سیزدهمین جشنواده جهادگران استان بوشهر

سیزدهمین جشنواده جهادگران علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صبح امروز در حسینیه عاشقان ثارالله با حضور مسئولین و مخترعین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سیزدهمین جشنواده جهادگران علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صبح امروز در حسینیه عاشقان ثارالله با حضور مسئولین و مخترعین برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی ژوهشی بسیج گفت: نیروی انسانی توانمند می تواند عاملی پیشرفت کشور باشد و هیچ تحریمی نمی تواند خللی در کار آنها ایجاد کند، علمی و پژوهشی سپاه استان  با تشکیل خانه نخبگان در شهرستان‌ها در تلاش است این نیروهای علمی را شناسایی کند.

وی افزود: در سال جاری همایش علوم اسلامی انسانی در استان برگزار کردیم که مورد استقبال پژوهشگران قرار گرفت و در این جشنواره از نفرات برتر تجلیل شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰:۱۶

شناسه خبر: 100117

مطالب مرتبط :
صص

طرحی که موجب اشتغالزایی می شود باید حمایت شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: در آینده باید از طرح های حمایت شود که باعث کاهش مشکلات جامعه شده و این کار هوشمندانه ای است که باعث اشتغال زایی می شود.

تصاویر/ بازدید فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نمایشگاه علم و فناوری

تصاویر/ بازدید فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نمایشگاه علم و فناوری

سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از نمایشگاه علم و فناوری در حسینیه ثارالله یزد بازدید کرد.

شعار سال

بمناسبت هفته بسیج؛

اجرای طرح ملی «ایران یار» در کهگیلویه و بویراحمد

طرح ملی «ایران یار» (بازدید دانش آموزان از کارخانجات و واحدهای تولیدی) بمناسبت هفته بسیج (۲۹ ‌آبانماه تا پنجم ‌آذرماه) در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

محسن حکیمی مدیر خانه نخبگان بسیج علم و فناوری استان یزد

مدیر خانه نخبگان بسیج علم و فناوری استان یزد:

نیازمند توجه جدی مسئولان کشور به ظرفیت‌های علمی هستیم/ شکی نیست که علم حلال مشکلات است

حکیمی مدیر خانه نخبگان بسیج علم و فناوری استان یزد با تاکید بر اینکه مشکلات کشور با روش‌های علمی حل می‌شود، گفت: نیازمند توجه جدی مسئولان کشور به ظرفیت‌های علمی هستیم.

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج

نمایشگاه دستاورد‌ها و اختراعات بسیجیان و جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور مسئولین و مخترعین و مبتکرین بسیجی روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افتتاح می شود.

کلاس های تقویت دروس دانش آموزان در پایگاه‌۲های علمی در حال برگزاری است

کلاس های تقویت دروس دانش آموزان در پایگاه‌۲های علمی در حال برگزاری است

مسئول بسیج علمی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با هدف تقویت دروس پایه دانش آموزان؛ خصوصا خانواده های نیازمند به همت پایگاه های علمی پژوهشی، کلاس های تقویتی به صورت فردی و گروهی درحال برگزاری است.

تفاهمنامه همکاری بسیج با مراکز علمی استان

تفاهمنامه همکاری بسیج با مراکز علمی استان بوشهر

مسئول بسیج علمی سپاه امام صادق(ع) به منظور همکاری بیشتر در اجرای طرح‌ها و ماموریت‌ها علمی این مجموعه با مهدی نکیسا، رئیس مرکز تحقیقات انرژی‌های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و قائدی، مسئول علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و سروش حیدری، مسئول مرکز حمایت و هدایت شهید محمد احمدی جوان جلسه تفاهم نامه همکاری برگزار کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب