در هفته مبارک بسیج؛

تجلیل از نخبگان بسیجی در همایش همیشه در اوج

همایش همیشه در اوج با محوریت تقدیر و تشکر از مسئولین علمی پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان سمنان شکل گرفته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ در حاشیه همایش همیشه در اوج که با حضور مسئولین علمی پایگاه های بسیج برگزار گردید، محسن قاضی دبیر اجرایی این همایش بیان داشت: این برنامه با محوریت تقدیر و تشکر از مسئولین علمی پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان شکل گرفته است که قسمت های مختلفی دارد. رونمایی از کتاب سه زبانه وصیت نامه شهدا و سه بازی آموزشی قسمت هایی از این همایش است.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیجیان و محصولات مرکز رشد پارک علم و فناوری و موسسه علمی رزمندگان؛ همچنین معرفی پارک علم و فناوری و چگونگی ارتباط گیری و تعامل بسیجیان با این مرکز، قسمت هایی از این همایش بود که تمرکز ویژه ای روی آن شده است.

قاضی گفت: در این همایش از نخبگان بسیجی، نفرات برتر کنکور و هشت پایگاه برتر سطح شهرستان تجلیل به عمل آمد. همچنین مراسم اختتامیه جشنواره آینده روشن نیز برگزار گردید.

وی ضمن توضیح اجمالی از جشنواره آینده روشن بیان داشت: این جشنواره از حدود یک سال پیش و به همت آقای مصطفی خانی مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان سمنان شکل گرفته است. طی این جشنواره جلسات متعددی با پایگاه های بسیج برگزار شد و طی این نشست ها، تجربیات راهگشا و کارامد تبادل شد. هدف از این کار جلوگیری از موازی کاری بود.

اختتامیه در سه سطح قرارگاهی، ناحیه و استان برگزار خواهد شد.

انتهای متن/ ص

زمان انتشار: جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱:۳۹

شناسه خبر: 100292

مطالب مرتبط :
رادمنش

گزارش//

اقدام پزشک کهگیلویه و بویراحمدی برای کمک به حفظ محیط زیست

دکتر سید محمد رادمنش پزشک متخصص پوست و مو از کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یک حامی، فعال و دوستدار محیط زیست چندین سال است که برای کمک به حفظ محیط زیست اقدام به برگزاری همایشهای زیست محیطی می کند.

بسیجی باید از لحاظ ایمانی و عمل بسیار قوی باشد

بسیجی باید از لحاظ ایمانی و عمل بسیار قوی باشد

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر در جمع بسیجیان شهرستان دشتستان گفت: از منظر رهبر معظم انقلاب بسیجی باید از لحاظ ایمانی و عمل بسیار قوی باشد که ایمان رزمندگان زمان جنگ هشت سال دفاع مقدس سبب پیروزی آنان بر دشمن شد.

بلا

شهرخرم آباد از نظر سرانه فضای سبز فقیر است/۹۳هکتارکمبود فضای سبز

شهر خرم آباد برای دستیابی به سرانه استاندارد فضای سبز اجتماعی با کمبود۹۳ هکتاری مواجه است

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب