توسط نخبه مازندرانی

دستگاه سی‌ان‌سی ردیف پیچ اتوماتیک در مازندران تولید شد

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از تولید دستگاه سی ان سی دریف پیچ اتوماتیک در مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران،در غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران،پای گفت و گو با هر غرفه‌دار که بنشینی یک دنیا حرف یا یک دنیا ایده در ذهن دارند.

میثم حسنعلی زاده نخبه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران که در زمینه اختراعات دستی بر آتش دارد، موفق به ساخت دستگاه سی ان سی ردیف پیچ اتوماتیک شده است.

وی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران با اعلام اینکه این دستگاه در رشته‌های برق و الکترونیک،مخابرات، نساجی کاربرد دارد، افزود: برای قرقره کردن کلاف‌ها از این دستگاه استفاده می‌شود.

حسنعلی زاده با اعلام اینکه این دستگاه در حال حاضر از ترکیه،هند، چین و کره وارد می‌کنیم،گفت: تکنولوژی ساخت این دستگاه را به دست آوردیم و در حال برنامه‌ریزی برای ورود به صنعت است.

وی قیمت این دستگاه را بستگی به مدل‌ها متغیر است، افزود: بر اساس نیاز مشتری و کاربرد برای این دستگاه قیمت گذاری می‌شود.

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی مازندران، با اعلام اینکه هنوز موفق به تولید انبوه برای این دستگاه نشدم، گفت: برنامه ریزی برای تولید نمونه صنعتی را آغاز کردیم.

وی در پاسخ به این سئوال که برای تولید انبوه چه نیازمندی‌های دارید،گفت: کارگاه خاصی برای تولید انبوه نیاز است که نیاز به حمایت‌های مادی و معنوی داریم.

حسنعلی زاده درباره کمک سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان، گفت: حمایت‌های مادی و معنوی را که سازمان در اختیار بنده قرار داده است.

وی حمایت‌های معنوی سازمان بسیج علمی و پژوهشی را اینگونه تشریح کرد: سازمان بنده را به سازمان‌ها و ارگان‌های معرفی کرد که بتوانم از تجهیزات آنها برای تولید این دستگاه استفاده کنم.

این نخبه خاطر نشان کرد: حضور در این نمایشگاه فرصتی مناسبی برای بنده و دیگر نخبه‌ها است که بدون پرداخت هزینه‌ای حضور پیدا کردیم و مسولان استانی در جریان فعالیت کارهای بنده قرار گرفتند.

وی هزینه اولیه ساخت این دستگاه را 150 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر نیاز دارم که در بحث تولید انبوه مورد حمایت قرار بگیرم.

حسنعلی زاده با اشاره به فعالیت مرکز رشد شهید سهراب بخشی مازندران، گفت: این مجموعه با تجهیزات آزمایشگاه در تولید این محصول نه تنها به بنده بلکه بسیاری از نخبگانی که علاقمند به استفاده از این تجهیزات هستند کمک زیادی کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران، غرفه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران در نمایشگاه اسوه فعالیتش را از ابتدای روز بسیج آغازکرده و تا روز پنجم ادامه دارد.

درب نمایشگاه از ساعت هشت صبح به روی علاقمندان باز است، فعالیت نمایشگاه در دو شیفت کاری صبح و عصر پیگیری می‌شود.

سازمان بسیج علمی با 45 طرح از 22 نخبه استانی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶:۳۱

شناسه خبر: 100193

مطالب مرتبط :
هربعلی

ساخت دستگاه جوش حالت جامد در استان مازندران/ این تولید کننده نیاز به تسهیلات بانکی دارد

مدیرعامل شرکت باران دانش مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده برای ساخت دستگاه جوش حالت جامد در مازندران، گفت: برای تولید انبوه نیاز به تامین تسهیلات بانکی دارم.

کاظمیان

از حضور در کلاس‎های آموزش الکترونیک تا تولید کلید لمسی با ۲۰ هزار تومان

نوجوان ۱۲ ساله مازندرانی که از پنج سالگی متوجه علاقه‌مندی‌اش به رشته الکترونیک شده پای جای پای نخبگان این عرصه گذاشته و موفق به تولید کلید لمسی شده است.

نخبه

مجمع نخبگان دانشگاهی و حوزوی مازندران

چراغ امید به‌کارگیری نخبگان در مازندران روشن شد

مجمع نخبگان دانشگاهی و حوزوی مازندران اعلام کردند، سید محمود حسینی پور استاندار مازندران نیز از زمان انتصاب خود تا کنون از مراسم معارفه تا حضور دربرنامه های مختلف صحبت از استفاده ظرفیت نخبگانی در استان و برنامه های خود دارد که چراغ های امیدوارانه ای در فضای نخبگی استان روشن کرده است.

پمپ

سئول مرکز رشد و فناوری شهید سهراب بخشی ساری خبر داد

تولید پمپ آب قابل حمل در مازندران/ این پمپ با فندکی ماشین کار می‌کند

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی ساری از تولید پمپ آب ۵۰۰ گرمی که با فندکی ماشین قابل استفاده است خبر داد.

حسنعلی زاده

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی ساری:

مردم پیشرفت‌های علمی کشور را در زندگی روزمره خودشان مشاهده می‌‌کنند/ایده‌ها نخبگان با حمایت بسیج علمی تبدیل به پدیده شد

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی ساری، گفت: به واسطه انقلاب اسلامی مردم پیشرفت‌های علمی کشور را در زندگی روزمره خویش مشاهده می‌کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب