فرمانده سپاه کربلای مازندران:

دستاوردهای سازمان بسیج علمی مورد تحصین حاضران در نمایشگاه قرار گرفت

فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی مورد تحصین بسیاری از بازدید کنندگان در نمایشگاه اسوه قرار گرفته است.

سردار سیاوش مسملی در حاشیه بازدید از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران،با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح نمایشگاه اسوه‌ها با 60 غرفه در محل حسینه عاشقان در حال برگزاری است و تا پایان هفته فعالیت نمایشگاه ادامه دارد.

وی با اعلام اینکه این نمایشگاه با بیش از 60 غرفه در ارتباط با طرح‌های اقتصاد مقاومتی،دستاوردهای بسیج در حوزه‌های، محلات، پایگاه‌های نمونه و در حوزه علمی و پژوهشی، تشکیل شده است، افزود: مجموعه از ابتکارات و اختراعات که با تسهیل گری بسیج، حمایت معاونت علمی و پژوهشی صورت گرفته در این نمایشگاه عرضه شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: همه اقشار بسیج در حوزه ماموریتی خودشان دستاوردهای خودشان را در این نمایشگاه برای بازدید عمومی عرضه کردند.

وی اضافه کرد: محصولات ارائه شده دستاورد کوچک اقشار مختلف بسیجیان است  که در صورت وجود فضا و زمان مناسب، می‎توانستیم توانمندی‌های بیشتری را ارائه دهیم.

مسلمی درباره کارکرد سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران، بیان کرد: مجموعه دستاوردهای که عرضه شده به واسطه محدودیتی مکانی که داشتیم بهترین محصولات و اختراعات ارائه شده است.

وی اضافه کرد: به واسطه اینکه بیشتر مخترعان که در این غرفه‌های حضور پیدا کردند از سطح دانشی بسیار بالای برخوردار هستند و دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی مورد تحصین بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: مگر می‌شود که بسیج در حوزه علمی این همه توانمندی داشته باشد که بنده از کارکرد معاونت علمی و پژوهشی استان مازندران تقدیر می‌کنم که این چنین افراد و نخبگان را کنار هم جمع کرده  و مورد حمایت قرار داده و روحیه خودباوری را در بین نخبگان تقویت کرده که با احساس آرامش به مردم ایران اسلامی خدمت کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که شما چه قولی به نخبگان می‌دهید،گفت: انتظارات نخبگان بسیار حداقلی است، درخواست ارتباط با صنایع را دارند که سپاه برنامه دارد تمهیدات لازم با صنایع را برای این نخبگان فراهم کند و تاکنون انجام شده است.

مسلمی با اعلام اینکه در حوزه برند سازی سپاه کمک‌های مناسبی به نخبگان کرده است، افزود: در بحث دریافت مجوز انتظار دارند که تسهیل‌گری انجام شود که همه تلاش ما این است که ارتباط با صنعت، نهادها و ارگان‌ها را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: آنچه که در توان ما است در حمایت  از نخبگان به کارگیری می‌کنیم و زمینه رشد و تعالی آنها را فراهم می‌کنیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران، خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه اصلی ما برطرف کردن واسطه‌ها و ارتباط با سازمان‌های مرتبط است که مجوزهای لازم را به نخبگان ارائه دهند.

وی در پایان گفت: ارتباط بسیار مناسبی با نهادها و سازمان‌های حوزه نخبگانی داریم و حمایت‌های مادی و معنوی را از نخبگان به صورت جدی در دستور کار داریم.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 100138

مطالب مرتبط :
بسیج علمی

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

کشور در مسیر رشد علمی قرار گرفته است

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: امروز در مسیر رشد علمی قرار گرفتیم و کشور به واسطه همین موضوع قدرت بافته است،همه این نتایج را مرهون جهادگران علمی کشور هستیم.

استاندار

حضور استاندار مازندران در غرفه جهادگران علمی مازندران

فعالیت سازمان بسیج علمی و پژوهشی در نمایشگاه اسوه مورد توجه حسینی پور استاندار مازندران قرار گرفته است.

بسیج علمی

گزارش خبرنگار علم و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای علمی بسیج

روزی که فرمانده لبخند رضایت بر لب داشت

دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران موجب رضایت فرمانده سپاه کربلای مازندران را به همراه داشته است.

تصویری

در قاب دوربین خواهید دید:

روایت تصویری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)

گزارش تصویری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کرمانشاه، گرامیداشت هفته بسیج

بسیج علمی

آغاز به کار غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه/ بازدید فرمانده سپاه کربلای مازندران از غرفه‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه مربوط به بسیج در حسینه عاشقان کربلای مازندران با حضور بیش از ۴۰ نخبه و ۷۰ طرح فعالیتش را آغاز کرد.

سردار مسلمی

فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد:

اجرای طرح توانمند سازی در پایگاه‌های بسیج دانش آموزی مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: طرح توانمند سازی دانش آموزان بسیجی مازندران در پایگاه‌های بسیج دانش آموزی در حال اجرا است.

استاندار

صبح امروز:

استاندار مازندران در غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران حضور یافت

استاندار مازندران در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی مازندران صبح امروز در غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران حضور یافت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب