مسئول مرکز رشد بسیج علمی و پژوهشی آمل:

دستگاه برق اضطراری دروبین‌های مدار بسته تولید شد/ برنامه ریزی برای صادرات را در دستور کار دارم

مسئول مرکز رشد بسیج علمی و پژوهشی شهرستان آمل از تولید دستگاه برق اضطراری دوربین‌های مدار بسته خبر داد و گفت: به شرط حمایت برنامه‌ریزی برای صادرات را در دستور کار دارم.

هادی حبیبی شاهاندشتی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران از تولید دستگاه برق اضطراری دوبین‌های مدار بسته در شهرستان آمل خبر داد.

وی درباره کارکرد این دستگاه، گفت: زمان قطعی برق  شهری فعالیت دوربین مدار بسته ادامه پیدا می‌کند.

این نخبه اهل شهرستان آمل در ارتباط با مزیت‌های این دستگاه نسبت به مشابه موجود در بازار، بیان کرد: قیمت مناسب‌ این دستگاه نسبت به مدل یوپی‌اس دار از مزیت‌های مهم این وسلیه است.

وی با اعلام اینکه این دستگاه نسبت به نوع یوپی‌اس خرابی کمتری دارد، افزود: 25 درصد راندمان بالاتری برای این دستگاه تعریف شده است.

مسئول مرکز رشد شهرستان آمل درپاسخ به این سئووال که آیا این دستگاه نمونه خارجی دارد، گفت: بله، شارژ اتوماتیک برای این دستگاه پیش بینی شده و  مهمترین مزیت این دستگاه وجود محافظ در برابر ضد شارژ عمیق می‌توان ذکر کرد.

وی قیمت این محصول نسبت به مشابه خارجی را 20 تا 30 درصد ارزانتر اعلام کرد.

حبیبی در پاسخ به این سئووال که شما چه انتظاراتی از مسئولان دارید،بیان کرد: به این دلیل که همه  دستگاه‌های الکترونیکی وارداتی است، تعداد تیراژ در قیمت تمام شده بسیار اثرگذار است اگر بتوانیم زمینه‌ای ایجاد شود که این محصول یا دیگر محصولات مشابه به تولید انبوه برسد هزینه تمام شده برای فعالان این عرصه کاهش پیدا می‌کند.

وی با اعلام اینکه برای تولید انبوه نیاز به سرمایه در گردش داریم، افزود: حجم تسهیلات متناسب با نیاز نخبگان تعریف شود.

حبیبی با انتقاد از بروکراسی اداری بر فعالیت نخبگانی،بیان کرد: با ارائه طرح دستگاه برق اضطراری دروبین‌های مدار بسته بنده موفق به دریافت تسهیلات 50 میلیون تومانی شدم و اما برای پروژه‌های بالاتر و بحث هوشمند سازی اماکن 300 میلیون تومان اعتبار نیاز دارم.

وی اضافه کرد: به دلیل کاربرد مناسبی که این دستگاه دارد حتی می‌توان به بازارهای خارجی هم صادرات محصول داشته باشیم و رایزنی‌های هم در این زمینه آغاز کردیم.

مسئول مرکز رشد بسیج علمی و پژوهشی آمل به دلیل قابلیت‌های این محصول بازار فروش مناسبی وجود دارد، گفت: در بحث تولید انبوه نیاز به حمایت‌های مادی و معنوی داریم.

وی اضافه کرد: افزایش تیراژ با حمایت‌های مادی یکی از دغدغه‌های جدی است که پیگیر آن هستیم.

حبیبی با اعلام اینکه محصولات تولیدی ما در حد و اندازه‌های صادراتی است، افزود: اگر حمایت شوم می‌توانم نسبت به توسعه صادرات اقدام کنم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷:۲۲

شناسه خبر: 100209

مطالب مرتبط :
ث

دانش کلید موفقیت است/تجلیل از نخبگان در شهرستان دشتی

در دومین روز از هفته بسیج، نمایشگاه مرکز رشد و شتاب دهنده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی با حضور مسئولین علمی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و امام جمعه و مسئولین و مخترعین شهرستان افتتاح شد.

خانه نخبگان بسیج

رئیس کارگروه کشاورزی خانه نخبگان در گفتگو باعلم و فناوری:

آینده خوبی پیش‌روی کارگروه کشاورزی خانه نخبگان می‌باشد

دکتر حبیبیان گفت: من فکر می کنم کارگروه آینده خوبی دارد و همانطور که پیشرفت های خوبی داشتیم من پیش‌بینی می‌کنم با همین شکل فعالیت در سال‌های آینده بتواند به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب