن پسماند بیمارستانی و پزشکی در اصفهان/ لندفیل شرق تکمیل شده، نیازمند همکاری بین بخشی هستیم

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان:

تولید روزانه ۱۵ تن پسماند بیمارستانی و پزشکی در اصفهان/ لندفیل شرق تکمیل شده، نیازمند همکاری بین بخشی هستیم

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در جریان بازدید از لندفیل پسماندهای پزشکی و بیمارستانی شهر اصفهان واقع در شرق اصفهان بر ضرورت تعیین وضعیت مدیریت پسماندهای پزشکی و اتخاذ راهکاری ایمن و علمی برای دفع این پسماندها تأکید کرد.

بسیج علمی

آغاز به کار غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه/ بازدید فرمانده سپاه کربلای مازندران از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه مربوط به بسیج در حسینه عاشقان کربلای مازندران با حضور بیش از ۴۰ نخبه و ۷۰ طرح فعالیتش را آغاز کرد.

به همت مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر؛ 
برپایی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید سلیمانی» درهفته دفاع مقدس

به همت مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر؛

برپایی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید سلیمانی» درهفته دفاع مقدس

مرکز بسیج علمی زینب کبری (س) شاهین شهر و هیات اندیشه ورز این پایگاه همزمان با هفته دفاع مقدس بایک برنامه ریزی هدفمند در قالب نظامی، فرهنگی، پژوهشی و علمی نمایشگاه اسوه مقاومت «سردار شهید حاج قاسم سلیمان» را برپا کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب