تاکید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از کالای ایرانی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از تولید کالای با کیفیت ایرانی تاکید کرد و گفت: صدا و سیما و رسانه ها باید در معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت در جامعه فعال تر عمل کنند.

علی مصطفوی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، رعایت قانون و عمل به آن یکی از اساسی ترین وظیفه مردم و مسئولان است و در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز توجه به مواد قانونی ضروری است. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر فعال شدن کمیسیون های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان ها، گفت: در این کمیسیون باید به زمینه ها و فرصت های ایجاد اشتغال در مناطق مرزی توجه ویژه شود.

مصطفوی با اشاره به روند پلاک گذاری ادوات کشاورزی در استان، افزود: این امر از طریق سازمان جهاد کشاورزی صورت می گیرد و لازم است روند پلاک گذاری این ادوات در استان سرعت یابد. 

وی با بیان وظیفه رسانه ملی و رسانه ها در معرفی کالاهای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی گفت:  حمایت از کالای ایرانی وظیفه هر ایرانی است و امیدواریم با افزایش تولید کالاهای با کیفیت ایرانی در حوزه های مختلف و اقبال بیشتر مردم به خرید این کالاها ورود کالای قاچاق به کشور کاهش یابد. 

وی با قدردانی از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در برخود قاطع با تهیه و توزیع کالاهای قاچاق در استان گفت: باید همه مردم و دستگاه های اجرای دست به دست هم دهند تا از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری شود.

زمان انتشار: سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴:۵۰

شناسه خبر: 100202

مطالب مرتبط :
۱

اختتامیه همایش جهادگران علم و فن آوری با تجلیل از نخبگان برتر در ارومیه برگزار شد

با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی آیین اختتامیه هفتمین همایش جهادگران علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد.

۱۲۳

تعامل بیشتر با نمایندگان مردم استان در مجلس برای حل مشکلات مردم ضروری است / اعتبارات ملی برای اجرای پروژه ای استانی جذب شود

استاندار آذربایجان غربی گفت: ما صدای رسای مردم استان خواهیم بود تا بتوانیم دغدغه های مردم را در سطح ملی مطرح و سهم استان را از منابع و اعتبارات کشور دریافت کنیم.

۱

ارومیه ؛ میزبان هفتمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری

معاون علمی و پژوهشی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:همزمان با هفته بسیج هفتمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری در ارومیه برگزار می شود.

دستگاه تصویربرداری از کل بدن در کشور ساخته شد.

دستگاه تصویربرداری از کل بدن در کشور ساخته شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه تصویربرداری از کل بدن شدند که تا پایان سال مجوز تولید انبوه آن اخذ می شود

منظری توکلی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان مطرح کرد؛

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از طرح "راه مهندسی"

علیرضا منظری توکلی در دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از طرح " راه مهندسی" که مشکل عدم آشنایی دانشجویان با مهارت های موردنیاز رشته تحصیلی آنها را حل خواهد کرد؛ حمایت میکند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب