دبیر کارگروه عمران و شهرسازی علمی و پژوهشی سپاه گلستان:

دانش آموزان و دانشجویان مبتکر و خلاق حمایت می‌شوند

مهرانی می گوید؛ از طرح ها و اختراعات دانش آموزان و دانشجویان نوآور، مبتکر و خلاق حمایت می‌شود.

 

احمد مهرانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان می‌گوید: برای کارگروه‌های مختلف شرح خدماتی در مظر گرفته شده و دانش آموزان، دانشجویان و همه افرادی که خلاقیت و نوآوری دارند طرح های خود را ارائه می کنند و از آن دفاع می کنند.

 

دبیر کارگروه عمران و شهرسازی سازمان علمی و پژوهشی سپاه گلستان افزود: گاهی اوقات طرح های ارائه شده نمونه های داخلی و خارجی دارد اما این افراد نوآوری به آن طرح اضافه می کنند تا حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

مهرانی تصریح کرد: طرح هایی که مورد تأیید قرار می گیرند تولید داخل می شوند و می توانند هدف ما را در زمینه های مختلف اعم از کمی و کیفی اقناع کنند.

 

وی یادآور شد: پس از فراخوان به سازمان های مختلف اعم از آموزش و پروش، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، افراد دارای خلاقیت به مجموعه ما معرفی می شوند که دانش آموزان و دانشجویان می توانند طرح های خود را معرفی و ارائه کنند.

 

دبیر کارگروه عمران و شهرسازی علمی و پژوهشی سپاه گلستان بیان کرد: پس از ارجاع و معرفی طرح ها، کمک های بلاعوض برای تشویق طراحان و یا کمک تسهیلاتی برای توسعه طرح ها در دستور کار ما قرار می گیرد.

 

مهرانی تأکید کرد: از تمام ارگان ها و سازمان های مختلف که با دانش آموزان و دانشجویان ارتباط دارند درخواست می کنیم مبتکران و دانش آموزان و دانشجویان خلاق و نوآور را معرفی کنند تا از طریق شرکت های دانش بنیان، پارک علم و فناوری و سازمان علمی پژوهشی سپاه مورد حمایت قرار گیرند.  

 

 

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸:۲۸

شناسه خبر: 100304

مطالب مرتبط :
 تجاری‌سازی عمده‌ترین مشکل هسته‌ها و شرکت‌های فناور است/ آمادگی داریم صندوق جهاد علمی را راه اندازی کنیم

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور گفت:

تجاری‌سازی عمده‌ترین مشکل هسته‌ها و شرکت‌های فناور است/آمادگی داریم صندوق جهاد علمی را راه اندازی کنیم

رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور در حاشیه جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اصفهان با تصریح این که عمده‌ترین مشکل هسته‌ها و شرکت‌های فناوری مرحله تجاری سازی و بازاریابی است، گفت: آمادگی داریم صندوق جهاد علمی را راه اندازی کنیم.

پژوهش

استاندار:

طرحهای پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد ۱۲ میلیارد ریال اعتبار دریافت می کنند

طرحهای پژوهشی دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بر اساس مصوبه نشست کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری این استان به زودی ۱۲ میلیارد ریال اعتبار دریافت می کنند.

۱

امروز برگزار شد:

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان کرمانشاه

با حضور سردار بهمن ریحانی؛ فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله سلم)، ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری با تجلیل از مخترعین، مبتکرین، پژوهشگران و تلاشگران عرصه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی استان کرمانشاه برگزار گردید.

۲۱

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش هرمزگان:

شش رتبه برتر کشوری پرسش مهر به هرمزگان رسید

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: شش رتبه برتر کشوری در بیست و یکمین دوره پرسش مهر ریاست به دانش آموزان و فرهنگیان استان هرمزگان رسید.

استقرار ۱۴۰ واحد فناور و در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس؛

استقرار۱۴۱ واحد فناور و در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر

دکتر حسن حبیبی از استقرار۱۴۱ واحد فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری خلیج فارس و مراکز رشد تابعه خبر داد که ۲۹ شرکت آن دانش بنیان و ۱۰ شرکت نیز شرکت خلاق می‌باشد و طی ۷ سال اخیر، ۱۴۵ اختراع به ثبت رسیده و ۱۵۰ ایده به محصول تبدیل شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب