اختصاص ۱۵ میلیارد تومان به محور لامرد- اشکنان/ افتتاح چند پروژه آموزشی

دکتر سیدموسی موسوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با همراهی مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس، معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، رستگار فرماندار لامرد و جمعی دیگر از مقامات استان و شهرستان چند پروژه آموزشی را در بخش اشکنان افتتاح کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از لامرد، دکتر سیدموسی موسوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با همراهی مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس، معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، رستگار فرماندار لامرد و جمعی دیگر از مقامات استان و شهرستان چند پروژه آموزشی را در بخش اشکنان افتتاح کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در این آیین ضمن تجلیل از خیرین، به ارائه بخشی از عملکرد خود در ۱۸ ماه گذشته پرداخت و اظهار داشت: در اشکنان اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده؛ به‌عنوان نمونه در مسیر بریو تا اشکنان تا قبل از مجلس یازدهم حتی یک وجب هم کار نشده بود، اما امروز شاهد فعالیت باشتاب این پروژه هستیم. تا چندی پیش 10میلیارد تومان برای این مسیر اخذ شده بود و اخیراً هم توانستیم 15 میلیارد تومان دیگر برای این پروژه اعتبار جدید جذب کنیم.

دکتر موسوی با اشاره‌‌ای به سایر خدمات صورت‌گرفته در این مدت افزود: ۱۴ میلیارد ریال برای بهسازی روستاها، تأمین اعتبار برای احداث دو زمین چمن مصنوعی، ۱۷ میلیارد ریال برای شهرداری اشکنان، چهار و نیم میلیارد ریال قیر رایگان برای شهرداری اشکنان، ۱۳ میلیارد ریال برای سالن ورزشی پاقلات،۵ میلیارد ریال برای روشنایی مسیر پاقلات، ۳ میلیارد ریال برای ایستگاه CGS گاز، راه‌اندازی چند BTS تلفن همراه و افزایش پزشکان متخصص بیمارستان ازجمله اقدامات صورت گرفته در شهر و بخش اشکنان بوده است.
وی گفت: مسیر اهل به زین‌الدین نیز اصلاح خواهد شد که بخشی از آن اکنون به پیمان رفته و امیدواریم هرچه سریعتر کار آن شروع شود.

دکتر موسوی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و ارتقاء جوانان از مهمترین برنامه‌های ماست که امروز شاهد استفاده از ظرفیت نیروی انسانی اشکنان در هر دو شهرستان می‌باشیم.

وی حضور در میان مردم را از وظایف مهم خود و همه مسئولین دانست و گفت: تاکنون چندین‌بار در قالب برنامه‌های مختلف همچون حضور در نمازجمعه، دیدار عمومی با جوانان، دیدار عمومی با معتمدان، بازدید از پروژه‌های مختلف، جلسات تخصصی با حضور مسئولین و امام‌جمعه، همراهی با مدیران کل استان، دعوت از منتخبین در مرکز شهرستان و به طرق مختلف دیگر با مردم شهر و بخش اشکنان دیدار داشته‌ام و علی‌رغم محدودیت‌های پاندمی کرونا، دور اول سراکشی به تمامی شهرها و روستاهای بخش اشکنان تمام شده و در حال برنامه‌ریزی برای بازدید دوره‌ای بعدی هستیم.

نماینده مردم در پایان با اشاره به اینکه در تقابل چیزی نصیب مردم نمی‌شود تأکید کرد: درخواست من از شوراها و شهرداری‌ها و دوستان اداری این است که در فضای تفاهم با هم کار کنید و در فضای دوستی ادامه مسیر دهید. اگر نقدی هست اول بپرسید برداشتتان درست است؟ مطلبی که می‌خواهید بیان کنید صحیح است؟ خواهش می‌کنم نداها ندای وحدت‌بخشی و آرام‌بخشی باشد.
خبرنگار: محمودصابری زاده

انتهای پیام /

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷:۴۳

شناسه خبر: 100343

مطالب مرتبط :
د

عقد تفاهم نامه علمی، فرهنگی پژوهشی فی مابین دانشگاه آزاد لامرد و شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس

تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه آزاداسلامی واحد لامرد و شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس

ز

جلسه جمع بندی سفر یک روزه نائب رئیس مجلس به لامرد و مهر با حضور مسولین مربوطه؛

اشتغال ۲ هزار نفر طی دو ماه آینده در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب

جلسه جمع بندی سفر یک روزه دکتر نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و هئیات همراه به شهرستان های لامرد و مهر در سالن فرمانداری شهرستان لامرد انجام شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب